bugün

taklitleri de çıkmıştır.

kendi bir halta yaramıyordu, bi de bunlar çıktı.
blog ve inci sözlük olarak iki kısımda inceleyeceğim kişi.

ilk olarak bloguyla ilgili konuşacağım.

olması muhtemel şeyleri, araştırma yaparak, samimi bir dille anlatan, bunu yaparken resim ve video gibi materyaller kullanıyorsun. bak bu güzel. tahminlerin, düşüncelerin çoğunlukla mantıklı da, sanki hepsi bir teori değil de, gerçekmiş gibi yazıyorsun. ben, hayatta her insanın kabul ettiği bir şeyin bile şüpheli olduğunu düşünürüm. yani bir olaya senin bakış açınla bakmayan insanları "ekşici piç" olarak tanımlaman doğru değil.

samimi yazıyorsun, yazıların insanları sıkmamış oluyor. ciddi ciddi bir şeyler okurken, tak diye bir espri çıkıyor karşıma, gülüyorum. yazılarının okunması ve takip edilmesi için güzel bir takdik.

bir de açıkçası ben pek araştırmadım da, sanırım yazılarında bilgi yanlışlıkları varmış. umarım bunu iyi niyetli bir şekilde, "yanlışlıkla" yapıyorsundur. eğer böyleyse, daha iyi araştırma yapmanı, tek bir kaynaktan yararlanmamanı öneririm. eğer ki bu yanlışlıkları, insanları kendine daha kolay bir şekilde inandırmak, insanlara fikir empoze etmeye çalışmak için yapıyorsan, ki buna çok kızarım, yapma, yakışmıyor... yapmadığını umuyorum, günahını almayayım.

gelelim inci sözlük kısmına.

bu konuda diyecek bir şeyim yok, sözlüğün en iyi birkaç yazarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. esprilerin zeka dolu ve gerçekten komik. örneğin;

http://inci.sozlukspot.co...n-göle-nutella-çalıyormuş

bu ne ya. okudukça gülüyorum. tabi git gide yozlaşan, zekası liseli olanlar tarafından baskına uğrayan, popülerliği başına ister istemez bela olan inci sözlük'ün mahvolmasıyla birlikte sözlükten de soğudun. ne diyeyim, haklısın. son açmış olduğun iki başlığa baktım, ikisinde de siklenmemişsin.

yazacaklarım bu kadar. bir de blogundaki "sikko işler" bölümünü hatmettim, komikler...
emin olun sizlerin aklından geçen şu şeyi bloguna taşıyan kişi olacak olandır. bugün 6 ağustos , hiroşima'nın 66. yıl dönümü koy yanyana 666 şimdi 6'nın yanındaaaki 6'yı şaka şaka. adam hem cesur hem de blogu var yazsın tabi arkasındayız. hani diyorlar ya ibne basın bunu da yazın. ibne sikko bunu da yaz kaynatasız. görüldüğü üzere bu helikopter kazası da sikko'nun anlattığı 11 eylül saldırısı gibi bir satanist ritüelidir. aynı 11 eylül'de olduğu gibi islami teröre paslanacak olan bu olay yine mason amerika devletine mazlum edebiyatı olarak geri dönecek , yeni bir işgal alanı yaratacaktır. yani adamlar bir taşla 2 kuş vuruyor cahil adamların da vurulan kuşlardan haberi yok. daşşak geçiyorlar , eğleniyorlar.

edit : ulan benim sikkofield olduğumdan şüphelenip ne özel mesaj atıyorsunuz. gürbüz vural hesabı kıçımızdan yok yere kola içmek zorunda mı bırakacaksınız beni ibneler.
placebo38 tarafından ismini sürekli duyduğum, takip etmediğim için aşağılandığım, bu sebeble de kendisinden soğudum kişiliktir.
döktürmüş gene bir şeyler, okuruz bir ara.
--spoiler--
o yüzden dayatmalarına karşı ayık olacaksın. "senin içinde tanrı var" diyen adamın ağzına mavi banyo terliğiyle vuracaksın. senden tanrı falan olmaz güzelim. uçlu kalemin ucuyla tırnak pisliğini temizleyen, çorabını çıkardığında ilk iş terli ayak parmaklarının arasındaki çorap tüylerini ayıklayan, ilkokuldaki blok flütünün ucundan leş gibi tükürük kokulu su damlayan dangalak sen değil miydin olum? ulan böyle tanrı mı olur? siktir lan.
--spoiler--

dikkatleri farklı yönlere çekerken ara arada yukardaki gibi güldürüyor. ha gerçekliği dersen araştır derim. şüphelendiğim her bilgiyi doğruladım henüz yamuğu çıkmadı. ama takipteyim.
anlatış tarzı yüzünden samimi görülüyor ve okunup, beğenilebiliyor.

