bugün

Fındıklısı güzel. Geri kalanları fasa fiso bence.
'' milka, doyulmaz tadına, isviçreli çikolata '' şeklinde bir reklam jingılı olan, çileklisi de bulunan çikolata markası.
alp çikolatası.
Kaliteli bir çikolata markası.
görsel
görsel
görsel
şu an çok pahalı olan çiko markası.
Oreolusu...

Biriniz bana alır mısınız, benim gönlüm veremiyor.
yerken baygınlık geçiriyorum.
Ya bu muydu içinden fındık yerine parmak çıkan çikolata efsanesi? Bunda mıydı o?
Karalama için olasada 10 yıldır yemiyorum bunun zımbırtılarını. Bi soğudum. Zaten bence battı bu marka. Pazarda rakip çoğaldı önceden bi kinder minder vardı. Ulan hatırlıyo musunuz puzzle falan oyuncakları anahtarlıkları olurdu mor ineğin. Bence harbi battı bu firma.
Gerçekten kalitelidir. Torku daha iyisini yapar kesin AMK.
adamlar yapıyor. evet.
özellikle bubbly olanı efsane güzel olan çikolata markasıdır.
Çikolatalarının tadında fark edilir bir değişiklik olan marka.
(bkz: mor inek)
gurbetçilerimiz ile başlayan Alman çikolatası sevgisini yerimizden kıpırdamadan yaşatan çikolata şirketi. üzümlü olanı çok acaip.
çilekli yoğurtlu immmm.
kare sütlü büyük çikolatası berbat tadı olan marka. almayın arkadaşlar almayın paranıza yazık. kinder gibi kokuyor ama tadı bildiğin acı. la acı yiyecek olsam boğazım acısın istesem gider bitter alırdım bu ne lan sütlü diye aldık.
alman diye bilinip amerikan çikolatasıdır.
Cok guzel reklamlari olan cikolata firmasi.
yapılabilecek en güzel çeşitlerde çikolata üreten firmadır.
türkiye'de her yerde bulunmasa da oreo'lu milka üretmiştir. oreo'dan daha güzeldir. ilk defa oreo'yu bir şeye sattım. ruhumu da bu çikolataya satabilirim.

(bkz: oreo)
ilk aklıma gelen çikolatası, içi beyaz ve küçük küçük 8 parça olanlarıydı. O markayı bu çikolatalarla tanıdım.
canınızın sıkkın olduğu zamanlarda yakınlarda olmaması şiddetle tavsiye olunan lezzet harikası.
işte çikolata budur dedirten nefaset.
özellikle acil durumlar için el altında bulunan "strawberry yoghurt" çeşidinin 100gr.lık paketinin yarısını lüpletince vicdan azabından kıvranma krizleri bitmek bilmez. şimdi işin yoksa o kalorileri yakmak için kendini beş katı parala..
patlayan şekerli cikolatasını yedikçe insana keyif veren çikolata markası.
(bkz: dare to smile)