bugün

entry'ler (1791)

akdeniz üniversitesi nin sadece antalya da olması

Karadeniz teknik üniversitesinin sadece trabzona hizmet etmesi , odtünün ise sadece ankaraya hizmet etmesiyle eşdeğerdir.

ya ne olacagıdı dağıtım şirketi mi bu?

türkiyede yaşamadığı halede sözlükte takılan insan

ne olur ilerleyen yıllarda ben olayım denilen insandır. Sözlükte hiç bir şekilde sıkıntı yaşamaz. anadolu çomarlıgı kanında varsa her yerde aynıdır.

kanada nasıl iyi mi yiğenim.

5 yıl sonra hangi sıfatla hangi şehirde oacaksın

Torontoda çalışan türkiyeyle ilgili tüm bagını koparmış bir insan ama 5 yıl değil seneye.

türkiye bir saatte moskova ya türk bayrağı diker

(bkz: hızlı dikildi farkettiysen)

en son şamda cuma namazı kılacak olan ak çomarların hayallerini süsleyen elim olay.

toronto

kuzey amerikanın en büyük ticari merkezlerinden biridir. Şehirin genel olarak yapısına bakılırsa düzenli kentleşme ve cadde sistemi ( st.ketty vb.) gibi üzerine kuruludur. Vaughan , markham , misssagua, thornille gibi bir sürü semt vardır. Şehirde ulaşım olarak ttc raylı sistemi mevcuttur. Aynı zamanda otobüs ve bisikletle ulaşım her tarafa mümkündür. Özellikle bisiklet sevenler için ontario gölü adeta biçilmiş bir kaftandır. türkiyedeki gibi ezilme , çarpılma ihtimaliniz çok azdır. Çalışma koşullarına gelirsek şehirde bolca bulunan avmlerde iş bulunabilir. ve saat başı ücret alımı oldugu için ve türkiye gibi gelişmemiş ülkelere nazaran haklarınız korundugu için rahat olabilirsiniz. Genel olarak torontoda aleviler ve solcular mevcuttur ama ne yazık ki bir grup ak çomarda bu güzelim şehre gelmişlerdir. Dinini siktiklerim , ülkeye dönün ibneler. Kuzey amerikanın en büyük kütüphanelerinden biri burdadır. Ve en iyi üniversitelerden biri yanılmıyorsam unıversity of toronto 2. sıradadır. Torontonun en güzel yanı soguk günlerde kalın giyinip , sevgilinizle ontario gölü kenarında toronto manzarasıyla birlikte çekirdek çıtlayabilisirniz yada bir adet termos işinizi görebilir. Kışın ise bayagı soguk oldugu biliniyor ama diğer kanada şehirlerinegöre daha normal bir havaya sahip. soguk geçen 8 ay boyunca kalın giyinmeniz gerekecek. Kar yagdıgı zaman ortalık gayet temiz olur ve yeraltı ısıtma sistemleri ve tuzlama sayesinde pek buz tutmaz.Ev KiRALARI VE YURTLAR iSE BiRAZ TUZLU NE YAZIK Ki.

olası rusya saldırısında gidilecek ülkeler

kanada.

akrabalarım orda bir davet mektubuna bakar. umrumda değilsiniz ak çomarlar.

saplantılarınızda ısrarcısınız iyi akşamlar

gece gece bayan sohbettir. ne yani ana avrat mı küfretsinler?

çok yukarlarda biriymiş

bu ne biçim başlık ve entry dedirtmiştir. Sanırsın mason toplantısı var .

sözlükteki ateistleri fişliyoruz kampanyası

yaz kızım ateist kartal.

boynum ince , kafamı keserken zorlanmazsınız.

dünyanın ne karmaşık ülkesi

hindistandır. Binlerce dil , binlerce kültür. Komşularla sorunlarla boguşan ülke.Arada sırada bizim gibi terör saldırılarına kurban veren bir ülkedir aynı zamanda. Aaradaki tek farkımız onlar öküze, bizimkilerde allaha tapıyor.

oylarımız saadet partisine

saadet partisinin bestesini duyunca dayanamadıgım olaydır. come come come saadete come.

