bugün

hadisenin göt göstermek için yaptığı şarkılardan biri. o klip zaten şarkı yüzünden değil göt yüzünden dinleniyor.
dışarıda dinlediğimde cem yılmaz'ın esprisi üzerine dalgasına yapıldığını sanmıştım ama harbi harbi gerçekmiş hem de hadise yapmış şarkı niyetine de sunmuş. geçmiş olsun demek düşer millete.
hadise'nin yeni bi o kadarda saçma şarkısı sadece göt gözüksün diye yapılmış saçma pop şarkısı.
hadise adlı şarkıcımızın bir şarkısıdır.
herşeyi siktir edinde şarkıdaki "çikolata verdim karnın tok" sözleri beni mest etmiştir. mantık yahu mantık!
Gecenlerde youtube' da biraz sarki bakayim derken tikladim, sans eseri acilmadi, ben de zorlamadim. ilerleyen gunlerde kulagima calindi bir yerlerde, aman tanrim didim! Acilmadigina sukrettim sarkinin.
bilmiyorum herhangi bir yaptırımı olabilir mi ama cem yılmaz'ın hakkını araması gereken şarkı. fundamentals'ın bir bölümünde "nerdesin aşkım, şurdasın aşkım, nerdesin aşkım, burdasın ha tamam burdasın" gibisinden bir bölüm ardı.
kendine şarkıcıyım, sanatçıyım diyen bir arkadaş işte ben kendisine ismiyle bile hitap edemem dilim varmıyor siz anladınız...
ışıd ın akrep e ye bestelediği şarkıdır.
içinde "çikolata verdim karnın tok" sözlerini barındıran bir acaip Hadise şarkısı..
Hadise'nin vücudu sayesinde epeyce klibi izlenen şarkıdır.
Şimdi uzaklardayim. Sarkisiyla cevap verilmesi gereken durumdur.
Hadisenin yeni şarkısı.
Edit:boktandır.
hadisenin ergenlerin bile dalga geçtiği şarkısı.
saçma ötesi şarkıdır. wc de yazılmış olması muhtemeldir.
Eskidi bu acin prenses dinleyin.
Muratgilin damındayım aşkım. Aşağı atlayıp kendimi intihar edeceğim.
(bkz: nerdesin aşgım)
Saçmalığın ta kendisidir. Acaba bu şarkıyı yaparken ne düşünüyorlardı diye düşündüğüm şarkıdır.
(bkz: burdayım aşkım)
Hadisenin lgbt ye selam çaktıği ya da lgbtden çaldığı şarkı sözü.
tiri viri sarki..
hadisenin bok gibi şarkısı.
-nerdesin aşkııım ?
+ işteyim çalışıyorum sen nerdesin ?
-burdayım aşkııım..
-nerdesin aşkıım ?
+ işteyim dedim ya sığır, nerde olacam ? asıl sen nerdesin ?
-burdayım aşkım
-nerdesin aşkım ?
+...... ..... . . .. . . () .. . . . .. . nerdesin laaan ?
-burdayım aşkııım
+biip biiip bip (telefon kapanır )

- ay ay ay ay ay !!!
Burdayım aşkım. (Burası neresi mk).
hadise'nin klibinde beyonce' nin baby boy'undan etkilendiğini gördüğümüz şarkısıdır.