bugün

32 hergün bindiği otobüs numarası.
25 yaşında olsaydım talip olacağım yazardı.

Yada 22 23 24.

Sarılarak uyumak istediğim yazar.
Maşallah çok güzelmiş.
özellikleri gözleri çok hoş olan dişi yazar. umarım bir gün saatlerce bakabilirim.
Çirkef, asabi ve sert bir hatun. Tam evlenmelik hayallerimin hatunu.
her güzel gibi tersi pistir, bir kere bende yaşadım bunu. ''en nihayetinde kadındır, mantık diye bir olaydan haberi yok'' deyip üstünde durmadım.
Murnusu güzelmiş.
ben olsam bu fotoğrafı çerçeveletip uludağ sözlüğün girişine asardım.
TCK;

(1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) (Ek:17/10/2019-7188/17 md.) Suçun konusunun, Ceza Muhakemesi Kanununun 236 ncı maddesinin beşinci ve altıncı fıkraları uyarınca kayda alınan beyan ve görüntüler olması durumunda verilecek ceza bir kat artırılır.

akıllı olun.
sakin ol şekerim...tamam sen de paylaş istersen öteki de paylaşsın ben hukuki boyutunu söyledim sadece…
Bir güzellik daha.
ulan koca sosyal medya dünyasında milyarlarca fotoğraf varken buradaki herhangi bir fotoğrafa bu kadar yorum gelmesi çok enteresan.

trollük yapacağım diye kızları kaçırıyorsunuz sonra da aman efendim neden sözlükte kız yok...
Fotoğrafı ile ortalığı birbirine katan kadın yazar. Herkes sakin olsun ve yürümelerine ulu orta değil özelden devam etsin.
Kıymetli bir yazardır kendisi.
hakkında bu kadar enteri girilince vefat etti sandım. meğersem foti atmış.
Ben fotoğrafı göremedim ya yürüyemiyorum. Lütfen tekrar paylaşır mısın bağyan.
(#46650728) numaralı entryden yola çıkarak koleksiyonunu görmek istediğim kişi.

abla yalnız koleksiyon yapacak kadar erkekle konuşan kadınlara da bizim oralarda ne derler bilir misin?
Öyleyse biz de alalım bir dal.
Temet seni duyan da alnı secdeli aile babası sanır. Ahahs sallamayalım şimdi birbirimize. Öpüyorum canım hadi görüşürüz.
ben koleksiyon yapacak kadar kadınla konuşmayı geçtim ömrümde o kadar kadın dahi görmemişimdir.

ben imamım, gülmem.
Maşallah hacım.
özel meseleleri dahi sözlüğe taşıyarak ilgi çekmeye çalışan kompleksli bir tip.
insanlarla anlaşmak/anlaşamamak gibi derdin varsa çok insanla konuşursun, her talep edenin de taleplerini karşılarsan kolay insan olursun.

artılayanların kim olduğunu bilmesem de sana söyleyeceğim tek söz "el sikini görmeyen kendininkini kazma sapı zanneder" lafı olur.

burada yazdıklarımıza göre var oluyoruz. sen buyur gel benim yazdıklarım ile alakalı yorumunu yap, ancak bir yazıya göre ortaya attığım bir tespite bilmediğin sosyal hayatım üzerinden cevap veriyorsun.

kolay insan olmadığım ve kolay insanları da tercih etmediğim için mutlu bir profesyonel sapım diyebiliriz.

bir de senin gibi olmak vardı...
true ya göre sözlükte yürümediğim tek dişidir. kutsal bakire olmalı.
yahu neden hırsla yazayım sevgili mini mini mey.

refere ettiğim yazıyı sen yazmışsın, o yazıda da "isteyene koleksiyonumu gösterebilirim." demişsin.

ee ben de isteyen olarak koleksiyonu görmeyi talep etmişim sonuna da bir soru iliştirerek. sen bizim oraları nereleri oluyor biliyor musun mesela?

neyse, uzatmanın alemi yok.

gelip nick altına yazdım çünkü özel mesaj atmak istemedim refere ettiğim yazıyı yazan insana.

mesaj atmam sebebiyle yukarıda yazdığın gibi yarın arkamdan atıp tutabilirsin diye önlem aldım diyebiliriz.