1. 1.
  efsane aktör (bkz: clint eastwood) un yönetmenliğini yaptığı, sean penn in başrolünü oynadığı filmin adı.
  3 ... maxime chattam1905
 2. 2.
  deyim yerinde ise tim robbins filmin sonunda yanlış anlama nedeni ile bok yoluna gitmiştir. güzel bir polisiye dramadır. "herkesin gizlemek zorunda oldugu günahları vardır"
  2 -2 ... balsikeste baysungur
 3. 3.
  sean penn in bahçede ki ağlama sahnesiyle yaran bitiren film..
  1 ... mesqoo
 4. 4.
  altyazısını bir türlü bulamadığım güzel film.
  1 ... maksimroger
 5. 5.
  the lord of the rings the return of the king ile aynı dönemde sinemalarda gösterilmiş olmasına karşın iyi sinema izleyicisinin kaçırmadığı, izleyip olumlu eleştiri yaptığı, kitabına nazaran daha da iyi olan (evet, ilk defa bir film kitabından iyiydi bence) sean penn ve tim robbins in muhteşem oyunculuk performansı sergiledikleri harika bir filmdir.
  defalarca izlenesidir.
  2 ... cennetten kovulan
 6. 6.
  Sean penn ve tim robbins'e oscar getiren filmdir. ırak savaşının başladığı tarihte yapılan ödül töreninde bu iki muhalif aktöre oscar verilmesi akademinin savaş karşıtı olduğunun göstergesidir belki ama yine de ödülü hak ederek almışlardır kanımca.
  3 ... ghost whisperer
 7. 7.
  sean penn 21 grams dan sonra en ıyı oyuncugunu cıkardıgı film.
  1 ... lazio
 8. 8.
  dennis lehane'nin aynı adlı romanından uyarlanan etkileyici film.
  1 ... krmyrdsn
 9. 9.
  sean penn oynuyor efendim. yanında da tim robins ve kevin bacon birşeyler yapmaya çalışıyor. film bir şeye benzemiyor, klasik cinayet ve cinayeti soruşturan bir ekip, ve katil olabilecek ama olmadığını taa film başlamadan anladığımız bir adam var.
  işte bu adama çocukken tecavüz ediyorlar, bunun acısıyla gençliğini yaşayamıyor. öldürülen bir kız var taş gibi birşey, keşke ölmeseymiş de filmin sonuna kadar seyretseymişiz en azından, film boşa gitmezmiş dedirtecek biri.
  oldukça durağan bir film,. macera desen yok, komedi desen yok acı desen o da yok,bir şey yok
  sonuç olarak açık ve net olayım bir şeye benzemiyor. clint amca ne demeye çekti filmi anlamış değilim. yakışmamış
  -4 ... yaraka
 10. 10.
  sonu gereksiz yere uzatılan film, o geçiş töreni olmasaydı, arabanın arkasından bakarlarken bitiverseydi belki oynatıcıdan cd yi alırken insanlar vay be derdi, şimdi sadece sean penn ve tim robbins in oyunculuğuna ağzımız açık bakabiliyoruz. klişe dolu bi film fakat eastwood bu klişeleri farklı yöntemlerle seyirciye sunmuş, yani filmi izlerken bu filmi daha önce izledim diyebiliyosunuz, bittikten sonraysa farklı bi yapım olduğunu anlıyosunuz. daha sağlam bi senaryo, daha belirsiz bi katille bir klasik olacakken şimdi yalnızca mükemmel oyunculukları hatırlıyoruz. clint eastwood için million dollar baby nin habercisi, kaliteli bir film. sean penn için izlenmeli.
  ~ http://imdb.com/title/tt0327056/
  3 ... kidd