11. nesillerin yeni geldiği dönemlerde onları korkutmak, aşırı hareketler yapmalarını engellemek amacıyla böyle bir yapılanmanın varlığı hakkında yalan söylemiştik, hepinizden özür dileriz. moderasyon diye birşey yok, daha eski nesiller de bizi böyle korkutmuştu.
Babam anneme nasıl kaydı, ablamın sütyen giymeyişi, sözlük kızlarının orospu olması, tecavüzün normal olması gibi binlerce başlık var ve bu başlıkları açan şerefsizler var.

Ulan moderatörlerin imla bilgisi sıfır, hata yapmadan kurabildikleri cümle yok; aptal saptal nedenlerle onlarca girim silinmiş.

Tecavüz normal ama. Ne kadar ahlaksız yazılar olsa da kendi zihniyetleri de öyle olduğu için onlara hiçbir yaptırım yok.

T: özellikle sözlüklerde; tamamı sikik, boş beleş, asla objektif olamayan kim varsa bu görevdedir.
Tanım da yaptım hadi bakalım.
bugün entry silme günü galiba
yukarıdaki arkadasa katılıyorum sacma salak sebeplerle emegimi siliyolar
neymis entry şahsi yorum iceremezmis
ulan sığır kendi fikrimi yazamicaksam ne isim var burda.
En vasifsiz,ise yaramaz ve gamsiz insanlardan bir araya gelen, sozlugu eli sikinde idare eden yetkili kadro. Yetkili derken, yazilimsal olarak ozel yetkiler verilenleri bahsediyorum.
2015 yılında ölen militana hakaret ettiğim entryi 3 yıl sonra silen teşkilat. Hakaret dediğim de “kahbe”, melek mi diyeydim amk.
Dhkp-c ve hdp’ye hakaret içeren entrylere tahammülleri yok. Allah’a kitaba Atatürk’e ve diğer devlet büyüklerine söverseniz pek birşey olmaz.
görsel
(bkz: 24 haziran sonrası ak troll ve moderatörlerin hali)
uyanın gaflet uykusundan.
sözlük yönetimidir.

ulan olum siz ne içiyorsanız banada verin haha. nickimi ne cürret ağzınıza alıp, bu hezeyanlarla doldurursunuz? ip koruması denilen birşey var. böyle birşey olsaydı çoktan silik yerdim.

hezeyan sıçmayın, gidin sütünüzü için uyuyun.

lol.
Sanırım aralarında takıntılı arkadaşlar var.

Olsun hepinizi seviyorum.
icraatlarına bakılırsa bazıları ezik troll nitelemesi kapsamında olabilir.
siz hayırdır kardeş?

şu sözlükte, ensest başlıklar açan, birbirine küfür eden, formata uygun entry girmeyen binlerce yazar varken,
sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakacak pek çok entry silinmiyorken.

şu iki entryi ard arda ve saçma sebeplerle silmişsiniz?

bu bir;
görsel

silinme sebebine bak: bakınız özelliği amacı dışında kullanılmış. yok ya?

şu iki;
görsel

burada da "suud köpekleri" demem, sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakırmış.

bak sen!

ne o hayırdır?
yeni döneme geçiyoruz bugün, talimat mı geldi?

aktroller sözlükte fink atıyor, ona buna saldırıp, hakaret ediyor, bir gram müdahale bile yok, şu iki entrynin silinme sebeplerine bak.

anlaşılan o ki, yeni dönemde uludağ sözlük daha da boka batacak. biz ne kadar çabalarsak çabalayalım, burada kalite adına atılan bir adım yok, moderasyon iyice tarafını belli etti.
hayrını görün.

böyle iki yüzlü adamlarsınız işte.
az mert, delikanlı olun, şu sebeplerden ötürü sildiğiniz entry benzerlerinin onbinlercesi sözlükte duruyor.
onları silmeyip bunları siliyorsanız namertsiniz...
Bu ara ağır mal davranıyorlar. Canlari sikilmis belli ki.
Onca küfür varken sözlükte suna bi bakar misin...

görsel
içlerinde bazı ezik troll'lerin de bulunma olasılığı yüksek olan bir ekip.
Nedense son günlerde milli iradeyi koruma ve kalkındırma gibi bir misyon edinen grup.

