bugün

jamaikalı bir ailenin doğma büyüme ingiltereli olan çocukları darren bent 1984 doğumlu ve charlton athletic'de sergilediği performans sonrası başkentin diğer bir takım tottenham'a 16.5 milyon pound'a transfer olmuş. bu oldukça iddialı bir transfer ücreti. üstelik kadrosunda robbie keane, defoe, mido ve berbatov gibi forvetlerin bulunduğu bir takım için.
24 milyon avro ya tottenham a transfer olan golcü futbolcudur. eğer patlama yapmassa vay tottenham ın haline.
Totttenham'in paraya kiyip aldigi futbolcu. O kadar etmez bu adam ama, bakalim hayirlisi.
(bkz: FM ye bakip da adam alma)
(bkz: Ersun Yanal transferi)
Fm de ortalığı birbirine katan çok pis süratli herif. Kendisine top indirecek iyi bir st ile oynatırsanız her maç yazıyor. Gerçekte de bir hayli yol katetmiştir ve milli takıma çağrılmıştır.
tottenham ın tarihinde yediği en büyük transfer kazığı olan futbolcudur.charlton da iyi oynuyordu ama bu kadar para etmezdi.thierry henryile neredeyse aynı paraya transfer oldu.
pes 2008 oynarken karşıdaki oyuncuyu gıcık etme nedenidir bu adam. her yerden yazma potansiyeli vardır, garip bir şekilde kolay kolay top da kaptırmaz.
benim açımdan tottenham'ı pes 2008 oynarken seçilebilecek takım yapan en önemli özelliklerden biridir.
diğerleri için:
(bkz: dimitar berbatov)
(bkz: robbie keane)
(bkz: jermaine defoe)

hadi bu da bonus olsun,
(bkz: chimbonda)
24 milyon euro karşılığında transfer olduğu tottenham'da beklentileri karşılayamayıp, yaka paça sunderland'e gönderildikten sonra patlamasını yapmış futbolcu.. premier lig'in ilk 2 haftasında 2 gole imza attı, devamını getirebilecek mi, önemli olan nokta orası..
tipik kontra golcüsü özelliklerini taşıyan oyuncu.
(bkz: kısa)
(bkz: hızlı)
(bkz: zenci)
premier ligin ilk 4 haftasında 4 gole imza atmış, bugünkü burnley sunderland maçında attığı golle 5 maçta 5 gole ulaşmış ve maç başına 1 gol ortalaması tutturmuş sunderland forveti.
yeni takımı sunderlandda çılgın atan forvet.bu hafta liverpoola da golünü atarak 9 mac 8 gol gibi bir istatistik yaptı.
liverpool fc'ye balon yardımıyla olsa da golünü atmıştır.

(bkz: sürekli atıyor efendim durduramıyoruz)
örümcek korkusu yüzünden 2010 dünya kupası için güney afrika'ya gitmeme kararı alan, ingiltere milli takımı oyuncusu.

(bkz: araknofobi)
Fenerbahçe'nin bonservisi için 24 milyon Euro kendisi için senelik 6 milyon euro teklifte bulunduğu söylenen futbolcu.
-yazık o paraya lan malmısınız?,gyan'ı alın ve oturup izleyin adam gibi...
öküz gibi güçlü, hayvan gibi bi golcü. götümüze girmez bence, ben böyle seviyorum bu adamı napim?
18 milyon pound (28,79 milyon dolar)'luk bonservis bedeli karşılığında sunderland'den aston villa'ya transfer olan 26 yaşındaki forvet. ayrıca, aston villa tarihinin en pahalı transferiymiş.

görsel