bugün

bir inci sözlük yazarı. nickine kurban.

(bkz: prison break)
(bkz: michael scofield)
inci sözlüğün en iyi iki yazarından biri. diğeri için (bkz: yarr)
twitter'da yazdıklarıyla bizi bizden alan şahıs.. cidden sandalyeden düşüyorum okurken*
twitter'ı: http://twitter.com/msikkofield
http://michaelsikkofield.blogspot.com

blogundanda takip edilebilir.
kendisiyle sabaha kadar sohbet edip sıkılmışlığım yoktur,gayet samimi ve bilgili bir insan her konuda söyleyecek birşeyleri var.
(#11669158)
blogunda güzel yazılar yazan kişi.
inci sözlükteyken severek takip ederdim. şu an blog yazıyor. onu da aynı şekilde severek takip ediyorum. ziyaret etmenizde fayda var.

http://michaelsikkofield.blogspot.com/
avare sözlüğün eski möderatörlerindendir, iyidir.. kardeştir.
inci sözlükte en sevdiğim 3-4 yazardan biriydi.kutsallara saldırmadan , kankacılık yapmadan insanları güldürebilen ender inci sözlük yazarlarındandı.hatta hiç kankacılıklara girmemesi nedeniyle "bu adam ünlü biri , cem yılmaz falan" diye dedikodular dahi çıkmuştı sözlükte.21 yaşında üniversite öğrencisi olduğunu öğrendik sonrada.
şimdi tivıtırından takip ediyoruz.illimunati ile baya uğraşıyo.zamanımın olduğu bi dönem o konularıda inceliycem.*
blogunu bir kaç yerde gördüğüm üzere "ne varmış şunda yaw bi bakayım"dediğim söyledikleri zandan öteye gitmeyen, belli bir kanıtı olmayan yazılar yazan.bak "lady gaga elini yuvarlak yapıyor bu 6 işte şeytan işte illüminati yeah" falan diyen her olayı illüminatiye bağlayan, inandırıcılığını arttırmak için karşı görüşü "sığ,sığır,yobaz,dangalak"gibi hakaretler savuran,elinde hiçbir kanıt olmamasına karşın zan üstünden direk teşhisi koyan,hatta şu yazdığım entryi bile "illümatinin işleri bunlar"demesini beklediğim sözlük ve blog yazarı.

not:entrydeki karakter sayısı 59'6' anladın sen.*
Blog sayfasındaki "bir gün bir ekşici göle nutella çalıyormuş" ve "nasıl ekşi sözlük yazarı olunur" yazılarıyla çok güzel tespitlerde bulunmuş inci sözlük yazarı.
bazen pek de inandırıcı şeyler yazmasa da çoğu yazısını mantıklı bulduğum, yavaş yavaş meşhur olmaya başlayan blog yazarı. son yazısında lady gaga'ya fena geçirmiş. ünlüler hakkında söylediklerine pek inanmak istemiyorum, zira gaga'nın şarkılarına bayılan birisiyim. onun dışında anlattığı şeylerin çoğunu neredeyse kanıtlıyor. "neredeyse" diyorum çünkü bakış açınıza göre farklı şeyler de çıkarabilirsiniz yazılarından. yinede önyargılarınızdan biraz sıyrıldıktan sonra okursanız demek istediği şeylerin birbiriyle tamamen bir bağlantı içinde olduğunu anlarsınız. dediklerinin hepsine ya da bazılarına inanmasanız dahi hepsinin okunmasını, "n'olur n'olmaz" anlayışıyla en azından yazdıklarını bilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. sadece önyargılarınızı bir kenara bırakın. samimidir.
lady gaga ile ilgili yazdıgı yazıda veda havası aldım yazı sonunda, umarım değildir.

tanım: blogu ile bizi "aydınlatan" sözlük ve blog yazarı.
efsane inci sözlük yazarlarındandır.
ayrıca tanışmak istediğim insandır. buralardaysan holla at me
yaşını göstermeyen, aktörlerden biridir.
sanki konuşurken yazıyormuş hissi veren yazar. bugün neredeyse günün yarısını onun blogunu okumaya ayırdım. ikide bir durup "hassiktiir, allah allah..." diye diye bir hal oldu.
efsane inci sözlük yazarlarından olup, ekşici bir gün göle nutella çalıyormuş hikayesiyle koparmıştır. halen avere sözlükte yazarlığa devam etmektedir.
çok iddialı açıklamaları var blogunda ve bir iki paragraf okuduğunuzda kesinlikle hepsini bitireceksiniz. hadi canım sende diyeceğiniz şeyleri öyle temelleree bağlıyor ki insan şaşkınlıkla ağzı açık okuyor sadece.

http://michaelsikkofield.blogspot.com/

2 saat geçti ağzım hala açık. inanılmaz diyorum insanın hayat felsefesini değiştirebilir dikkat edin.
blogunda yazdıkları baştan sona doğru olan yazar.
emeğine sağlık.

http://michaelsikkofield.blogspot.com/
müthiş bir blogu vardır. tesla yazısını çok beğendim, tesla konusunda benim gibi düşünen birini gördüm ya ölsem de gam yemem. illuminati hakkındaki bazı yazıları korkutucu olabiliyor. tırsıyorum açıkçası.

ayrıca;

(bkz: yaran nickler)
blogu sayesinde gözümüzü açmış, ufkumuzu genişletmiş yazardır. teşekkürü borç biliriz.
adam en azından birşeyler anlatmaya çalışıyor,ben buradan teşekkürlerimi sunuyorum.bu arada ekşiciler sığır geldiniz sığır gideceksiniz.
supernatural ve fringe izliyorsanız bir de bu adamın blogunu okuyorsanız bir gün siz de kaynatanızı görebilirsiniz.
ayrıca yeni açılan facebook fan sayfası: http://www.facebook.com/MichaelSikkofield