bugün

çok güzel hareketler bunlar'da rol alan bkm mutfak oyuncusu.kısaca ilk programdaki tabutçu.
çok sempatik bi şekilde laz oynayan bkm mutfak oyuncusu.. özellikle eser'in * yazdığı skeçlerde kendisini bolca görme imkanımız var.. çok yetenekli ve oyunu tek başına götürebildiğini düşünmekteyim.. devamı gelir umarım..

(bkz: hayırlısı cevdet hayırlısı)
(bkz: ben de iki bölüm kalp gözü çaktım)
(bkz: ben de üzüldüm cevdet)
(bkz: tabutçu)
bkm mutfağı ilk izlediğim günden beri favorim olan oyuncu.. süper bi yeteneği var bence.. ayrıca seslendirmede de ne denli başarılı olduğunu göstermiş yetenek..

(bkz: murat gilin damından atlayamadım)
tabutçu rolüyle kırıp geçiren bkm mutfak oyuncusu.
1979 yılı istanbul doğumlu olan Bülent Emrah Parlak , Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü yarıda bıraktı.Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünü tamamladı.2004 yılından beri BKM yer almaktadır.'Çok Güzel Hareketler Bunlar' da tabutçu Recep rolüyle oldukça sempati kazanmıştır.

kaynak: http://www.bkmmutfak.com
elazığ karakoçan'lı olmasına rağmen istanbul'da doğup büyüyen BKM mutfak oyuncusu.
kemal sunal'ın filmlerinde genelde mafya babasını canlandıran dinçer çekmez'e, hani şu mazlum'u getirin bana diyen oyuncu, bence inanılmaz benzeyen insan. Ulan şu programın bir bölümünde de bu repliği seslendirse valla çok sevinirim. Bu fikri verdiğim için sadece bir teşekkür etsin yeter.
çok güzel hareketler bunlar'ın yılbaşı için hazırlanan, iş bankası bankamatik reklamından uyarlanan skeçte adeta döktürmüş ve beni kendisine hayran bırakmıştır. sanki böyle tek kişilik bir oyunun 20 dakikasını kaydetmişsin de tanıtım için izletmişsin gibi. sen tek başına nasıl sahneye o kadar hakimsin arkadaş! pek de güzel yazmış üstelik, ne güzel iğnelemeler onlar öyle.

merak edip aktif olarak oynadığı çoğu skece baktım ve her türlü rolü yaptığını gördüm. laz olmuş, doğulu olmuş, eşcinsel olmuş, aile babası olmuş, batılı olmuş. hepsine de yakışmış. daha ne olsun ki? sesini de çok iyi kullanıyor zaten, bir kere daha hayran kaldım. bkm "çırak" ekibine fazla bence o adam, valla.
mavi gözlü dev, organize işler gibi filmlerde de rol almış yetenekli tiyatrocu. sakalın en çok yakıştığı oyunculardan biridir kanımca.
şahin ırmak'la beraber, adeta çöplükteki elmastır.
çghb' nin gülümseyişi güzel insanı.
yılmaz erdoğan eleştirdiğinde, ciddi ciddi bozulduğu anlaşılan çırak...
yaptığı bu retweetle anlam veremediğim ve ne alaka diyebileceğim şahsiyet.

-Sabah güne çok neşeli başladım. Kuşlara çiçeklere selam verdim. Aleyküm selam dediler. Nereye gidiyor bu ülke? Yazık.-

bu kadar devlet meselesi haline getirdiğin nedir?
her role mükemmel bürünen ve kendine has bir karizmaya sahip oyuncu.
ankara nın dikmeni'dir kendisi.
bu adam iyi bir oyuncuysa ben de Nobel ödüllü fizikçiyim.
görsel
sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Tanıdığım tanımadığım bütün meslektaşlarımın özgürleşebilmeleri için HAYıR diyeceğim' yazmış oyuncu.

http://www.gercekgundem.c...erandum-kararini-acikladi
yılmaz Erdoğan tarafından parlatilmis oyunculukla alakasi olmayan zaat.

diğerleri için (bkz: 3 adam)..
Hayır dediği için sözlükteki paralı evet kitlesini rahatsız etmiş kişi. Artık daha fazla sempatik.
düne kadar yayıla yayıla izledikleri herhangi bir insan eskaza bunların siyasetlerine ters ufacık bir imada bulunursa hemen yaftayı yapıştırıp " bu adam hain, bu adam bilmemne, bu adam kötü, bu adam ot, bu adam bok " demekte beis görmüyorlar.
bunlar için kendinden olmayan herkesin canı cehenneme.
gün gelecek, bu itin götüne soktuğunuz adamlardan, muhalefetten, sanattan hiçbiri kalmayacak. sizler de cehenneme çevirdiğiniz bu topraklarda birbirinizin g.tüne bakıp güleceksiniz.
kendisi ve dizideki diğer birkaç oyuncunun sırf görüşleri yüzünden 2013 yılında trt 1'de rol aldığı (bkz: bir yastıkta) dizisi aniden yayından kaldırılmış olan oyuncu.
Ankara'nın Dikmeni dizisi ne güzeldi niye kaldırıldı oyuncusu. Evet.
Beş para etmez bir oyuncu..
süper bir oyuncu değil.
ama yeteneksiz de değil.
çok güzel hareketler'de iyi skeçlere imza attı.
'hayır dedi diye' karalamayın adamı.