bugün

"peşini bırakmam olm" diye bir özel mesaj göndermiş, yusuf yusuf etmiş, anlaşılan o ki yeni yazar.
kendini ilk defa sol framede görünce havalara uçan insan.
yazdıklarını beğendiğim, takip ettiğim yazarlardan.
görünümde ilaç gibi olan, ama etken madde taşımayan ilaç ın kayserili olanı.
yazdıklarını beğenmediğim, takip etmediğim yazarlardan.
beğendiklerini yazdığım, takip edildiğim yazar.
takip etmediğim, ama beğendiğim yazar.
doğum günün kutlu ols/değilmiş yahu doğum günü.
(bkz: #5634464) güzel düşünen yazardır.
espiri yapmaya çalışan ama yapamadığının farkında olan yazar.*
espri yapmaya çalışan ama yapamadığının farkında olmadığının farkında olan yazar.
farkındalık ile farkında olmamalılık arasında sıkışıp, bitip ve harap düşmüş olduğunun farkında olan yazar.
yaptığı esprilerin farkına varan ve farkına vardığı farklılıkları hiç farkında olmadan fark yaratan, farklı yazar.
farklı yazar.
farkını farketmenin farkını farkını farkedince farkedeceğimiz yazar. ayrıca farklı olmanın farkını farketmenin farkını farkettikten sonra farkını farketmemizin farkını farketmenin farkını anca anlayacak ama iş işten geçmiş olacaktır.
entrysinin altındaki yazılar benimkinden çok olan yazar..
(bkz: fark var)
doğru tespitleri olan yazar.
facebook'tan arkadaş bulma konusunda sığır açmış besili dana.
kitaplarını severek okuduğum ünlü bir yazar
(#5898073) entrysinden dolayı özür dileyen yazardır. dinlediği gruptan yola çıkılarak kişiliğinin tanımlanması üzmüştür.
38 den dolayı kayserili olduğunu düşündüğüm yazar.
#5974613 tespitinde ve haykırışında haklı olan yazar. * *
5 eylül 2009 türkiye estonya maçında estonvatya tribünlerinde oturacağı öğrenilen yazardır.

(bkz: içimizdeki estonyalılar)
hep birinin nickaltına 'o bir fenomen' diye bir bkz. vermek istemişimdir. * bu akşam karar verdim, ilk bulduğum nickaltına yazacam diye. çat! bi baktım bu yazar arkadaş. yazıyorum kardeşim işte;

(bkz: o bir fenomen)

oh be! çok mutluyum lan! **

edit:yazar hakkında görüşümü de belirtmek isterim, severek okuduğum nadir yazarlardan ve ben bunu çok içten yazıyorum.