bugün

Zamanında mustafa pektemek gol demek diye alkis tutanlarin simdi itin gotune soktugu futbolcu.

Haklılar.

Edit: yazim hatasi.
boksla uğraşsa daha az sakatlanacak olan bjk futbolcusudur. nasıl bir bünye var merak ediyorum adamın sakatlık yaşamadığı yeri kalmadı. pozisyonlara hayvan gibi şiy yapmasın artık kendini kollasın.
sakatlık bir din olsa peygamberi olacak futbolcu. evet.
twitter da bakıyorum bi allahın kulu geçmiş olsun demiyor.
vay nasıl sakatlanırsın. vay bilmem ne. vay aldığın para haram olsun.
ayıp be.
adam oynayabildiği kadar oynuyor.
ben sahada mustafanın durup koşmadığı beklediği bi an görmedim.
hep hareket halinde. napsam da bi şey yapsam derdinde.
yapıyor yapamıyor ayrı ama bu kadar vicdansızlığı da haketmiyor.
geçmiş olsun dileklerimi iletir ciddi bi şey olmamasını temenni ederim.
Kadir gecesindeki dualar sonucu sakatlanarak yeni sezonu resmen açmıştır.
Tamir ettirilince is yapar gibime geliyor.
hırslı ve hırsından dolayı bir çok sakatlık geçirmiş futbolcu.
hazırlık maçında bile görmeye tahammül edemediğim futbolcumuz.
nolur git lan, marangoz ol, bakkal ol. aldığın paralarla bir dükkan aç gözünü seveyim git şu takımdan.
"gol demek" değildir.
daha çok kaval kemiği demektir.
sakatlıklardan kurtulamaması belki onun suçu değil ama Beşiktaş'ın bu kadar parayı müzmin sakat bu arkadaşa vermesine anlam veremiyorum.
"Mustafa pektemek olmak"diye bir deyim oluşturulmalıdır. Çok sakatlanan, sakatlanmadan duramayan insan anlamı içermeli.
Adamın vücudundaki sinir hücreleri acıya karşı bağışıklı kazanmış. Benim burnum kırılsa kıvranırım, bu adamın kırılsa..

olmadı sözlük yapamadım.
Yaklasik 20 gun once kiz arkadasina evlilik teklif etti. Bebek lucca da yemeklerini yediler. Bebek den guzel bi yata binip bogaz turu yaptilar. Yat yanasirken uzerinde benimle evlrnir misin? Yazan bir pankart acildi. Volkalar patladi fln. Basortulu cok guzel bir kizarkadasi var. Ayrica o gun kizin dogumgunuydu. Koca bir buket hediye etti. Buket notunu yazacaktim ama cok uzun bosverin. Nottan anladigim kadariyla bakmayin boyle organizasyon icinde olduguna hic romantik degil. Eklemeden duramayacagim cok da cimri kendileri.
sirf o forma ustunde oldugu icin bir sey demiyecegim bir oyuncudur. ama sen niye ordasin be arkadasim.
tam bir beşiktaşlı. sadece olay. paso kafası yarılır. her darbe aldıkça da kafa biraz daha gidiyo. herif gol atmayı unuttu.
bence aklı varsa ve beşiktaş'ta forma giymek istiyorsa şu an yapacağı en akıllı iş kendisini ön liberoya evirmek. tekniği fena değil, ikili mücadelelerde de iyi ama golcü kumaşı yok kendisinde, aklı varsa kendisini evirir yoksa iyi para veren kulübe satılmalı. çünkü üzerinde de çok baskı var ve bu baskıyı kaldırabilecek yapıda da değil.
transfer dönemi bitmeden bedelsiz bile verilebilecek golcü.

nolur git be olum.
an itibariyle hala gitmemiş beşiktaş topçusudur.
tarafımın beğendiği oyuncu.

sadece tarafımın değil, carvalhal, samet aybaba, bilic onda ısrar etmişti.

hatta milli takımda hiddink, avcı ve terim pektemek in şu anda ligte oynayan en iyi yerli forvet olduğunu söylemişlerdi.

ama nedense taraftar beğenmiyor!

çünkü taraftar şeref kavramını çabuk unutan( ki doğal olarak), bencil yaratıklardır.

pektemek çok iyi bir bitirici forvettir. yönetim kendisini bu yüzden bırakmıyor, teknik ekip raporu da hiç bir zaman olumsuz değildi. onun tek problemi sakatlıklardı. burak ve umut tan iyi forvettir.
isterse messi olsun, 34 haftanın 23 haftasında sakat dolanırsan beşiktaş gibi köklü bir kulübe hizmet veremezsin. bir sene olsa talihsizlik denir 2 sene olsa hadi neyse kaç senedir takımda her yıl sakatlanıyor.

kimse hırsına, yeteneğine laf etmedi. gençlerbirliğindeyken bu avrupaya gider dediğim oyuncuyu yerecek değilim ama olmaz bu kadar. yönetimin helalleşerek anadolu takımlarına yollaması gereken futbolcudur.
beşiktaş tan ayrılarak yaşadığı sakatlıklara son vermek istemiş kişi.
yolcu yolunda gerek...
(bkz: gidişin olsun dönüşün olmasın)
artik gune guzel baslayabilirim dedigim, beni sevindirmis isimdir. kursun dokturmeye gerek kalmadi takimimiza. hadi iyi gunler. her sey gonlunuzce olsun.
(bkz: yüzyılın cenabeti)