1. 1.
  microsoft un ürettiği web sayfası tasarımı için kullanılan program. ms office cd sinden yüklenebilir. kullanımı da office programları kadar kolaydır. web tasarımına yeni başlayanlar için tavsiye edilebilir ama profesyonel tasarımcılar için yetersiz bir programdır.
  1 ... oylumunelumune
 2. 2.
  gereksiz bir programdır*. web tasarımına el atanlara frontpage e felan hiç bulaşmadan, gidin flash öğrenin dreamweaver öğrenin derim.
  (bkz: dreamweaver)
  ... kemalettin şentürk
 3. 3.
  tablolarla çalışılması zorunlu bir microsoft programıdır. aksi halde çözünürlüğü farklı bilgisayarlarda, yaptığınız web sitelerinin yazılarında ve resimlerinde kayma oluşması sonucu deformasyona uğrar. kısacası emeğiniz heba olur.
  ... peynir aromasi
 4. 4.
  sayfanızı sunan serverda frontpage plugin olması durumunda, bilgisayarınızda frontpagede yaptığınız değişikliklerin anında internete yansıması gibi bir güzelliği olan program.
  ... darklin
 5. 5.
  her webmaster'ın web'e başladığı programdır.
  ... djarumturk
 6. 6.
  office 2007 de yerini microsoft publisher almıştır.
  frontpage ise tasarlanan sitede çokca güvenlik açığına sebebiyet veren bir programdır, özellikle asp ile oluşturulmuş formlarda.
  ... forever young
 7. 7.
  düzenlemelerin formatınıçok zor ayarlayabileceğiniz, düzeltmeler yayınlandığında bile bozuk görülebilen dolayısıyla gerekli düzenlemelerin excelde wordde yapılıp oraya taşınması gereken; çok verimli olmayan, vasata yakın web sayfası tasarım programı.
  ... benimbabamdukmus
 8. 8.
  dreamweaver varken, halt eden editördür.
  ... larumi
 9. 9.
  bir devrin web dizayn konusunda temel bilgileri elde edip uygulamaya çalıştığı program..

  bir üst sınıfı dreamweaver dir.

  frontpage ise publisher olarak değişmişti en son tabi..
  ama hastaları hala kullanmaya devam eder orası ayrı.
  ... yazmayi unutmus printer