bugün

entry'ler (623)

11 nisan 2016 beşiktaş bursaspor maçı

kale arkalarından iki adet ya da 1 adet bilet aradığım maçtır. gidemeyecek bir takımdaşımdan gişe fiyatına alıp onun yerine avazım çıktığı kadar bağıracağım konusunda teminat veririm. güzel haberlerinizi bekliyoruz sevgili yazarlar.

bir kadını döllemek

kimi yerlerde kafir işi olduğu da söylenmektedir. insan insanı döller mi hiç efendim. ayıptır. bakın biz bölünüyoruz.

shaggy

hakkında öldü denilen zombi sanatçı.

cumhurbaşkanı gerekirse ümmeti için ölür

nerde o günler diye cevap verilesi önerme. türkiye de bu sözün diğer anlamı (bkz: c başkanı gerekirse canı için bütün ümmeti öldürür) olmuştur.

sözlükte hiç arkadaşı olmayan yazarlar

bunlardan birisi de benim. babadan oğula nesil bunlar. özet geçmek gerekirse:
(bkz: ne gerek var efendim)

güllerin savaşı

gülru'nun skyler white türkiye şubesi olma yolunda ilerlediği bir finale sahip dizi.

türkiye den siktir olup gitmek isteyen yazarlar

bazı yobazların, ülkeyi terk etmek isteyen yazarları vatan hainliğiyle suçladığı patlamadır. neymiş efendim ataları zamanında terk etmediği için şu an bu noktaya gelmişiz. senin atalarını bilmem ama benim atalarım, kurtuluş savaşını veren canını seve seve feda etmiş atalarım, emin ol şu an ülkemde bombalar patlasın insanlar ölsün diye kendilerini feda etmediler. benim atalarım yurtta barış cihanda barış dediler. zamanında bölge ülkeleri arası da saygın bir değeri vardı. bugün gelinen noktada kıçı kırık barzani bile güzel ülkeme tehditler savunabiliyorsa al savun ülkeni kardeş. kimse birilerinin şahsi çıkarları uğruna canını verecek değil. bugün ışidi ya da geçtim hadi onu terör örgütlerini desteklemek vatan savunmaksa ben buna karşı olduğum için teröristin önde gideniyim anarşistim oldu mu mutlu musun vatansever kardeş?

edit: olay gitmek ya da gitmemek değildir.

pariste patlama olunca terör türkiye de olunca akp

dolaylı yoldan bakıldığında iki farklı olayda aslında birbiriyle bağlantılıdır. suç, ışidi el altından destekleyen, bölgede bölgedeki terörü bu kadar hortlatan, dış politikada sıfır sorun * için çabalayanlardadır.

istanbul'da bir terör saldırısı yaşanmıştır.
paris'te de öyle.
insanlar ölmüştür. suçlular bellidir. yayın yasağı getirmek de suça ortak olmaktır. siz sanıyor musunuz ki, reyhanlıdaki ankaradaki suruçtaki patlamalar çözüldü suçlulara ulaşıldı. hangisinden kesin olarak haberimiz oldu? hangi örgütle şu an mücadele ediliyor ya da?
onu ya da bunu suçlamak yerine ne zaman iğneyi kendimize batırıp bir düşündük neyi yanlış yapıyoruz diye. o kadar olaya rağmen halk nezdinde her şey eskisi kalıyorsa, kusura bakmayın ama ülkenin boku çıkmıştır. bugün hala birileri gelip bir patlamayı savunabiliyorsa, masum insanların ölmesini savunabiliyorsa o ülkede ne insanlık kalmıştır ne de merhamet. kişilerin sahip olduğu tek umut bugün de ölmedik söylemi olacak bir kaç yıl içinde. şu an suriye birileri yüzünden bu durumda ve ileride bizim ülkemizin de oradan daha iyi olacağını düşünmüyorum.
birileri, yine gelip yazdıklarıma bok atacak biliyorum ama canınız sağolsun umrumda bile değilsiniz.

8 kasım 2015 bursaspor beşiktaş maçı

beşiktaşa yeni sol beklerin yeni stoperlerin lazım olduğunu gösteren maçtır. kötü oynadık falan filan ama bursaya da son dakikada atmanın zevki bambaşka. bir de hakem diye görevlendirilen sarı formalı arkadaşın davranışları da ne kadar seyirciyle bütünleşikti. ikisi de maçı katletti resmen.

efes pilsen birası

fıçının şişesi dışında berbat olan ülkemin birasıdır. bomonti varken ne gerek var efendim böyle şeylere.

efes pilsen birası

fıçının şişesi dışında berbat olan ülkemin birasıdır. bomonti varken ne gerek var efendim böyle şeylere.

usame bin ladin ikiz kuleleri neden yıktı

çünkü eşeğin zükünden dolayı.

windows 10

sıradan bir kullanıcı olarak iki gündür herhangi bir aksama yaşamadığım işletim sistemidir. win8den sonra tasarım olarak çok hoş olmuştur hatta. tek sıkıntı tarayıcısında youtubeta şarkı çalarken simge durumuna küçültünce şarkı durmaktadır. bir çözüm yolu bilen varsa yeşillendirirse ne güzel olacaktır.

en güzel ad soyad kombinasyonları

r.i.p. sean bean.

mustafa pektemek

an itibariyle hala gitmemiş beşiktaş topçusudur.

sözlük yazarlarının siyasi görüşleri

iş aş beşiktaş.

sözlük erkeklerinin sakalları

top sakaldan bozma kirli sakal eklemeli keçi sakaldır efendim. yakında ters evrime uğrayacağım sayelerinde.

sözlük yazarlarının doğum günleri

10 mayıstır efendim.
zaman yaşlandırıyor işte.

15 temmuz 2015 fenerbahçe dnipro maçı

dnipronun fenerin eline verdiği maçtır.

en iyi intikamın alındığı filmler

mezarına tüküreceğimdir yüksek ihtimalle. son sahne bile bir çok filme toz yutturur.