bugün

gene ne ergenlik yaptığını merak ettiğim şahıs. güzel ama ergenlerin sevgilisi adam ya da kadın mı demeliydim. evet.
Bloguyla tanışılan ilk hafta esir alan ve gece gündüz okunan tesbit adamı.

Aynı anda iki rüya görülür mü arkadaşım, senin yüzünden gördüm sikko, bir taraftan kabus öbür taraftan rüya gördüm lan.

Not: Gündüz okumanız tavsiye edilir.
bu aralar öldüğünü düşündüğüm insan evladı. ne twittera ne bloga girmektedir. zaten hotmaile hiç bakmamaktadır. cidden tası tarağı toplayıp köye mi gitti naptı bu deli oğlan?

edit: https://twitter.com/msikk...status/221321569941729280

yüreklere su serpti
araştırmaları sayesinde, maalesef ki ben de içinde, diğer kesim müslümandan farklı olmayarak Allah'a, peygamber'e (sav), kur'an'a inanan saygısında kusur etmemeye çalışan ve aslında ibadet etmenin ne kadar gerekli olduğunu bilip buna rağmen kaynatasızlık yapan, Allah onu ve bizi ıslah edecesi blog yazarı. *
homofobik nadide insanlardan biri.
bünyemi gece gece yine sikti attı.

http://michaelsikkofield.....com/2012/07/okuz_14.html
blogunda yazdığı herşeyle beni etkileyen kişi.

"Sık sık görüştüğüm insanlardan soğudum, sık görüştüğüm insanlardan soğudum, görüştüğüm insanlardan soğudum ve en sonunda insanlardan soğudum."

http://michaelsikkofield.blogspot.com/
Son zamanlardaki sessizliğiyle bir takım çevreler tarafından susturuldu dedikoduları dönmeye başlayan, farkındalığı had safhada olan insan evladıdır. Yazdıkları umurumda değil hitap ettiği kişiler de. Ama hala böyle okuyan araştıran ve farkedebilen gençler yetiştirebiliyorsak ne mutlu bize. Ve o genç düşündüklerinden dolayı gerçkten susturuluyorsa ne yazık bize.
yaratıcı hitapları var bu adamın: ekşici gavat, kaynatasızlar, he benim beyonce'uma he benim gaga'ma * vs. bunun yanısıra illuminatiyle ilgili yazıları kendini merakla okuturken 11 eylül sıkmıştır. artık yeni konulara el atsan da okusak sikko reyiz!
yazdığı konular hakkında elbette hiçbir zaman kesinlikle doğru diyemeyiz fakat araştırmacı ruhu ve akılcı bilgisine diyecek yoktur.

sikko reyizi, kuşkusuz okumaya devam!
fazla zeki bir insan olduğu için tutuklanmıştır eğer gerçekse, düşüncelerini yazıya döktüğü ve milletin foyasını ortaya çıkarttığı için.. kimisi komplo teorisi desede, kimisi uyduruyo bu yea o ne lan üçgen rihanna he he illüminati diyip gülsede, insanlara birşeyleri anlatmaya çalışan biriydi, biraz gözünüzü açın diyordu, kanmayın diyordu. en kısa zamanda çıkmanı ve yeni yazılar yazmanı diliyorum kaynatasız.
Sonunda onu da susturdular..
tutuklanmasıyla şok etmiştir. Tutuklanmasının sebebi sadece Adnan Oktar denen insanımsı yüzündense ayrıca yıkmıştır.

Şu millet, şu ülkenin başındakiler şu adamın yazdıklarına kulak verse tepkileri ne olur acaba?

Ama onlar görmek istediklerini, görmek istedikleri kadar görürler. Hepsi 3 maymunu oynasın.

Şu adamın yazdıkları bir gün birileri tarafından ciddiye alınırsa her şey bambaşka olabilir.
"insanlar kendi hissettiklerinin bir başkası tarafından dile getirilmesine bayılırlar. Kendinde görüp içine attığın bir bokun aynısını başkasında görünce sevinirsin, "aa evet lan" dersin. Zira adı koyulmuş olur o hissin.

Peki ya o hissettiğin şey başka kimsede yoksa? Veya onu dile getirebilecek cesarette bir başkası yoksa? Sen söylediğinde de bön bön yüzüne bakıyorlarsa? O zaman ne olur?

