bugün

muhtemelen besinci nesil yazarları çok seviyoruz başlığına abanılmasına neden olacaktır. gelecek olan beşinci nesil çaylak arkadaşlara bir dördüncü nesil olarak söyleyeceğim sevişin gençler sevişin. *
dördüncü nesillikten kurtulmak için yeni bir fırsat. * *
tüm uludağ sözlük camiasının pusuya yatarak beklediği,ufukta göründüğ an kurdukları bubi tuzaklarını çalıştırıp etksiz hale getirilen ve akabinde çok amaçlı çin işkencelerini uygulıycakları kişi,çaylak ve yeni tür yazarların genel adı.

tee nerelerden edit: *
sözlüğün ihtayıcı olan çaylaklar sürüsü.
içinde bulunduğum camia.Bir de ne yazsam yararlı olur ne şaklabanlık yaparsam yazar olabilirim gibi düşünceleri de olabilir.(Kendimden biliyorum.)
nesil çatışması yaşamayan, yaşamalarına izin verilmeyen, aylak olmamakla gurur duyan insanlar topluluğu. Kendileri yazdıklarının görülmemesinden asla şikayet etmedikleri gibi okuyan moderatörün birgün kendini anlayacağı umuduyla yatırlara mum yakmayı da ihmal etmeyecek kadar pamuk tenli nine kıvamında insanlardır. Klavye başında klavyetör, levye başında ise levyetördür. Bu çaylak nesli hiçbir öğretmenin eseri değildir bir o kadar da özgündür. Kendim olduğum için söylemiyorum ama yazarlık onun için sadece bu millete hizmet etmenin onurlu bir yoludur...
Bir dakika once kurtuldugum durum... sira "besinci nesil yazar"da *
sıkıcı 10 giri testine tâbi tutulma zamanı bitene kadar sözlükteki rütbem/halim.
beşinci nesil yazar olma hakkına kavuşamamış, vızıldayan ama sesi herkes tarafından duyulamayan arı, arıcık.
yazarların geyik entrylerini gördükçe "birgün ben de böyle saçmalayacağım ulen" dedirten haldir.
an itibariyle içinde bulunduğum numarası olan topluluk.**
abuk sabuk bir sebepden şu an için içinde bulunduğum vaziyet. kendimi metin uca gibi hissediyorum. *
nedenini hiç bilmediğim bir şekilde an itibari ile yaşadığım hadise. bok kaka diye başlıklar açılırken efendi gibi takılan ben'in hakkı buymuş.
(bkz: çok da fifi) *
nasıl oluyorda oluyor demekten kendimi alamadığım, mantıksız fizik ötesi doğa yasalarına aykırı kavram, apayrı bir fenomen. hayır sözlüğün tanrıları olan moderatörler ve iblisleri olan gammazlar ne yapmaya çalışıyorlar algılayabilmiş değilim. o zaman kardeşim sözlüğünüzde sizin olsun yazın, takılın kendi kendinize ego tatmini yapın demezler mi adama? zaten bedava yazıyoruz şurada bizim ağız tadımızı bozmayın, tribe sokmayın bizi... allah ın "beyin kimyası bozuk insanlardan olmayın!" mealindeki ayeti okuyun, ya da ne bileyim biz o zaman siktirolup gidelim buralardan! (bkz: eyvallah moruk)
Kendi ipini çekmiştir. 11. Nesillerle bir alakasi yoktur. Hayir loca yapip diger nesilleri bertaraf etmeyi planlamiyoruz.
kafasına esince 3+3 toplamda 6 ay kafa izni alan beşinci nesildir. o yüzden s.klemeyecektir çaylak olmayı. hadi yavrum git kumda oyna.