1. 1.
  trailer'i şöyle olan gönlümün efendisi, çocukluk sevdam oyun!

  https://www.youtube.com/watch?v=bxFoRCvEjUA+

  mortal kombat xl ı bi çırpıda bitirmiş bi adam olarak dört gözle bekliyorum. şu anlık 23 nisan'a ön tarih vermişler, bekliyoruz!
  2 ... deep house
 2. 2.
  Scorpion'un Fatality her oyunda daha da güzelleşiyor.
  1 ... panama sunrise
 3. 3.
  official story’si paylaşılmış oyun. ama o müzik ne öyle amk.

  https://youtu.be/LX6iU733-TA
  1 ... deep house
 4. 4.
  X'de Cassie Cage'den tiksinen biri olarak 11. oyunda çok sevdim kendisini. X de hem o iğrenç saçından hem de gelir gelmez Shinnok'u indirmesinden dolayı kendisinden nefret etmiştim ama 11 de tipi çok çok iyi olmuş.
  ... panama sunrise
 5. 5.
  Allahına şu oyuna Reiko, Jarek, Fujin gibi karakterleri de getirin. Şu ana kadar oyunda en beğendiğim karakter Cassie Cage oldu.

  Edit: Armageddon'da ki Kart Race modu gelse ne efsane olurdu be.
  1 -1 ... panama sunrise
 6. 6.
  Cassie ve Johnny cage fatality hareketleri beni kahkahaya boğmuş oyundur.
  ... schwarz und weisse
 7. 7.
  https://www.youtube.com/watch?v=7tZSHK3XKOQ+

  Çıkış videosu yayınlanmış, sevenlerine de gerçek mortal kombat müziğiyle gelmiştir. Ve ayrıca baya geniş bir kadrosu olacağa benzemektedir.
  2 ... cenkiss
 8. 8.
  hikaye modu berbat olan oyun.
  Ya diyebilirsiniz şimdi, Mortal Kombat hikayesinden ne bekliyorsun falan diye de, aşırı olaya hizmet eden şeyler olsa da bir bütünlüğe sahip, birbirini tekrar eden şeylere sahipti. Karakter havuzunu fena kullanmayan, o darmadağın ve vasat hikayesini iyi bir sunumla anlatıyordu. IX'da da eski oyunları bi' toparlayıp "babuş burdan devam ediyoruz artık" demişlerdi. X'i çok hatırlamasam da en azından cesur hareketlerde bulunup ciddi anlamda birşeyleri yeni yerlerine taşımış.

  Peki bu oyunun hikaye modunda ne oluyor? Kocaman bir hiç. Olan biten o kadar manasız ki... Bir takım karakterler girip çıkıyor, herkes kafasına göre birşeyler yapıyor, birileri saçma sapan upgradeler yapıyor falan. Karakter havuzu olabilecek en manasız şekilde kullanılmış, birşeyler için savaşılıyor ama neden, karakterler dahil kimsenin olan bitene dair bir fikri yok. Oyunun sonu desen apayrı bir facia.
  Zaten 3 senede bir yeni oyun çıkartıyorsunuz nerdeyse, elinizde de işe yarayabilecek konseptler ve zibilyon tane karakter var. Tırt anime gibi hikaye yazacağınıza bari eli yüzü düzgün birşeyler yazsanız. Ne bileyim abi Sub Zero ile Scorpion çok güzel bir sinerji mesela, Kung Lao, Kitana ve Lui Kang tarafı güzel bir sinerji yine, ve bunların farklı farklı bağlantıları da var, ne bileyim Kitana ile Jade var bir tarafta, ordan Millena sokuşturabilmişsiniz zamanında. Yazık yani bu malzeme ile çıkarılan bu hikayeye.

  Evet gerçekten Mortal Kombat için yaşlandım, oynanışını geçtim artık hikayeyi nereye götürecekler diye merak edip ona bakıyorum sadece.
  2 -1 ... mert41994
 9. 9.
  hikaye modu çıldırtacak kadar güzel. grafikler çok iyi. yapmış adamlar. harbiden yapmışlar.
  ... wizzy
 10. 10.
  CODEX hala kıramadı şaşırttı. Bundan önce çıkan oyunlar aynı gün kırıldı.
  ... panama sunrise