bugün

entry'ler (1015)

ülkemizde belgeseli yapılabilecek konular

"devletin işlediği cinayetler"
neden olmasın?

sözlükçülerin blog adresleri

film, şarkı önerilerinde bulunduğum, güncel olaylar hakkında düşüncelerimi yazdığım, kişisel duygularımı paylaştığım; amaçsız sadece kendim için yazdığım blogdur.

http://karyazad.blogspot.com/

sokak kadını vicdansız sürtük

sokak kadını yoktur, sokağa atılmış sokakta çalışmaya zorlanmış kadın vardır.

hiç tanımadığın birine sarılıp uyumak isteği

çinde sektörleştirilen istektir. ücret karşılığı sadece sarılıp uyayan kadınlar vardır efendim çinde.

türk dizilerindeki ilgi çekme çabası

(bkz: her tek gözü her üçgeni illuminati sanmak)

başlıkları alt alta okumak

tek bir şeye ihtiyacımız var
doğum kontrol hapı

alaşehir sarıkız turizm

turizmden zerre anlamayan insanların işlettiği, tekelcilik mantığı ile yürüyen turizm şirketidir.

epoke

bir kişiyi tarafsızca girmiş olduğu entrysi sebebiyle pkk militanı ilan etmiş etiketçi, yaftacı yazardır.
(bkz: işimiz var)

istisnasız her kadında meme olduğu gerçeği

insanların memeli hayvan olmasından kaynaklı durumdur. sadece her kadında değil, kadın erkek bütün insanlarda da meme vardır.

sözlük yazarlarının itirafları

bugün gelen öğrencimin annesine "oğlunuz tam bir gerizekalı, alın bunu kapatın bir yere" diyemedim. sahte sahte gülücüklerle "daha çok çalışması lazım" diyebildim sadece sözlük. işte bu koyuyor bana.

sözlük yazarlarının itirafları

bir doğum günü faciası ile daha karşı karşıyayım sözlük.. bugün doğum günüm ve arkadaşlarım unutmuş gibi yapıyor... amaçsızca bir yerlere çağırıp süprizzz diyorlar.. ne kadar saçma. ben biliyorum niye çağırdınızı. benim doğum günümü benden mi gizliyorsunuz?

erkeklerin sürekli inkar ettikleri şeyler

aslında çoğunun sekste iyi olmadığı ve penisinin kısa olduğu. sorarsan herkeste üçüncü bir bacak, herkes johnny sins.

bir sayfa nick altı olan silinsin kampanyası

kime göre neye göre 10luk sisteme göre mi 25lik mi 50lik mi anlayamadığım, bir sayfanın ayarlarımdan kaç entry ile sınırlandırılabildiği için sayfa belirtmek yerine entry belirterek tekrar edilmesi geren önermedir.

aylin nazlıaka

bulunduğu makamdan çok daha iyilerine yakışan, chp zihniyetine bile bir kaç begen büyük gelmiş siyasetçidir. desteklenesi, alkışlanası kadın.

çarşı

bugün ankaradaki direnişe destek olamk için istanbuldan yola çıktıları rivayeti dolaşan gruptur.
edit: bir yazar dostumuz tarafından aslı olmadığı söylenmiştir. kendisine teşekkür ederiz...

uludağ sözlük ün akpli kaynaması

belki birşeyler öğrenir umudunu yaşatmakta olan durumdur. gözleri açılır burada kim bilir.

okullara erdoğan büstü koyulması gerekliliği

desteklediğim tutumdur. zira okullarda tuvalet sıkışıklığı yaşanmaktadır. öğrencilerimize sıçacak yeni yerler lazım.

ülkücüler

bugün ankarada eyleme gelip destek olan gruptur. biz de buradayız sloganıyla bize eşlik etmişlerdir.

kanalların resmi sitesinin hacklenmesi

hackerdan dört gözle beklediğim davranıştır. tepkiler sadece hükümete değil yandaş medyaya da gösterilmelidir.

türk polisi

şerefini yitirmiş, hükümetin maşası olmuş kurumdur.