bugün

entry'ler (125)

asgari ücretle çalışıp marka giyenler

ac gezen insanlardir.

en etkileyici sezen aksu satırları

zanettim ki yerine koyarim,
her kosede bekliyor ask ararsan cok,
seneler gecti,aciyla farkina vardim
takribi var hakikisi yok.

hep bir şeyler yanlış gidiyor hissi

fazla cnbc dizisi izlemekten kaynaklanmasi muhtemel durumdur.

mustafa ceceli

nefis bir sezek aksu sarkisi olan unutamam'i nefis soyleyen,her dinledigimde icimi acitan,muazzam yakisikli muzik adami.

göztepe

sanli semtimizin sanli takimi.

bacardi

yazin cesme'de en cok tuketilen,mojito ile eslestiginde disinize nane tanelerinin dolasmasina neden olan rom ailesinden ,bir iki uc yetmez,dort bes alti olsun cinsinden birey.

izmirli kızlar

cekici gulumsemeleri,konustuklari adami on dakikda icine etkilemeleri,yuruyusleri,saclarini toplamalariyla ve yanlarindaki erkekleriyle akdenizli olmanin butun ozelliklerini uzerlerinde tasiyan kizlardir.*

led zeppelin

blackdog isimli efsane parcalari hala her sabah beni uyandiran asmis,olmus,bitmis,"once in a life time" ilahlarin biraraya gelmesine verilen isimdir kanimca.

8 aralık 2007 fenerbahçe galatasaray maçı

cumartesi aksami alsancak'ta park edecek yer icin bir saat gezinmemize,parkin akabinde kordonda yer bulmak icin bir saat gezinmemize,akabinde yer bulamayip yagmur altinda korsan mac izlememize,yine de fenerbahce'mizin golleriyle mutlu uyumamiza neden olan mactir.

fotoğraf çekmeyen japon

turkiye'de gorulduyse makinasi kackapcilar tarafindan kapilmis olmasi muhtemel japon'dur.

en güzel ingilizce cümleler

you make me feel so good.

bendeki sen gitti

bendeki sen gitti,
iyi de oldu ama,yetmisti.

hala pink floyd dinleyen artist

benim babamdir efendim.hala wall dinler,videolarini takar,izler,gecer kendinden.

fenerbahçe ve galatasaray arasındaki farklar

6 kasim en buyuk farktir.

can t take my eyes off of you

frank sinatra versiyonu dinlemelere doyulmayacak sarkidir.

marilyn manson

90'larin en buyuj produksiyondur.

adidas superstar

erkeklere en yakisan ayakkabidir.

sunrise

muazzam bir simpley red sarkisi ve klibi.bir suru insana simpley red'i yine yeni yeniden hatirlatan sarkidir ayrica,ozeldir.

supergirl

en guzeli izmir'de kybele isimli mekanda calinip,soylenen muazzam gaz hatun sarkisi.cok alinmistim ustuma ilk dinledigimde,sonra baktim herkes aliniyor,vazgectim.

eski sevgiliyi getir yeni sevgiliyi gotur

kesinlikle eski sevgilimizde gozu olan kimselerin yapacagi kampanyadir.