bugün

9.nesil yazar şuanda yazıyor izleyelim.
(bkz: sieg heil kamerade)
(#16285904) entry si ile ne kadar karakteri bozuk bir cahil olduğunu göstermiş alevilikle ilgili zerre bilgisi olmayan kulaktan dolma zırvalarla bir yarrak öğrendiğini sanan hayattaki tek başarısı spermken birinci gelmek olan amip.
(#16385027) başlık sıçmaya çalışmış yazar. ama kabız olmuş galiba...**
nickinden dolayı dikkat çekmesi olağan olan yazardır. skinhead olması da ihtimaldir belki. nesildaşa hoşgeldin demek farzdır efendim, hoşgeldin.
ha bu arada, Seig Heil!
kuvvetle muhtemel işçi partili yazar.
(#16385027)
(#16624028)

boş yazar.
dadaistlikle fetişi harmanlamaya çalıştığını düşündüğüm ilginç yazar. yaratıcı bir potansiyeli var, umarım kullanabilir.
Dadaist olduğumu bilmiyordum şahsen.
apaçık kıl bir yazardır.
(bkz: nazizm)
tesla coil falan derken birazdan philadelphia deneyi ve suların karışmaması gibi konulara girmesi muhtemel kullanıcı.

yavrım sen geç kaldın ama, biz o konuları tartışalı çok oldu...

tanım; abi evinden yeni çıkmış, yıkanmış beyni ile sözlükte paylaşımlar yapan biri...
ironinin dibine vuran yazar.
ne düşündüğü kendisinden başka kimseyi ilgilendirmeyen yazar.ayrıca ne yazarsa yazar.sanane arkadaşım.
bu nasıl bir şey gardaşım (bkz: dilberay)
bu başlığında kendisinin ergen olduğunu bize kanıtlamış yazardır.
(bkz: gayların yuvarlak dünyaya inanma sebebi)

homoseksüel ve gay aynı şeydir sayın yazarımsı.
ateist ile eşcinselliği karıştırdığın için, tanrı seni kutsasın evladım.
ayrıca başlığın hangi amaca yönelik olduğunu anlamak çok zor.
dünya yuvarlaktır malesef. eee! yeni eğitim sistemi mezunları böyle!
(#16385027) açtığı başlıkla gece gece beni çılgınca güldürmüştür.
Kürt değilim arkadaşlar, Türk'üm ben.. Yanlış anlaşılma olmasın. insan bi ismime bakar lan. Bana her şeyi söyleyin ama kürt demeyin. Derseniz de zaten zeka ve kültür seviyenizin nerelerde olduğunu az çok tahmin edebiliriz sözlük ahalisi olarak..
biri şunun elinden alsın klavyeyi dediğim insanımsı bir şey.
yıl 2012 hala müslüman olanlar var

1. Hiç anlamıyorum yahu, her şeyin akıl ve mantıkla çözüldüğü ve matematiğe göre işleyen bir evrenin olduğu kanıtlandığı halde hayallere inanan insanlar var.. Düşünün lan biraz kafanız çatlamaz düşünün !

(NasyonalSosyalist, 25.09.2012 00:11)

-------------------------------------------------

aklı bugünde beyni 1400 yıl ötesinde olan y'azar'.

tebrikler, düşünmüşsün ve doğru yolu müslümanlığa çamur atmakta bulmuşsun. ve o kadar manidar bir entry girmişsin ki ayakta alkışlanman gerekiyor. öyle değil mi ? öyle olduğuna cidden inanıyor musun ? kendin bile inanmıyorsun değil mi ?

müslümanlar hep var olacak, ama maalesef senin gibilerde olacak. sen zaten kendi inancının gerektirdiklerini dahi tam manasıyla ifa edebilsen başka bir inanca çamur atmazsın. inanmak saygı gerektirir. inana da saygı gerektirir. sen bunu idrak edememişsin başta.

biz de onu diyoruz işte, herkes bunu söylüyor, her şey akıl ve mantıkla çözülüyor. ama o akıl ve mantığın neden müslümanları ve islamı anlamaya yetmiyor ? madem attın ortaya bir çamur nedenini de söyle. biz inanmıyor muyuz evrenin varlığına e be örümcek beyinli ? biz matematiği kullanmıyor muyuz ? düşün az, biraz olsun düşün, kafan çatlamaz !
Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim; halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım. -Turan Dursun bazı şeylerin artık dürtülmesi gerekiyor..
turan dursun' u yeni keşfetmiş biri sanırım.
''Uludağ sözlük bir at , bende at sineğiyim.Uludağ sözlüklüleri uykusundan uyandırdım.'' nasyonalsosyalist
çok pis gaza geldi bu çocuk.
inanmadığı değerleri başlık açmak yerine özel mesaj yoluyla bilenlerden sorgulaması gereken yazar.

eğer öyle yaparsan kimse sana bir şey demez. biliyorsun değil mi ?

ayrıca ayın ikiye bölünüşünde matematik bilimini arayan yazar.

2+2=4 bu seni bir süre götürür.
güncel Önemli Başlıklar