halbuki illuminati reklamı dışında bir şey sunmuyor.
(bkz: oksimoron)
(bkz: illuminati kabzımallık sektörünü ele geçiriyor/#12725075)
--spoiler--
Kanka telefonun alarmı bozulmuş, yarın sahurda çaldırsana beni @MarilynManson
--spoiler--
içimdeki şüphe tohumlarının dozajını okudukça arttıran blog yazarı. kendisi yüzünden popi şarkıcıların kliplerini izlerken pür dikkat, gözlerimi kırpmadan ekrana bakıyorum.
küfür ettiği ekşici ekşi sözlük yazarı olmaktan ziyade her boku ben bilirim benden iyisi kimse bilemez mantığında olan kişilerdir. filmlerden bulduğu semboller, imgeler hemen hemen herkesin bulabileceği şeylerdir bu arkadaşın tek farkı izlerken çok dikkatli olmasıdır diye tahmin ediyorum. katılmadığım nokta yeni nesil şarkıcıların sadece illuminati sayesinde ünlü olmuş olmaları. lady gaga mesela onların kölesi olabilir fakat müzikal anlamda bir ajdar falan değil yani kliplerinde soyunmasaydı da dinlenirdi ha bu kadar popüler olur muydu ? bilemem.

not: mesela şuan bir tane buldum kesha'nın blow klibinde 1.32'de kesha'nın öptüğü tek boynuzlu atın* bir gözü bantla kapalı tek gözü açık.
söylediği 2 cümleden birinden küfür olan, küfürle komik olduğunu sanan araştırmacı ergen.
küfür olmadan da güzel yazıyor bu adam. küfrederek de güzel kuruyor anlatmak istediklerini. ergen diyenlerin maksadını anlayamıyorum. ama bu ergen terimini ağzından düşürmeyenleri de gördükçe kahroluyorum bu çocukcağızlar için. adam illuminati, deccal diyor sen ergen lan bu diyorsun. helal.

edit: zaten +18 yazıyormuş blogundaki bahsettiğim konunun başlığında. zuha
http://michaelsikkofield....-eksici-olma-rehberi.html
1o adımda ekşici olma rehberi. çok iyi.
sırf bu tespit için bile saygı duyduğum tespitkar blog yazarı.

not: bu spoiler'ı okumadan önce ''şerefsizim benim de başıma gelmişti'' diyeceksin.

--spoiler--
Yanında yaptığın espriyi başkalarına kendi anısıymış gibi anlatıp prim kazanmaya çalışan arkadaşını görünce tiksinirsin.
--spoiler--
blogunun yazı ve arka fon rengini acilen değiştirmesi gerek. gözleri sikiyor. çok okumuyorum ama birkaç dakikalığına girince bile bir süre sonra karartılar görmeye başlıyorum.
kaliteli inci sözlük yazarlarından, şimdi orda yok sanırım.
ben de yokum.
aah, nerde o eski inci sözlük. *
bence ekşi sözlükte yazar olamamış ve hıncını böyle devamlı ekşiye laf atarak geçirmeye çalışıyor. ekşi sözlüğe girip baktığınızda michael sikkofield'in hala çaylak olduğunu görebiliyorsunuz. ahahaha tipsiz. sümük. cidden.
http://michaelsikkofield....e-continued.html?spref=tw

son yazısıyla vur-kaç yapmıştır resmen.
ekşici ve nutella adlı şiiri;

görünce dayanamıyorum onu
sokmak istiyorum götüme koca kavanozu
ne güzel şeysin sen nutella
ela ela ela under my umbrella

swh diye güler, uludağ limonata içerim
dizilerden lost'u tek geçerim
zevksiz sevişme ürünü olduğum için
entry'min sonunda swh diye gülerim

an itibariyle sandalyeden düştüm
ebemin amını tersten gördüm
bana liboş diyenlerin hepsine
yapma demiyorum hobi olarak gene yap diyerek ayarı gömdüm

banu güven olsa da seyretsek
yanında bir de eti browni intense lüpletsek
amma velakin yine de, ne güzel şeysin sen nutella

anket gördüm mü "anket lan bu" bakınızı veririm
huzursuz'un çükü sorunsalıdır tek derdim
beynimi lazım olmaz diye türk hava kurumuna verdim
ne güzel, ne kadar güzel bir şeysin sen nutella

Hacı Rothschild ilköğretim Okulu / 3b sınıfından Michael Sikkofield.
tatile çıkmış kaynatasız.
son yılların en iyi şiirini yazmıştır.
sayesinde tırsım tırsım tırsıyorum. paranoyak etti adamı
çok çok iyi bir yazar. türkiye'deki sözlükçüler ve internet yazarları şu anda illumunati sayesinde bilinçlenmişse bunun tek mimarıdır. tek başına yapmıştır. kendiside kabul etmiştir; bu kadar ilgiyi beklemediğini. ayrıca kafanıza takılan bir sürü soruyu incisözlükte nick altına yazdığınızda size yardımcı olmaktadır. bu zamana kadar sorduğum bütün sorulara büyük bir içtenlikle mesaj atarak cevap verdi belgeleriyle ve videolarla. birde kaynatamı sikmese daha güzel olacak ama herkesin kendine has bir üslubu vardır.
inşallah illumunati'nin dikkatini fazla çekmezde başına bela gelmez kardeşimizin... yazılarının devamını diliyorum. ve aynı zamanda risale-i nur'u ifşa edeceği yazısını çok büyük bir merakla bekliyorum. bir yazısında bunun haberinin verdi.
çeşitli hakaretlerle komik küfürlerle ergen zihinlerde hayranlık uyandırmaya çalışan yazardır. hadi canım git liseli kitlenle kucaklaş.

edit: michael yeter olm eksileme artık.