bugün

entry'ler (82)

bağımlılık yapan şarkılar

grup yorum- beni sana sımsıkı sarılı görenler olmuş
geçen staja giderken yolda tam 5 kere dinledim sora sabah tedavisine çıktığımda falan hep dilimde ne mötüş bi şarkıdır...
seni yerlerde göklerde bulamazlarken, bende gizli olduğunu sezenler olmuş

nasyonalsosyalist

apaçık kıl bir yazardır.

zamparanın günlüğü

bende yanlış anladığım için özürlerimi iletiyim bari, sohbette baya sesimi duyurmaya çalıştım ama, bilerek okunmuyor sandım ve geldim buraya pöykürdüm.

zamparanın günlüğü

kemal o haşin bıyıklarının ve datlu sesinin sorumlusu sensin..

zamparanın günlüğü

kemal ekşioğlu nun da aralarında bulunduğu 3-5 oğlanın toplanıp yaptığı radyo programı belirli bi muhabbet dönmüyor, herifler kafalarına göre takılıyo yani. ha az önce çok faşistçe bi mum söndü muhabbeti döndü "ogan" adındaki herif tarafından. ama sırf kemalin o tatlı sesi hatırına dinliyorum. kemal harbiden übertatlı bi herif.
meraklısına radyo adresi; http://www.zamparaningunlugu.com/
edit: herifin öyle bi niyeti yokmuş (mum söndü muhabbeti konusunda) bir yanlış anlaşılma olmuş neyse burdan da belirtelim.

3 kız bir araya geldiğinde konuşulan 3 mühim şey

-mavi gözlü erkek,
-adonisli erkek,
-posta gazetesinin cinsellik sayfaları...

sözlük yazarlarının favori abur cuburları

o değilde; peynirli doritosu çok seviyorum tamam da ayak gibi kokmuyo mu olm ya?

cem yılmaz

bağlama hocam feci şekilde cem yılmaz'a benziyor yahu, herifi gördüğümde napcağımı şaşırmıştım. sonra konuşmalarına falan bakınca sadece tip olarak benzediğini anladım.

oruç tutmayan sınırdışı edilsin

bence şakirtler sınır dışı edilsin, hepimiz rahatlayalım, dinde rahatlar bu vesileyle. her şeyde olur olmaz kullanıyorlar garibimi.

temiz kürt vs pis kürt ayırma yöntemleri

bu ne tür bi ırkçılıktır anlamakta gerçekten zorlanıyorum. temiz laz, pis türk, aptal çerkez böyle yakıştırmalar mı yapılmalı insanlara, nasıl çocukca bi davranıştır bu? tek dileğim biraz akıl ver bize yarab..

güntaç özdemir

"benimle yan" diye mötüş bi şarkısı vardır beni benden alır..

mesajlaşılan kişinin sadece peki diye cevap atması

ulan sövse yemin ediyorum daha iyi. bi de bunun; ok, anlıyorum, hmm diye versiyonları var. düşündükçe deli oleyom.

özel liseden mezun olup komünist olmak

özel liseden mezun olup komünist olanlar mı dersin, 1 mayıstan çıkınca karnını doyurmak için burger king e gidenler mi dersin, facebook da hem deniz gezmiş i hemde nike ı adidas ı neyim beğenenler mi dersin.. bunlar her yerdeler kaçış yok, bu feci kimlik bunalımı yaşayan abilerden.

feridun düzağaç

içinde bulunduğun vaziyeti en uygun anlatan kişidir.

"Hasretler ayrılıkla başlar
Yanar yürek sessizce ağlar..
Bütün anılar canlanıverir
Sanki hiç bitmemişler gibi..
Yolu gözlenen giden sevgili
Geri dönecek gibi.. " şeklindeki şarkısı da en beğendiğim şarkılarındandır.

yalnızlığa alışmış insan

alışmış kudurmuştan beterdir gibi saçma bişey yazsam mı diye düşündüm ama merak eylemeyin yapmıcem onu.

sigara içerken akla gelen kişiler

(sigara içmiyorum ama) son paketimse bakkala gidip sigara alacak şanslı veledi düşünürüm.

babanın söylediği unutulmayan sözler

(babam bira içiyor)
-içsene bi fırt
-yok baba ya günah
- arpa suyu günah mı olur lan, hadi götür

tyler posey

yemişim Tyler Posey i, Tyler Hoechlin e ölünür lan o adam nasıl bi karizmadır yarab.

izmirlilerin şehir milliyetçiliğinden bıkmak

izmirlilerin bi de kendi içlerinde ilçe milliyetçiliği var; "otuz beş buçuk" diye anıranlar mı dersin "göztepem" diye pöykürenler mi dersin her türlü mevcut.

gece vakti odada gezen deli sinek

geçenlerde nasıl becerdi bilmem gözüme girdi ipne.