Uzun'un taç giyme törenini izledikten sonra bu entry'yi de silerler...
haftanın 1 günü çalışıp 6 günü tatil yapan yöneticilerimizdir. o 1 günün 4/3 ünü de sigara molası ile falan geçiriyorlar herhalde..

adamlar cayır cayır 3-4-5 er hesap ile sözlükte cirit atıyorlar. yakalıyorsun bildiriyorsun günler sonra okunuyor. verilen cevap 1- ) herhangi bir şey bulunamadı 2-) gereği yapılıyor teşekkürler. yapıldı denilen gereğine bakıyorsun hiçbir şey yok. gammazlanan entryler zaten fecaat. 1-2 tane yazarın tüm gammazladığı entryler silinirken ( neredeyse tamamı forum chat tarzı şeklinde ) senin benim gammazladığımız ve sözlüğü yasal yönden zorda bırakabilecek entryler duruyor. hayır kadın yazar olmak veya öyleymiş gibi sözlüğe fotoğraflar mı atmak lazım ki her hafta uzak ara gammaz listesinde zirveye çıkalım. derdim puan değil iplenme meselesi. küfür kıyamet kavga dövüş eksik olmuyor. yapanlar hep aynı kişiler karmaları yerin dibine batmış magmada yüzüyor. ancak gerek sözlük için olsun gerek polemik konuları olsun serbestçe yazabiliyorlar hala. birkaçı kendi hesapları zaten onlar tamam ama bu korunan hesapların sayısı 10 u geçmesin bari..

amaan neyse nasıl istiyorlarsa öyle yapsınlar yazmaktan parmaklarımız aşındı buradan para kazanan kendileri umurlarında değilse bu şekilde devam etsinler.
silinen entrylerin yanına sebebini yazdığında daha faydalı olacak kurum.aynı tarz entrylerin silinmemesi, kafalarına göre silmeleri anlaşılır bir şey değil. ya herkesi sil aynı hataları yapan yada yanına sebebini yaz da düzenleyelim ona göre.
durduramıyorum sürekli siliyorlar. ulan arkadaş sol taraftaki başlıkların içindeki yazıların yarısından fazlası sözlüğün anasını siker nitelikte herifler benim dolma yapan kızı üzdüler başlığına yazdığım siktiriboktan entariyi silmişler. iyi pok yediniz silin amk silin. bunu da silin.
nick altında trol yazdığım şahsa hakaret kabul edip nick altı yazısını silmişler. atatürkün at üstündeki resmine show yapıyor yazdım yasal yönden zor durumda bırakırmış bak sen yasalın noldunu herkesten iyi ben bilirim. evet..
birkaç gündür saçma sapan nedenlerle cadı avına başlamıştır.

troll kisvesi altında her türlü ahlaksızlığı yapan her türlü iftirayı atan adamlar üç gün için çaylak bile yapılmıyorken, 10 gün önce ettiğimiz şikayetler hala çözüme ulaşmamışken, bana ağza alınmayacak küfürler eden bir organizma defalarca şikayet etmem rağmen hala burada yazabiliyor ve hala diz boyu ahlaksızlık yapmaya devam edebiliyorken, benim yazdıklarımın peşine düşmüştür.

milletvekilliğinin daha ilk gününde "erdoğana laf eden karşısında beni bulur" diyen bir adam yalakadır. hatta daniskasıdır. siz silseniz de öyledir, silmeseniz de. bu yüzden sözlük zor durumda mı kalacak? göte göt demek lazım bazen.
herkes, cumhurbaşkanı dahil yargılanacak demek mi sözlüğü zor durumda bırakacakmış? bıraksın. öyle değil midir? sosyal bir hukuk devleti mi değil burası?
bu gereksiz hassasiyetin sebebi seçim sonuçlarının belli olmasından sonra oluşan bir çeşit korku değildir umarım. çünkü öyleyse, üçbin küsür entry boşuna girmişim demektir.
Klimali ortamlarinda, perdenin dahi kipirdamadigi evlerden entari giren yazarlarimizi adeta gecıt misali denetleyen güruh.

Rüzgar esmiş esmemiş umurlarında olmaz. Ellerinde taze sıkılmış portakal sulari, ayakkabilar yarı çıkık, yan sekmede tatil siteleri, yine yan sekmede töbe est.
Çok ayıp etmişlerdir.
Gammazlanan entry'leri ışık hızıyla silmeye başlamış topluluk.
görsel
başlık:donuz butonu

atatürkçüler hariç kullanılmaması gereken buton

ve

başlık:kemalistler

ülkenin başına geçmemesi gereken kişilerdir.

entrylerimi sözlük formatına aykırı olduğu için silen yapı. yine de seviyorum kendilerini.
yalakalık yapacam diye sildiklerinin haddi hesabı yok. her entry tanım olamaz. konuyla ilgili ve tanım devamı entryler olması gayet doğaldır.
her konuda ekşi'yi taklit ettiğiniz halde eksi'nin entry içeriği kurallarını örnek almayıp, işinize geldiği gibi kural dayatıyorsunuz.
adam gibi yazarsanız birşey olmaz. bana niye bulaşmıyorlar.