bugün

entry'ler (47)

hayırlısı

ne güzel kelimedir, önlem alınmış, emek verilmiş,
ve gerisi yüce makama havale edilmiş...

günün başındaki sözünüz

gündemden gelişmelerle karşınızda olmak istiyorum.

istanbul

birgün herkesin yolunun düseceği tek şehir...

gecenin sözü

Verin kendinizden bir şeyler verin,
Cünkü sadece verdikleriniz sizi yukarı taşır,
Ve verdikçe hafifler o kadar yükselirsiniz

dua

Allah bir kulun dua etmesine izin vermişse, mutlaka kabul olmasını da murad etmiştir.
Hz. Muhammed (sav)

gecenin sözü

Ne ikna edici bir intihar girisimidir,
Simdi seninle goz goze gelmek.

sözlük yazarlarının dinlediği şarkı

Halil sezai / galata...

ben bu yazıyı sana yazdım

her an elinden kacıracakmış gibi gereksiz bir kaygıyla yıpranacak, ben de hiçbir rekabetin olmadığı bir alanda boyna birinci secilmekten yorulacaktım...

ben bu yazıyı sana yazdım

her an elinden kacıracakmış gibi gereksiz bir kaygıyla yıpranacak, ben de hiçbir rekabetin olmadığı bir alanda boyna birinci secilmekten yorulacaktım...

günün sözü

hayat kısa,
kuşlar ucuyor...

işsiz yazarlar

yıllarca verdiğin emeğin karşılığını görmüyor olmak çok can sıkıcı, eğitimimizi tamamlamamıs olsaydık eğer hayatımızda ne farklı olurdu düşünüyorum bazen.

kimseyi ilgilendirmeyecek olan olay

Ne yasarsaniz yasayin, kapinizi kapattiktan sonra disarda kalanlar gonlunuzunu kapattiktan sonra ayni evde olanlar sizleri ilgilendirmiyor artik.

anne

Seni asla birakmayacak olan tek insandir.

haftanın ilk iş gününde sere serpe yatmak

Bu ara en cok istedigim sey erken kalkmak icin bi sebebiminin olmasi.

günün sözü

inaniyorum sende uzuldun ama benim su ciger komple gitti.

bu satte uyumayan yazarların amacı

Caylakliktan cikip sozlugu tekrar incelemek.

mustafa pektemek

Yaklasik 20 gun once kiz arkadasina evlilik teklif etti. Bebek lucca da yemeklerini yediler. Bebek den guzel bi yata binip bogaz turu yaptilar. Yat yanasirken uzerinde benimle evlrnir misin? Yazan bir pankart acildi. Volkalar patladi fln. Basortulu cok guzel bir kizarkadasi var. Ayrica o gun kizin dogumgunuydu. Koca bir buket hediye etti. Buket notunu yazacaktim ama cok uzun bosverin. Nottan anladigim kadariyla bakmayin boyle organizasyon icinde olduguna hic romantik degil. Eklemeden duramayacagim cok da cimri kendileri.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Bodrumda denize karsi uzanmis hafif bronzlasan ayaklarim ve ojeli parmaklarimin fotosunu cekip instagrama yukluyip altina da esmerim beach im beach im yaziyorum. #olaydiiyiydi

çömelerek evlenme teklifi yapan erkek

Onlarin kafasini sapanla taslayasim var.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Asagi dogru entry leri okurken basligin ne oldugunu unutuyorum, sadece bende olmuyordur di mi?