üstteki yazarın nickinden tipini tarif etmek

kafası bayagı büyük bir yazardır. Şaka şaka 1.78 boylarında hafif sakallı birisi.

yahudilerle türkler arasında hiçbir sorun olmaması

Doğru bir önermedir. hatta israilde yapılan ankette türklerin çok sevildiği ortaya çıktı. bir zamanlar israilli turistler ülkemizde gayet rahat tatil yapıyorlardı ne yazık ki artık gelmiyorlar yada çok az sayıda kaldı. Ben bir türk olarak israili ve yahudileri örnek alıyorum. o kadar az nüfusa ve o kadar soykırıma ragmen dünyanın yönetimini elinde tutuyorlar , ekonomik ve askeri olarak zaten ekol olan bir ülke . bu çalışkanlık , azim ve toplu olarak bir ideali olan toplum yaratmak , gayatte başarılı oldular.

turkiyeyi euro 2016 ya almayın

yarı yarıya haklı önermedir. Daha önce trabzonda yaşamamış insanların bunu eleştirmesi ve hakaret etmesidir ironiktir. Adamların hayatı futboldan ibaret , herşeyde trabzonspor var. Bu insanlar için su , yemek gibi bişey. burası istanbul değil ne yazık ki , tek ugraştıkları ve tek eglenceleri bu futbol. Evet ben kim miyim bunları söyleyen bir antalyalı bir beşiktaşlıyım.

artık şu adamların hakkı olan kupayı verin artık. Ben beşiktaşın aldıgı türkiye kupasından utanıyorum siz nasıl şampiyonluk kupasından utanmıyorsunuz hayret ediyorum.

arabada saxo halinde dikkat edilecekler

(bkz: dikkat et piyadeler sikmesin sizi)

böyle başlıga böyle bakınız verilir dedirtmiştir. Şu sözlükten bi siktirin gidin yaa.

kılıçdaroğlu nun 495 liralık gömlek giymesi

bunu diyen zaman gazetesinin bugünlerde kıvranmasıdır. o 495 liralık gömlekli adam sizin hakkınızı savunuyor ne yazık ki. Boşver kemal reyiz bunlar gezi parkı zamanında bize dediklerini , masum askerleri , solcuları , vatanseverleri içeri tıktıklarını unutmadık biz , bırakın can çekişsinler. basın özgürlüğümüz peh , siz bizim gibi solculara hakaret ederken eyiydi demi?

23 ekim 2015 istanbul depremi

Trabzondan hisedilmemiştir.

geçmiş olsun efendim.

bu ülkeye şeriatı getireceğiz elhamdülillah

(bkz: YAVAŞ GETiR SAÇIN BAŞIN DAĞILMASIN)

BiR ADET DiNCi ZIRVALAMASIDIR. BU ÜLKEDE ŞERiAT KARŞITI ÖNEMLi BiR KESiM OLDUKÇA SiZ ANCAK KENDiNiZi PARMAKLARSINIZ. ZATEN ŞERiAT GELsE BiLE KADINLAR VE GENÇLER BU BASKIYA DAYANMAZ VE NE KADAR DiNCi VARSA iPE ÇEKiLiR. ATATÜRKÜN EN SEVMEDiĞiM YANI NE YAZIK Ki ŞUYDU ; DiNCiLERiN SADECE BiR KISMINI ASTIRDI KEŞKE HEPSiNi iPE DiZSEYDi.

tarihteki en büyük kürt komutan

YENGE BiN EŞEK.

kanalizasyondan polat a yaklasan canli

ibrahimoviç olabilir.

edit: 7 yıl önceki başlıgı hortlattım vay be.