bugün

iki kişi tartışırken üçüncüsünün ne yaptığını bilmeyen yazar.
güneş sistemini yeni keşfetmiş yazardır kendisi. yazar olduğunun farkında değildir. yazar oldun hacı hoop uyan, bırak ortaokul entrylerini sadede gel.
hezarfen ahmet celebi'nin torunu. kanatlarini takip geceleri ucuyormus. uykusuz kaliyom geceleri gorebileyim diye ama yok, daha ankara'ya gelmedi. gelse atakule'nin tepesine koncakmis zaten. *
(bkz: mucx)
gözüm bir yerden ısırıyor yazarıdır. bildiğim maxy jack isen sellektör çak lan. zaten bilirsin beni mahlastan, zekten, es es'ten.

öptüm kib bye

ek: bilmediğim jack isen bildiğim jack'i bul bana. *
oldu hacı. dönüşüne sevindim. uludağ sana hasretti *
bol ayar vermeler. uygun bir zamanda dürterim ben seni yine.
ben kendimi alingan bilirdim. benden de beteri varmis.
beter bocek.
'yorumları sevilmez mi bu adamın' denilesi yazar... hoş gelmiş...
kızlar hakkındaki görüşlerine katıldığım ve aynı yolu tuttuğum yoldaşım saygı ve sevgiyi salık ettiğim sözlük yazarı...
vallahi de billahi de güldüren yazar. beni memnun etti. hakiki bir dost. niye böylelerini çekemezler anlamıyorum ki ayol * *
entrylerini takip ettiğim, nesildaşım yazar.
(bkz: #6619862) marijuana kullanımını azaltmasını salık verdiğim 6. nesil çaylak.
jackie chan hakkında hain planları olan, çok sinirli olmama rağmen beni güldüren bir yazar.
zaman zaman güzel entrylerine denk geldiğim yazar. üstelik nesildaş.
inci sözlük ten den fena tırsmış yazar. irite mi oldu nedir?
an itibarıyla incisözlük'te annesine küfür edilen arkadaş, tabii beni ilgilendirmez...
inci sözlüğü hala sıradan basit bir oluşum sanan sıradan basit zihniyetli yazar.
inci sözlüğe laf atarak gündeme gelmeye reklam yapmaya çalışan 14-15 yaşlarında hacı şakirci ergen yazar..
inci sözlüğü sadece küfür edilen bir ortam sanan yazar.enlarge your brain olayını algılayamamış yazar.
takip edilesi, okunası entryleri olan yazar.ailecek severek izliyoruz.
bugün beni iki kere sandalyeden düşürmeye çalışan yazar. entryleri tehlikeli olabiliyor.
kendisinin de söylediği gibi vatan hainidir.
her ne kadar bu ülke sınırları için nefes alması bile zarar olan ve vatan haini olarak adlandırmak istesemde bunu yapmayıp kendisine söylenebilecek hiçbir kelime bulamadığım insan(!).
gece gece sandalyeden düşürmese de sendeletmiştir.

(bkz: #8252299)
mantıklı yorumları olan yazar.
güncel Önemli Başlıklar