bugün

beşinci nesil deplase yazar.
#3457962 nolu entrysini gammazlamadığım ve editlemesi için süre verdiğim yazar.*
nickinin açılımı muhtemelen "ne kadar cimbomlu varsa anasını s....m" olan sözlük yazarı.

(bkz: ya ben lan neyse bi şey demiyorum)
(bkz: nkfvas)
nick inin anlamı düşündüğüm şeyse kırıldığım yazar.
(#4214485) nolu entrysiyle yarmıştır.
nickiyle dikkat çeken yazar. hiç yaratıcı değil tabi!
bu arada nkfvas başlığının sol fram e gelmesi engellenmişken bu niye geliyor anlamak mümkün değil. mod el atmal.

nicki sozluk moderasyonunun dikkatinden kaçmış mı artık n'olmuş anlamadım ki yazar.
(bkz: devlet buna bir şey yapması lazım)
* (bkz: ben de seni)
şakacı insan.
sazan avcısı.
insanların saygı duyduğu değerlere çirkin bir şekilde saldırmayı marifet bilen insan. en başta nickiyle bile kabullenme ve saygı gösterme kapasitesini okkalı bir küfüre yönlendirebiliyor. ama merak etmesin, biz sabrımızı sürdürmeyi biliriz, saygı duymayı biliriz, yine de bu sözlükte yaptıklarını kendi adıma ciddi bir şekilde takip edeceğim, galatasaray' ın da sahipsiz olmadığını bilmeli kendisi.
ayrıca her ne kadar haketmese de fenerbahçe' nin galibiyetinden dolayı kendisini kutluyorum. yine de gammaz olduğum için herkesin gözü önünde değerli uludağ sözlük moderasyonuna çağrı yapmak istiyorum. bu tür çirkin oyunlara izin vermeyin!
yeni yazardır kendisi.
yanılmıyorsam çaylaklıktan yeni yazarlığa terfi etmiştir.
yavaş yavaş öğrenecektir sözlük yazım tarzını ve kurallarını, bir müddet yazdıklarına dikkat etmeli çünkü yakın takibe alınacaktır kanımca sözlükçüler tarafından.
trt 1 de aradığını bulamayanların çemkirmesine uğrayan yazar.
fanatik fenerli yazar. kendisine bir mani uydurdum trt 1 de sex filmi başlığının üstüne, umarım beğenir.

sıçsam sıçsam başlık sıçsam
alsam elime bok atsam
biraz tatmin olur muyum acaba
çirkefliğin dibine vursam
mesaj yolu ile kendisini uyarmama rağmen * halen futbolu bir silah olarak kullanmaktadır, fakat bir gün öğrenecektir nerede hangi kelimeyi kullanması gerektiğini.
geçenlerde silik olan enrico dandolo değilse ben de bir şey bilmiyorum.

damat hobbit pasa'nın sözlüğe gönderdiği bir ajan olduğu üzerinde de kuşkularım var. at gözlüğünü çıkarmasını tavsiye ediyorum kendisine.
eğer moderasyon gerçekten sorumluluk almışsa, annelere küfür eden saygısız nicki en kısa sürede değişecek yazar. empati yoksunu kişilik.
türkiye'de yaşayan bir insan düşünün ki etrafında, eşi dostu, hısmı akrabası arasında bir tek galatasaraylı olmasın... işte o insandır bu. ulan nasıl olabiliyor anlamış değilim arkadaş.
(bkz: bak baban beğenmedi git değiştir)
romani si romanisti mai niki altında dolaşan yazar. moderasyon olaya el atmış.
yaratıcı fenerbahce taraftarının yeni bir örnegi.