bugün

14.05.2006 aksamı fenerbahceye gol atarak çağ kapatan bir denizlispor futbolcusudur.
trabzonsporun yine bir anadolu takımdan aldığı kalburüstü yeni transferi * *

(bkz: adem koçak)
(bkz: erman özgür)
(bkz: ibrahim ege)
(bkz: özgür bayer)

ankara doğumludur. lig tarihine geçen gollerden birine imzasını atmıştır. *
attığı golün önemini farkedemeyişinden olsa gerek, trabzonspor' a transfer olmuş sol kanat oyuncusu.
bursaspor'a transfer olan fitbolcu.
pas veremeyen, üst üste 2 olumlu hareket yapamayan, adam geçemeyen, ortaları taca veya kale arkasına giden bir sol bek oyuncusudur ve yazıktır ki yokluktan dolayı 2 yıldır bursaspor'da ilk 11 oynamaktadır.
yetenekleri sınırlı olan ama hırsı ve tekmeye kafa sokması ile yedekte olsa bursaspor da kalması gereken sol bek. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
bazılarının kahramanı. yedeksizliği yüzünden biraz istikrarsız da olsa, ofansif yönü zayıf da olsa defansıyla bu yılı da kotarmıştır. bursasporumuzun şampiyonluğunda katkısı yok sayılamayacak futbolculardandır. helal olsundur.
çıkış parçası olan "geri gel" ile albümünü çıkarmış müzisyendir. ilk defa dinledim kendisini ve açıkçası "gelecek vaad eden" nitelikte birisi olduğuna kanaat getirdim. Albümün tamamını henüz dinlemedim. Tamam sözler çok basit kaçıyor gibi ama iyice dinleyince, aslında hiç de fena değil müzik açısından. Çıkış parçasından yola çıkarsam, "Elektronik pop/rock" havası sezinledim ben tarz olarak.

Kendisinin MySpace sayfasında benzedikleri olarak : Killers, The Beatles, GNR, Muse, Jeff Buckley gösterilmiş. ilerde neler yapabileceği hakkında daha net konuşmak için daha iyice dinlemek, zaman vermek lazımdır.

not : (gelen mesajlardaki yanlış anlamalar için) bahsettiğim kişinin şarkıcı mustafa ceceli ya da bursaspor'lu futbolcu adaşı ile hiçbir alakası yoktur. Google'da klibini aratın bulun , görün. *
bana göre hakettiği çıkışı yakalayamamış bir müzisyen kardeşimizdir. şu harikulade sözlerin sahibidir:
"..
gerçekçi ol deme bana,
asıl sen hayal kur
"
denizlispor formasıyla 111 maça çıkan ve bu maçlarda sadece 2 gol atabilen futbolcudur. o 2 golden birisinin fenerbahçe'yi şampiyonluktan eden gol olması gerçektende enteresan.
benim gibi galatasaraylıların unutamayacağı futbolculardan biridir.keza fenerbahçelilerinde...
bursaspor 'un sözleşme yenilemeyip serbest bıraktığı bugünde mersin idman yurdu 'nun sözleşme imzaladığı sol bek.
koyu bir mersin idman yurdu taraftarı olarak artık takımda görmek istemediğim futbolcudur. resmen futboldan soğutmuştur kendisi beni. ibne sakatlanmıyorda her maç 90 dakika. * *
(bkz: halı sahada maç olsa çağrılmayacak topçular)
Beyaz tv'de de Sinan Engin dillendirdi an itibariyle.inşallah doğru değildir.
ölmemiştir. şakadır. şaka şaka.
eğer şakaysa yapan orospu cocugunun annesini annesini babaannesini ebesini ve kayınvalidesini sikeyim böyle şaka mi olur lan.
şampiyon kadroda emegi geçen mustafa keçeli umariz ki iyisindir. ölüm üzerinden şaka yapılmaz yapanın amina koyayim.

mustafa keçeli şampiyon yap bizi.
1 nisan şakası.o ölmedi ama bizi kanser edip öldürdü buda keşke 1 nisan olsaydı..

edit : mustafa keçeli kanser ettin bizi..
keçeeelii keçeeli mustafaaa keçeeeliiii.
şu anda nerde ne yapıyor bilmiyorum ama adını her duyduğumda tüylerim diken diken oluyor unutursak kalbimiz kurusun .
az önce gördüm hala top oynuyor denizlispor'da.
erol tolga ile birlikte,galatasarayımıza emre çolaktan ve aydın yılmazdan daha çok hizmet vermiş bir oyuncudur. galatasaray efsanelerini anıyor etkinliğinde mutlaka yer alması gerekir.
(bkz: 14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı)
10 yıl geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu?
erol tolgayı merak edenler için ise (bkz: 31 mayıs 1987 beşiktaş denizlispor maçı).
Bizi şampiyonluktan alan adam net.