bugün

(bkz: bir zamanlar bende ordaydım)
yalakamsı bir edayla yazar karşılama şekli olmakla birlikte* istatistiklere bu gün eklenmiş bir seçenektir.

ayrıca "eşşiz" değil "eşsiz" diye yazacaksınız canlarım benim.
"en son olarak sözlüğe yazar olarak kabul edilmiş 15 klavyesi kuvvetli kişi. (evet tam olarak 15)". olarak tanımlanmıs istatistik secenegi.
sözlüğümüze hoş gelmiş ve katkı yapması dilenen topluluktur.
an itibarı ile :
1.hailstorm
2.kameraya el sallayan adam
3.mothman
4.maribaturu
5.ACDevilde
6.meister writer
7.tripcan
8.chitlembik
9.voodoo chile
10.psikolocik manyak
11.sympathique
12.05snoopdogg05
13.fade
14.haybe
15.yasemin che

olan yazarlar grubu.Hepsi* hoşgelmiştir,hoşgelmişizdir.

Not : en son gelen yazarlar grubunda birinci olmak demek,en son gelen yazarım demekmi? Yoksa en son gelen yazarlar içinde en ilk gelen demek mi? diye saçma bi soru soracağım, ama soruyu ben bile anlamadım.
(bkz: en son kaşar olmuş 15 eşsiz bünye) * * *
(bkz: en son yazar olmuş 15 sessiz bünye)
eşşsiz deyince akla, mükemmel yazarların transfer edildiği düşüncesi gelen istatistiktir.
-falanca sözlükten eşsiz 15 bünyeyi sözlüğümüze transfer ettik gururluyuz.
(bkz: politika yapıyoruz) *
an itibariyle listede sude ve berk ismli iki yazar yer almakta. *

(bkz: yonja)
istatistiklerden bu istatistiğe girildiğinde an itibariyle 1. sırada kendimi gördüğüm bölümdür.

(bkz: ben neymişim be)
ismimi görerek onur duyduğum ve suratımda tebessümler oluşturmuş istatistik.
gurur duymamı saglayan istatistik.sagolun varolun *
hiç bir zaman girmediğim istatistik.
eşsiz bünye olmak istiyorum bende lan! hadi saymıyom ben baştan...

edit: o zamanlar bırak böyle istatistikleri karma yoktu lan manyak insan.
eşsiz bir bünye olunmadığı * anlaşılınca hemen yenilerin vücud bulduğu eskilerin tu kaka olduğu istatistik bilgisi.
ecayip heyvanlara benziyirsen'in gun boyunca takip ettigi istatistik. yazar karsilayinca para veriyorlar da biz mi bilmiyoruz lan yoksa?

haci bak veriyorlar da soylemiyorsan..
beni dahil etmedikleri istatistik. ben pic miyim lan? ben de yazarim, ben de e$sizim. ne bu cifte standart.
(bkz: evet tam 15 kişi)
listede olduğum dönem diğer 14 eşsiz bünyesine hoşgelin entrysi yazarak suyunu çıkardığım liste.
bir dönem girdiğimi sandığım ama göremediğim liste. Canım yanıyor artık eşim mi var ne?
mensup olmamla caylaklığa alınmamın arasının ıkı gun oldugu lıste.
evet ancak böyle güzel bir tanımlama yapılabilir dedirten sözdür. ne yalan söyleyeyim onure oldum. kıskanan arkadaşlar içinde ne desem boş. seni seviyorum uludağ sözlük. hep daha iyiye (!) birlikte.
girdikleri hatalı entrylerle sözlüğün içine eden ilk 15'dir...

edit: kafadan 15 eksi. ekstralar yardakçılar...
eşsiz olup olmadıkları zamanla anlaşılacak bu bünyeler an tibariyle şu şekildedir;
passionate, tavuktanadamolsahorozadamolur, nunu, ruh hastasi, your wife never, eksi sozlukk, karamel88, williamcarter, asdoper, jetlag olmus barbunya, immaterial, trumanshow2, nebde, gala, sartorius.
not: en iyi nick olarak 'ruh hastası'nı seçiyorum. seri artı oy vericem.*
bunu yeni fark etmiş eşşiz bir bünye olarak ''mersi canım'' dedirtmiştir.
yazarlık onaylandığında, ben butonundaki istatistik dereceleri bölümünde yazan hede. o değil de eşsiz bünye yazdığını görünce bi hoş olmuştum, sonra anladım ki her gelene yazıyolar, üzüldüm tabi... hey gidi heyy.