bugün

hoşgelmiş yedinci nesil yazar.

yaptığı itiraflarda yalnız olmadığını belirtmek isterim. özellikle madde 10. *
yeni bir yazar daha.
(bkz: welcome)
hoşgelmiş nesildaş yazar.
(#7497353) keşfedilmesi gereken 7. nesil yazar.
(#7874357)

"dil darbesiyle orgazm yaşatrım ben, inanıyorum buna. hadi gelin kucağıma, verin bana, valla ergen değilim ben"
demekten kendini alamayan yazar *
ırkçılığımı bana öğretmeye kalkan yazarcık. e biliyorum zaten de ırkçılığımın farkına varamamıştır kendisi henüz. halk arasında "dağdaki orospu çocukları" diye tabir edilen genel literatürde pkk terör örgütü yada kadek diye geçen ve bunlara yandaşlık eden kürtlere karşıdır benim tutumum. keşke bir kaç entryimi okuyup ırkçı diyeydi. gerçi farketmez hani. benim amcamın, abimin katilini destekleyenlere "gel kardeşim" diyecek kadar şerefsiz değilim ayrıca.
hissettiğim kadarıyla şair ruhlu yazar. *
bursa'yı seve seve gezdireceğim yazar.
tabiri caizse bu sözlüğe 'extra large' bir yazar.
Nasıl olmuş, ne yapmış, nasıl başarmış bilmiyorum ama adam heybesini epeyce doldurmuş. Düşünme fonksiyonunu en verimli kullananlardan bir cümle süsleme sanatçısı.

Kendisini tanımak hem sürur hem gurur. Zihnine sağlık, ömrüne bereket...
aynı burca mensup olmamızdan mütevellit, farklı şehirlerde yaşamamıza rağmen aynı yolları arşınlıyormuşuz gibi hissetmemi sağlayan yazar...
utandım şimdi kendimden yazarı. özür dilerim. *
ben her ne kadar onun kadar güzel cümleler kuramasam da birşeyler yazmak istiyorum yine de. *
kadınlardan nefret ettiğini söyleyen ama bir o kadar da aşık yazardır kendisi. güzel yüreğe sahiptir. kendisine söylediğim laflara rağmen tanıştığımızdan beri bana kırıcı laf söylememiştir. teşekkür ederim adam gibi adam olduğundan. erkek denen mahlukatların en iyi örneklerindendir kendisi. kardeş yazardır bu arada. duygularımı umarım ifade edebilmişimdir feylozof efendi.
bilinçli bir özlettirme operasyonu olmadığını, isterse bir "tık" mesafede beni bulabileceğini bilmesi gereken yazardır.
senelerce sonra sözlüğe dönüşüm bir mahşer gününe de rastlasa beni unutma yeter...*
Nerelerde olduğu bilinmeyendir. mesajlara cevap vermeyen, meraklara garkeyleyendir.
sevdiğim bir candır. beni kendine bilinçdaş olarak görerek mutlu etmiş yazardır. öperin.
hiç yakışmıyor sana sinirli tavırlar demek istediğim yazar.
sabah sabah bu ne sinir böyle?
bir yıl daha yaşlanmış yazar. doğum günü kutlu olsun.
edit: yaşlanmamış büyümüş.
ileri de muhtemelen o kızı mı sevmem, bu kızı mı seçsem, kaç tanesini sevsem diye diye 60 a merdiven dayayacak sonrasında kendini zuhal topalda göreceğimiz yazardır.iyi ki doğdun! *
bugün doğum günü olan yazardır.
(bkz: eyi ki doğdun)
bursayı gezdireceğimden emin olsun yazarı.
sigara değil ama karşılıklı kafaları dikebiliriz.*
kardeşim benim.
iyi ki varsın.
doğum gününü kutlayamadığım kankam. umarım beni affeder.
sözlüğe gelğidim ilk günden beri beni yalnız bırakmayan dostum.
iyi ki doğdun, iyi ki sözlüktesin * nice yıllara..
kullanıcı adımdan ötürü ön yargı ile yaklaşan insan güruhuna katılmış yazar *. nesildaş.
kendisini az çok tanımaktan mutluluk duyduğum ve sözlükte tanıştığım yada tanışabileceğim en mükemmel yazar.
yazdığı o kadar harika şey varken, benim burda yazmaya çalıştığım ne varsa bir hiç kalacağından çok cümle kurmak bile istemiyorum...
--spoiler--
Öyle heybetli ve güzelmiş ki, bakmaya doyamazmış kendine... Gün boyu ayna karşısına geçip kara gözlerini, incecik burnunu, dar kalçalarını, kıvırcık saçlarını seyredermiş hayran hayran... Bir gün ır­mak kenarında gezinirken, sudaki yansımasına ilişmiş gözü... uzanıp, iyice bak­mak istemiş. Tam gördüğünde kendini, dengesini kaybedip düşüvermiş ırmağa, kapılıp gitmiş suya...
--spoiler--
(#11135664) öyle güzel yazmış ki. kendimi buldum orada. Tebrik edilesi yazardır.
ateist olmadığını söyleyip (#12373726), aynı gün şu yorumu yapan yazardır:

(#12373962) "dini inançların saçmalığını ortaya çıkaran savdır. öyle ki iyi olmasına gerek te yok sonlu hayattaki hatalar için sonsuz azap başlı başına saçmalık."