bugün

beşiktaş ın alt yapısından yetişen, 17 yaşındaki orta saha oyuncusu. şu an a takım idmanlarında yer alan ve bu sezon bir iki maçta forma şansı bulması beklenen yetenekli oyuncu.
ertuğrul sağlam'ın, avusturya kampının ikinci hazırlık karşılaşmasında forma şansı verdigi, ortasahada iyi top dagıtma özelliği olmasına rağmen fizik gücü açısından yetersiz görülen genç futbolcu. isabetli paslarıyla dikkat çekerken, iki mücadelelerde etkisizliği gözlerden kaçmadı.
şans verilse çıkıp çatır çatır topunu oynayacak çocuk.

serdar özkan'ı kadroya alacağıma, bu çocuğu alırım çatır çatır da oynatırım. oynadığı bölge itibariyle de delgado'dan fazlasını vermezse adam değilim.
football manager 2010 oyunundaki performansıyla tüm dikkatleri üstüne çeken futbolcu. umarım mustafa denizli'nin asistanlarından biri bu oyunu oynuyordur. yoksa yine yemeği ocakta unutacağız.
sürekli ballacka benzetilen oyunun iki yönünü iyi oynayabilen beşiktaşın ertuğrul sağlam dönemimde a takıma çıkardığı genç futbolcusu. fizik olarak çok zayıf görünen zaman içinde güçlenebilirse oldukça faydalı olacak oyuncu.
mustafa denizli'nin sonunda hatırlayarak vitesse ile olan hazırlık karşılaşmasında 63. dakikada ernst'in yerine oyuna aldığı yetenekli gençtir.

o değil de, uğur inceman adlı bodos dururken neden ernst hacı abi?

neyse, hadi necip oğlum, göster kendini de göt et seni unutarak silmeye çalışanları.
çıplak gözle pek çok kez izlediğim ve yıllardır hayran olduğum bir adamdır necip.
eğer mustafa denizli kendisine uğur inceman yeteneksizi kadar forma verirse çok kısa zamanda parlayacak ve kendini kanıtlayacaktır.

bu adamın adını yazın bir kenara, a milli takımın orta sahasını kurtaran adam olacak yakın gelecekte...
rahmetli babası fanatik bir galatasaray taraftarı olan futbolcudur. bu da arda turan gibi bayrampaşa'nın toprak sahalarından yetişmiştir.
beşiktaş'ın gelecek vaad eden oyuncusu.

inşallah iyi bir sporcu gibi hayatını yaşar.
mustafa denizli'nin istemeye istemeye, mecbur kaldığı için oynattığı yetenek.

bu çocuk hep ortadaydı, yeteneğini her daim gösteriyordu ancak mustafa emmi tabata'ya ve uğur inceman kişisine güvendiğinin yarısı kadar bu çocuğa güvenmedi.

kasımpaşa maçında da tribünler "necip" diye bağırınca, mecburen almıştır.
kendine güveniyor, topu iyi kullanıyor, hızlı, adam eksiltme özelliği var birde şansı yaver giderse gelecekte beşiktaş ve milli takıma cok şey katacak beşiktaşın futbolcusu.
ayakları yere her manada sağlam basan genç futbolcu. altyapıdan çıkan diğer arkadaşları gibi kendine yedirmeyeceğe benziyor. bir de taraftar arkasında tabii.
beşiktaş ın altyapısından yetişmiş yetenekli genç futbolcu...inşallah mustafa denizli onu da harcamaz da türk futbolu yeni bir yıldız kazanır...
24 ocak 1991 doğumlu beşiktaşın genç yeteneği. gerçek bi yetenek ama. mustafa denizli veya yıldırım demirörenin gazabına uğramayıp beşiktaşa faydalı olmasını diliyoruz efenim.
mustafa denizli gitmezse kesinlikle harcanacak adamdır.

zira mustafa denizli erhan güven için aydın karabulut gibi bir yeteneği şutlayıp, aynı erhan güven'i de yarım sezon takımda tuttuktan sonra gözden çıkarmış bir adamdır.

ayrıca, necip yaklaşık 2 senedir bilinen bir adam olmasına rağmen, mustafa denizli ancak tribünler "necip" diye inledikten sonra sahaya sürebilmiştir kendisini!

bu arada, ali kuçik de harcanmaması gereken fakatınız mustafa denizli'nin de hakkında zerre bilgi sahibi olmadığı bir futbolcudur.

ey mustafa hoca, uğur inceman kadar oynayamaz mıydı bu çocuk ilk yarıda?
her hareketi ile ben bu işi biliyorum mesajı veren yetenekli bir futbolcudur. onu izlerken büyük paralar karşılığında alınan abilerinin her hareketi size batar. içinizden transferler çıplak gözle izlenmeden mi yapılıyor dersiniz. çünkü çok fark var. tapu alışta bile bu fark kendini bariz biçimde göstermektedir. yönetim böyle bir oyuncuyu parayla da alamaz.
8.5 milyon euro luk tabata ya bin çekecek admadır. yanlız Denizli gibi yetenek düşmanı bir teknik direktör bu takımın hocası olduğu sürece takıma giremez. Necip i kazanmak istiyorsak Denizli yi def etmeliyiz
kendisini ilk keşfedenin mustafa denizli olmadığını düşünüyorum. zira necip uysal lı fm başarısı öyküleri geçen yılın ekim aylarından beri ortalıklarda. *
lakabı lampard necip olan futbolcudur.

kendisiyle aynı yaşlardaki gerrard abdülkadir ile beraber milli takımımızın orta saha yükünü çekecekler inşallah.
genç bir kartaldır. biraz daha tecrübe kazanırsa çok iyi bir ortasaha oyuncusu olacaktır.
Not: mustafa denizli izin verirse.
(bkz: 29 ocak 2010 antalyaspor beşiktaş maçı)'nda sonradan oyuna giren ve bu takımda banko top oynayabilecek öz evlat.
beşiktaş orta sahasının gelecek yıllardaki neferi.

mücadelesi ve efendiliğiyle türk futbolunun güzelliklerinden olmaya adaydır.
mustafa denizli'nin elinde hiçbir halt olmayacak olan yetenekli futbolcu. ben eminim, sayın denizli artık kaldırmakta çok zorlandığı bu baskı sonucu, günü kurtarmak amaçlı bu gencin bir daha suratına bakmaz.
gün itibariyle antalyaspor maçıyla yeteneğini ortaya koymuştur... geleceğin türk milli takımının vazgeçilmez defansif ortasaha oyuncusu olacaktır...
2 yıl içerisinde ernst in yanında yer alacak isimdir. çok yetenekli ama azcık tecrübe gerekli. keza rıdvan ve ismail. tecrübelendikçe iyi olacaklar.
beşiktaş altyapısına vuran piyangodur. bu adam bizde olmalıydı, önde emre, geride necip.