bugün

entry'ler (407)

sessiz elektrik süpürgesi

müjde! bir iki markanın var, ararken ilişikteki vidyoyu görünce ben buna karar verdim. teknoloji marketlerde var, 2 aydır kullanıyorum, kulaklarıma hala inanamıyorum. ilk kez görenleri seyretmenin de keyfi başka, belirtmeden edemeyeceğim. boşanmalar azalır umarım.
vidyo şu;

https://www.youtube.com/watch?v=g1pXGL2ssk4

market alışverişi

tüm marketler adlı siteyi keşfeylediğimden bu yana, yani yaklaşık 15 gündür, illet kasa kuyruklarına veda etmemi ve net üzerinden siparişlerimi verip istediğim saatte evime getirilmesi haline dönüşen eylem. zaman kaybıdır. en güzeli internetten almaktır.

tolga nın ühhühühühühhühühühü ağlaması

Yazıktır.

çocuk da yaparım kariyer de

Yunus Eğitim Kurumu gibi estetisyenlik, makyaj, refleksoloji eğitimleri veren kurslara gidip, kendi işinin patronu olan kadınların yöntemi.

lpg endermologie

Bedeni doğal yollarla genÇleştirip sıkılaştıran masaj aleti. Son zamanlarda baya popüler de. Ünlü ünsüz, kadın erkek doğal yolları seÇiyor artık şükür! Web sitesi ise, lpgsystems.com.tr girin bakın nemiş ne değilmiş.

unutulmaz kezban sözleri

Snne be slak,alla allaaa.

bülent serttaş

Sempatik adam.

sözlük yazarlarının favori arabaları

Citroen iyi.

tabloonline

taşınırken en çok değiştirmek istediğim tablolarımızı eski evimizde bırakıp, yeni eşyalarımız göre tablo bakıyordum. internetten bulduğum tabloonline sitesinden her odaya ayrı konsepte sahip tablolar sipariş etmeye karar verdim. işin en güzel tarafı bazı odalara kanvas baskılı bazısına yağlı boya tablo gerekliydi ve hepsini bir arada bulabildim! bence herkes evinin duvarlarına aynı özeni göstermeli, çünkü dekorasyonda en çok göze çarpan tablolardır bence.

pamina kids

her ne zaman bir arkadaşımın kızının doğum günü falan olsa, hediyeyi oradan satın aldığım marka. pamina kids tasarımcılarına saygımız sonsuz!

atatürkçü gençler uyuşturucuya karşı

Aferin onlara.

uludağ portakallı gazoz

Yaz kış iÇilir.

dada dandinista

Güzel program.

esra erol la daki selin hanım

Teyze giyimli kadın.

dario moreno

Keyifle dinlenecek ses.

1 65 boyunda hafif balık etli kadın

Güzel kadın olma ihtimali Çoktur.

enerji veren yiyecekler

Elma, incir, Çikolata, bal, tarÇın.

kar suyu

Kulağa kaÇan şeydir.

hunharca çay içmek

Güzeldir güzel.

sinan akçıl

Çocuk şarkıları yaparak para kazanan şarkıcı. Oysa iyi işler yapma potansiyeli de var; bi de öyle şeyler yapsa da dinlesek.