bugün

entry'ler (39)

unutamadım

bozuk bi radyo frekansında ansızın çıkar karşınıza size unuttugunuzu kendinize bile inandırdıgınız şeyleri hatırlatır.ondan sonraki ruh halini sormayın gitsin

iz bırakan kitap cümleleri

posta kutusundaki mızıka kitabındaki bütün cümleler.

matematik bölümünde okumak

hayatımın hatasıdır.işte maksat başlık yanlız kalmasın.

cem adrianın sevenlerine öpücük göndermesi

cem adrian ın bi kaç gün sonra çıkacak olan albümünden 10.000 tanesini dudaklarına ruj sürmek suretiyle tek tek öperek gerçekleştirdiğini söylediği eylemdir.hepsini gerçekten kendimi öptü mü bilinmez ama yaptıysa hem emeğine hemde zekasına kocaman bi aferin albümün reklamı için de orjinal bi fikir.

dokuzuncu nesil yazar

ben bu sözlüğe yedinci nesil olarak yazar olduktan sonra nasıl olduğunu anlamadığım bi şekilde içine dahil olduğum gruptur.bu iş nasıl oldu sevgili uludağ?

yazarların ilk aşkları şu an nerede ne halde

benimle aynı üniversitede hatta karşılaştık bi kere.çok acı be sözlük.*

dar kesim kot giyen türbanlı kız

açık kızın dekoltesi, mini eteği kapalı kızın dar kotu, topuklu ayakkabısı kimseye dert olmadığı zaman belki bu ülke daha yaşanılası bi yer haline gelir. (bkz: ütopya)

3 eylül 2012 beytüşşebap ta pkk saldırısı

pkk nın istediğim yerde istediğimi yaparım politikasının bir ürünü olan saldırıdır.ama pardon şehit haberlerini görmeyelim beytüşşebap ta bi şey yok hiç bi ananın yüreğinede ateş düşmedi bugün di mi.zaten bugüne kadar bu hainleri görmezden gelmedik mi artık yetmez mi.allah rızası için artık biri çıksın ki bunun adı hiç önemli değil ister akp olsun ister chp isterse de bdp biri artık bu kanlı oyuna dur desin. biz bu oyunu bozamıyoruz malesef!

lisede milli güvenlik dersinden akılda kalanlar

sınavda sorulan istiklal marşı! evet lise öğrencisine.

işletme okuyan kişi

türkiyede ki iki kişiden biridir.

en çok özlenen diziler

yılan hikayesi,sultan makamı ve tabiki gülbeyaz. ayrıca (bkz: leyla ile mecnun leyla lı bölümler)

şarkılar arası atışmalar

sertap erener- unutursun için yana yana
hüseyin ay- unutamam seni.

lisede serserilik iş hayatında asgari ücret

liseyi,üniversiteyi dereceyle bitirip işsiz kalanları gördükten sonra yanlış tespittir.ayrıca liseyi zor bitirenlerin, bu inek kardeşlerimizden zaman zaman çok daha iyi paralar aldığını da görebiliriz. (bkz: dayı)

dil yarası

maddi olanı da manevi olanı da acıtan yaradır.

en çok gıcık olunan insan tipi

ben-cil insan tipidir.

leyla ile mecnun replikleri

-ben cengiz hanım
-cengiz mi hanım (bkz: entry nick uyumumu deniyor)

yolda kalan metrobüsü ittirmek

Türkiye'de yaşanması şaşırtmamış durumdur.

mutsuzum ama mutlu görünüyorum mesajı veren insan

facebookta türevlerine bolca rastlanabilen insan tipidir.sürekli mutluymuş gibi davrandığını aslında içinin öyle olmadığını belirten paylaşımlar yapar.bilmez ki bunu dile getirdiğinde içteki de dıştaki de ortaya dökülüyor.yani çok samimi olmayan tiplerdir.kendilerine mevlanadan 'ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol' sözünü ithaf ediyorum.

aileden birini kaybetme korkusu

durup dururken yaşadığım ve durup dururken ortada hiç bişey yokken beni ağlatan olaydır.evet ölüm var, hepimiz için. zaten kendi ölümümden korkmadım hiç bi zaman ama annemi babamı kardeşlerimi kaybettiğimi düşündükçe sanki gerçekmiş gibi tepki verdiğim doğrudur.bazen düşünüyorumda sevdiğim kimsenin ölümünü görmeden ölsem...

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

hep aynı sessizlikle geliyor gece…
hep aynı yalan dolan masalları dinliyorum yine…
hep aynı yüzler, hep aynı sesler peşimde…
anlatamıyorum, inandıramıyorum kendime…
sen benim yarım kalan cümlelerimsin…
hiç söyleyemediğim, söylemediğim o sözlerim…
sen benim hiç ısınmayan ellerimsin…
hiç unutamayan, unutmayan o kalbim…
sen benim eksik kalan yerimsin…
kapattığım pencereler, güneşlere çektiğim o perdelerim…
sen benim hiç sevmediğim sessizliğimsin…
kaybettiğim yolum, korktuğum karanlık, hiç tutamadığım o yeminlerim…
sen benim terk ettiğim şehirlerimsin…
düştüğüm çukur, uzanan ellerim, hiç tutunamadığım gidenlerim…
sen benim kovulduğum cennetimsin!
eğdiğim yüzüm, sövdüğüm aydınlığa hiç açamadığım gözlerim.