bugün

beşiktaş ın alt yapısından yetişen, 17 yaşındaki orta saha oyuncusu. şu an a takım idmanlarında yer alan ve bu sezon bir iki maçta forma şansı bulması beklenen yetenekli oyuncu.
ertuğrul sağlam'ın, avusturya kampının ikinci hazırlık karşılaşmasında forma şansı verdigi, ortasahada iyi top dagıtma özelliği olmasına rağmen fizik gücü açısından yetersiz görülen genç futbolcu. isabetli paslarıyla dikkat çekerken, iki mücadelelerde etkisizliği gözlerden kaçmadı.
şans verilse çıkıp çatır çatır topunu oynayacak çocuk.

serdar özkan'ı kadroya alacağıma, bu çocuğu alırım çatır çatır da oynatırım. oynadığı bölge itibariyle de delgado'dan fazlasını vermezse adam değilim.
football manager 2010 oyunundaki performansıyla tüm dikkatleri üstüne çeken futbolcu. umarım mustafa denizli'nin asistanlarından biri bu oyunu oynuyordur. yoksa yine yemeği ocakta unutacağız.
sürekli ballacka benzetilen oyunun iki yönünü iyi oynayabilen beşiktaşın ertuğrul sağlam dönemimde a takıma çıkardığı genç futbolcusu. fizik olarak çok zayıf görünen zaman içinde güçlenebilirse oldukça faydalı olacak oyuncu.
mustafa denizli'nin sonunda hatırlayarak vitesse ile olan hazırlık karşılaşmasında 63. dakikada ernst'in yerine oyuna aldığı yetenekli gençtir.

o değil de, uğur inceman adlı bodos dururken neden ernst hacı abi?

neyse, hadi necip oğlum, göster kendini de göt et seni unutarak silmeye çalışanları.
çıplak gözle pek çok kez izlediğim ve yıllardır hayran olduğum bir adamdır necip.
eğer mustafa denizli kendisine uğur inceman yeteneksizi kadar forma verirse çok kısa zamanda parlayacak ve kendini kanıtlayacaktır.

bu adamın adını yazın bir kenara, a milli takımın orta sahasını kurtaran adam olacak yakın gelecekte...
rahmetli babası fanatik bir galatasaray taraftarı olan futbolcudur. bu da arda turan gibi bayrampaşa'nın toprak sahalarından yetişmiştir.
beşiktaş'ın gelecek vaad eden oyuncusu.

inşallah iyi bir sporcu gibi hayatını yaşar.
mustafa denizli'nin istemeye istemeye, mecbur kaldığı için oynattığı yetenek.

bu çocuk hep ortadaydı, yeteneğini her daim gösteriyordu ancak mustafa emmi tabata'ya ve uğur inceman kişisine güvendiğinin yarısı kadar bu çocuğa güvenmedi.

kasımpaşa maçında da tribünler "necip" diye bağırınca, mecburen almıştır.

necip uysal Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.