1. 1.
  daha çok genç yaşta milli formayla arjantin'e attığı harika golle kalitesini belli etmişti.liverpool'dayken iyiydi hoştu,hava toplarında zayıf olmasına rağmen,hızı ve fırsatçılığıyla değişmez oyuncuydu.real madrid'in her sene bir yıldız politikasına kurban oldu sonra.ispanyol ligine alışamadı nitekim ve newcastle united'a geçti oradan.dikkatle takip etmekteyiz kendisini,bakalım liverpool'da yaptığı patlamayı oradada yapabilecek mi bu ingiliz forvet oyuncusu?
  2 ... elendil
 2. 2.
  liverpool'dan ve premier ligden ayrılmakla hayatının hatasını yapan genç futbolcu.cm de her yeni oyuna başladıgımda forvete transfer etmek hedefini koyduğum adam
  3 ... rapter
 3. 3.
  newcastle united ın şu an ki durumundan mütevellit pek bir şey yapacağını zannetmediğim futbolcu.liverpool da kalmak ve efsane olmak yerine o parayla birşeyler yapılamayacağının en büyük göstergesi olan real madrid e gitti.umarım tekrar eski günlerine döner.
  2 ... zamazingo
 4. 4.
  2006 almanya dunya kupasinda ingilterenin özellikle wayne rooneyde sakatlanınca en büyük gol umudu
  1 ... city walk
 5. 5.
  turnuvanin en tehlikeli forvetlerinden. hizli bir defans oyuncusuyla onlem almayan rakiplerin işi zor.kisa boyu dezavantaj gibi gorunse de oyle olmadigi attigi gollerden belli, aliiiii desideroo.
  2 ... gregor samsa
 6. 6.
  dün oynanan isveç - ingiltere maçında sakatlanarak 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan ingiliz futbolcu.
  1 ... wolfshade
 7. 7.
  (bkz: müzmin sakat)
  2 ... oumar
 8. 8.
  futbol hayatının bittiği dedikoduları olan futbolcu.
  1 ... numb
 9. 9.
  newcastle united'ın müzmin sakatı.son zamanlarda çok ağır sakatlıklar geçirmiştir ve hala kendini toparlayamamıştır. (bkz: bi michael owen vardı noldu ona)
  1 ... tanimadinmiben
 10. 10.
  newcastle utd.'nin son lig maçında sahada ki yerini alan, liverpooldan real madrid'e transfer olarak hataların en büyüğünü yapan sakat bünye.
  1 ... tttddd