bugün

5. nesil* yeni bir yazar.
(bkz: kedi)
mosquito: kadıköydeki cafe. arada takılmışlığımız var.
queen: kraliçe.
ne kraliçemi. bayan öyleyse. seni bekliyorduk bizde. sefalar getirdin!!
kullanıcı adıyla "lizard king* Jim Morrison"a gönderme yapan yazar.

edit: seri eksi oy veren ibne, gel bul beni sen.
sözlüğe hoş geldin demek istediğim yazar.

edit: seri eksi oy veren ibne kaşınmaya başlamış..
güdümlü terliğinden nasıl yırtacağımı bilemediğim abla insanı.
en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye sıralamasına, 7. sıradan giriş yapmış olandır. öperim.
yıldızların büyüsüne kapılmış yazar.
tez izmire taşınması gereken kıymetlimisss.
bu yaşında* su çiçeği olmuş, yüzü çiçekler içinde kalmış yazardır. bu haliyle tam bir çiçek çocuk olmuş* ve duruma uygun olarak the beatles dinlemektedir.
sözlükteki queen serisine katılan, entrylerini sevdiğim yazardır.

(bkz: mystic queen)

noluyor lan.
entrylerinden mütevellit, iyi bir müzik dinleyicisi olması kuvvetle muhtemel uuser.
oldukça yoğun günler geçirmesine rağmen müziği ihmal etmeyendir. sabahlara kadar müzik konuşulasıdır. dehşetengiz bir arşive sahip olduğunu düşündüğümdür.
kendisiyle aynı entry yazmama rağmen insani bir şekilde uyarısını yapan yazar. sağolasın .
kısa saçın çok yakıştığıdır. öyle ki, yunan heykellerindeki ecnebi hatunların eline ziyadesiyle verir, hiç de çekinmez.
yamulmuyorsam "atatürk olmasaydı bic olurduk" diyen vah yazık tayfasından.
güzel şiir okuyan yazardır. *

allah benim belamı versin mystic queen le karıstırmısım kusura bakmayın özür diliyorum. gidip bilgisayarı bir fakire bagışlayayım sonra budist olacagım. *
züğürtlük ve aradaki km'ler ele alındığında kavuşmanın zor olduğudur. tek çare istanbul'a giden otoyola çıkıp şoförlere öpücük atarak otostop çekmektir.
eğlenceli bir arkadaş. yeterince komik. ama üzgünüm fazlasıyla çocuksu, noksan, eksik... vesaire.

(bkz: #4575741)

iyi takip etsin, okusun, iki tıklamaya bakar bir gözlem yapmak. ona ayırılacak vakti olsun.
benim yapmayı çok istediğim ama bir türlü gerçekleştiremediğim şeyi yapan, almanca okuyan yazar. birkaç gramer kuralını da öğretti sağolsun * aynı zamanda muhabbeti de hoş.
iki yol kardeşliğinin kardeşi. *
gecenin ilerleyen saatlerinde kafaların iyice gitmesiyle, sweet child o mine ve tangerine'den alıntılarla konuştuğumuz super duper.
(bkz: beşinci nesil çaylak)
dünyanın en kusursuz varlığı.
tanımam etmem yazarı olmak ile beraber müzik zevki ile dikkatimi çekmiş bulunmaktadır. kendisine gecikmeli de olsa hoşgeldin diyorum...
çantasında bilimum karikatür dergisi taşıyan, gayet sıcak kanlı, "eneee beslenirki bu" denilecek kadar sevimli*,kardeşim olsa lan keşke böle denecek kıvamda bir yazar . led zeppelin hayranı olduğunu görünce helal olsun dedim ayrıcana.
güncel Önemli Başlıklar