bugün

Güzelliğe hayran olduğum kadın.
görsel
Güzelliği ışıldayan hatun. Saçlarında parmaklarımı gezdirirken, kalbimde uyuya kalması ve dağ evinde olmamız müthiş olurdu.
görsel
Bu kadın 40 yaşında ve henüz 20sindeki türk kızları..
Bu kadın 40 yaşında ve en az 6 saatlik plastik cerrahi ürünü.
Estetik mestetik güzel yapmışlar valla. Ailecek severek izliyoruz.
Just millionaire'in platonik aşkı.
mine tugayı sadece bir kere. ondan sonra hiç.
Estetik Balon.
Estetikle bile bişeye bezeyememiş olan overrated karı.
Favori kadın tipi.
Kendisinin büyükannesi arnavut göçmenidir. Güzelliğinin nereden geldiği daha iyi anlaşılıyor.
Bebeğim nasıl da çaktırmadan selfie çekmiş. Şöyle bi’ ortam olsa da tanışıp yemeğe çıkarsam, aynı zamanda arabasını görünce acaba dedim nissan sponsor mu oldu bu hanıma.
görsel
görsel
Türk kızlarının örnek alması gereken yegane başyapıt.
Yoga-set hayatı-instagram milyon tane erkeğin kendine yürümesi, instagram postlarındaki abaza yorumlar derken baya baya mobbing altında olan oyuncu.

Kendisinde tam anne olmak isteyen fakat evlilik istemeyen özgür kadın tipi var.
inşallah tanışmak nasip olur ilerde.
Gerçek adı melek mine tugay, benim için dünyanın en güzel kadını..
görsel
görsel
biraz göz altı ışık dolgu, burunda küçük bir estetik, kaşlara kıl tekniği ve yıllar yorduğu için azıcık botoks dışında ne yapılmış ki???
makyaj stilini değiştirmiş sadece.
Aşırı güzel olmayan kadin. Üstelik göğüs yapısı küçük ve yeterli değil. Sadece duru bir güzelliği var hepsi bu, şişirmemek lazım.
Efsaneler ölmez...
görsel
Beğenmeyen insanlara inat duru güzelliğini şlak slak diye yüzlerine vuran kadın. ismi gibi melek, tabi biraz karanlık yön seziyorum bu yavru ceylanda, psikolojik travmalar dışardan bir göz olarak çarpıyor. Ayrıntılı analizini yapacağım.
istanbul üniversitesi devlet konservatuarı mezunu, aşk her yaşta, hacivat karagöz neden öldürüldü?,adı aşk olsun, gönül yarası, aliye, gülbeyaz'da oynamış, çok güzel bir yüzü olan, şahane bir ses tonu olan, beko reklamlarında da oynayan oyuncu.
görsel
Umarım siteye kazara uğramaz.
bu tür gereğinden fazla şişirmelerle itici gelmeye başlayan estetik güzeli. bir şeyin de bokunu çıkarmayın be.
asildir.

ama çok estetiği var? nabalım babako? şu estetikleri temizle gel mi diyelim?

biz ki "aslında özünde çok iyi lan" savunmasını iliklerimize kadar yaşayan bir milletiz. artı, abazanlıktan ölüyoruz.

sence bu yurdum harikasını sırf estetikli diye görmezden gelir miyiz?

bize bu kadar misyon yüklemeyin arkadaşlar.

taşşşş, taşşşşş.
140p bakılsada kalitenin düşmeyeceği bir kadın.

Meteor.
türkiye'nin en güzel, en seksi, en çekici, en tatlı, en alımlı milf kadınlarından biridir. tek bir bakışı yeter.