Yalnızlık."
sitesindeki 11 eylül ile ilgili kısmı okumadı iseniz çok şey kaçırdınız demektir.
yazılarını okumak vakit kaybı değildir. gözünüzün açılmasını sağlar. sonra pek çok olayın nerden gelip nereye gittiğini yavaş yavaş görebilirsiniz. üstelik sıkıcı da yazmıyor, gayet akıcıdır anlatımı.
Ben adamı belgelerle sikerim diye bir sözü vardır.
Hedefine ulaşmayı başarmıştır. artık Trabzon'un bir köyünde bile gençlerden 'x şarkıcı klibinde illimünati işareti yapıyo kanka' laflarını işitebiliyoruz.
kaynata lafının çok komik olduğunu düşünen kişi. evet bence de komik.
iyi güzel falan da, bu iş biraz okan bayülgen'e benziyor. sisteme karşı çıkıp sistemin tam ortasında olmak gibi.

ayrıca, bu adam bunları boşuna yazmıyor, aldığı reklam paralarından kimsenin haberi yok. o laf attığı ekşi sözlük yazarlarının twitter hesaplarında karşılıklı takipleşmeler falan.

bu adam bir gün son bir yazı yazacak ve tüm herkesle taşak geçtiğini söyleyecek.

cebine indirdiği paranın haddi hesabı yok. evet üslubu iyidir, tespitler yerindedir veya değildir, okunasıdır. abartılacak kadar iyidir belki ama aşırı abartılacak kadar değil. di mi kaynatasızlar..
dünya'yı ben çözdüm diye ortalıkta dolaşan ergenlerden farkı yok. bilgisi konusunda tartışmanın yeri ayrı ama, lan olm işte dünya'yı böyle yönetiyorlar çözdüm bu işi ihihi diye heyecana kapılması ilginç.

diyor ki, illimunati dünyayı yönetiyor, eminem müziği bırakamadı işte şarkı sözlerinden anlarsınız falan...

e babacım teoman da müziği bırakmaya çalışıyor çalıştı falan..
şimdi ben de ömer çelakıl gibi Reductio ad absurdum aristo mantığı ile mi çözüyoruz olayı?

kapitalizmin tüketimi dozladığı ve bilinci zayıflattığı bir gerçek.
maykıl ın demek istediği, bakın bu popüler amerikan şarkıcılar falan hep bizi oyalama-bilincimizi zayıflatma derdinde diyor.
hadi buna eyvallah diyecek olursak roma döneminde yapılan gladyatör dövüşleri neyin nesi idi???...

hayır bir de ekonomi bitirdim eheh diye geçiniyor da kemal derviş in geçmişini ve icraatlarını pek bilemiyor nedense..
bu adam neden imf başkanı olamadı hafız??
hadi onu ben cevaplayım. metresi varmış...

ha bir de, kapitalizm buharlı trenle başladı veyahut madencilerle başladı falan gibi argümanlarla da tatlısu ekonomisti olduğunu da gösteriyor bize.

kapitalizm roma döneminden beri vardı..
illimünati dünya'yı yönetiyor tezine de şu linki atayım kafa açar:
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30013135
blogunu saatlerce okuduğum okuttuğum yazar. açıklamaları mantıklı ve akılcı yine de bir yerden sonra sıkabiliyor.

hayatını illuminatiyi ifşa etmeye adamış.
"Affedilmeyi veya karşılığını bulmayı bekleyen bu kadar günah varken, Allah'ın var olmama gibi bir lüksü yok."
http://michaelsikkofield.....com/2011/05/lady-ga.html

son iki gündür haarp, illuminati derken kendimi bu yazısını okurken buldum. daha önce atatürk ve 11 eylül hakkındaki yazılarını beğenmiştim. ama illuminati konusunda fazla gaza gelmiş, bi yere kadar iyi gidiyorda sonra sapıtıyor pezevenk. ekşicilere olan tutumunu eğlenceli buldum bu arada.

--spoiler--
Monarch programlaması ile kişinin beyni adeta parçalara bölünüyor ve farklı kişilikler oluşturuluyor. Bu kişiliklerden tekini ise bir cin ele geçiriyor. Bedenini başka bir varlıkla paylaşan, melez bir insan oluşuyor sonuç olarak.
--spoiler--

bu tanımdan sonra kapattım sayfayı zaten. hoş sonra açtım, o kadar izledik filmin sonunu görmeden olmaz hesabı. psikoloji bilimi diye bir şey var lan. bari ona uygun açıklasaydın. cin min derken gülerler adama.
hiç tanımadığım halde sevip saygı duyduğum insandır.espri anlayışı ve orjinal küfürleriyle güldürürken düşündürür. Kaynataya da selam tabii.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar