bugün

entry'ler (228)

sigmund freud

abazan bir bilim insanıdır net.

chp nin oyları nasıl artar sorunsalı

ne zaman muhalefetin ne demek olduğunu öğrenirse o zaman artar.

kız dediğin biraz zarif olur

kız dediğin biraz zarif olmalı, aklı başında olup erkeksi hareketlerden uzak durmalı.

gizli numaradan aramak

gayet eğlenceli bir o kadar da aptalca bir eylemdir.

akp gibi bir velinimeti görmezden gelen insanlar

akp işini iyi yapmakta olsa bile bir çok hatası olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir fakat şu an türkiye'de bu işi yapabilecek tek partinin de akp olması acı.

kitap okumak vs film izlemek

Film hayal kırıklığıdır kitap ise hayal etmektir hem de en güzeli hayal edebilmektir.

sagopa kajmer

Türkçe rapin en büyük ansiklopedisidir diyebileceğimiz sanatçı.

kitap okumak

Boş zaman etkinliği olarak bilinse de sürekli yapılması gereken insanın gelişmesine çok büyük katkısı olan etkinliktir.

kardeş payı

türkiyede yapılan bütün aşk dizilerinden iyi ve en komik dizilerinden biridir. her sahnesinde gülünebilecek bir dizidir.

zaman makinası olsa gitmek istenen yer ve tarih

görmek istediğim yer bizans zamanında istanbul. yaşamak istediğim zaman yavuz sultan selim zamanında osmanlı.

en güzel almanca kelimeler

almancada güzel kelime yoktur olmasın da. Almanca kadar iğrenç bir dil yok.

connect2me

insanın canı sıkılınca girebileceği sitelerden biridir.
(bkz: connected2me)

bir gece ansızın 81 düzce 82 kobani 83 şam

olsa iyi olur tabi ama bu iş bu kadar kolay değil. kim istemez 2 il daha katılsın sınırlarımıza.

suudi arabistan

Abd ve abd yanlılarının kuklası olan bir müslüman devlettir. kesinlikle kralın değişmesi gerekir çünkü tamamen müslüman ülkelere muhalif bir tavır sergiliyorlar.

how i met your mother

izlemediğim bir dizidir. bir oyuncusunun gay olduğunu biliyorum bu yüzden izlemiyorum.

fight club ve v for vendetta

ikisi de harika filmlerdir fakat fight clup kadar iyisine rastlamadım. Adamlar aşırı yetenekli film yapma konusunda bizim geride kaldığımız şeylerden biri de film yapmaktır çok gerideyiz.

sözlükteki kürt yazarlar faşizme karşı birleşin

genellemele çomak sokulası insanlar. bütün kürtler terorist değildir, bütün türkler vatan sever değildir, bütün teroristler kürt değildir vs.
kürtler doğarken seçmediler ırklarını biz onları kürt diye ayırt edemeyiz. ırkçılığa karşı çıkan insanlar bu sözlükte ne kadar az.

zamanında türk askerleri kürt ailelerin evlerini basıp yağmalarken hiç kimsenin sesi çıkmıyordu ama şimdi pkk denilen şerefsizle kurumu sorun çıkarınca bunlar kürt deniliyor artık aklınızı başınıza devşirin ve mantıklı düşünün.

(bkz: ben de türküm)

başörtüsü takan anneye anne diyebilen evlat

başörtülü başörtüsüz ne farkeder annelerimiz bizi 9 ay karnında taşıdı yetmedi sabah akşam bizim için uğraştı ve sen bu kadına yaratık diyebilecek kadar aciz bir insansın.

(bkz: böyle evlatlar varsa onları da allah ıslah etsin)

başörtülü annelere yaratık diyen orospu evladı

beyinsiz, fikirsiz, zihni yapısı bozuk insanların yapabileceği bir şeydir. artık bu tip kişilerin sözlükten ihrac edilmesi gerekir.

öğrenilen ilk ingilizce kelime

yes/no dur. çünkü bütün sorulara bu iki kelimeyle cevap verecektik.