1. 1.
  hallowen filmlerinin ünlü seri katili..serinin her filminde ağır darbeler almasına rağmen ölmemeyi başarmış her defasında geri dönmüştür..aceleyi sevmez,sakinliği ve ağır hareket etmesi ile ünlüdür,bıçakseverdir
  2 ... panapa
 2. 2.
  efendim halloween serilerinde,genellikle kurban deli gibi depar atip kacmasina ragmen,michael'in herhangi bir acele belirtisi gostermeden,kosmadan,kurbanin karsisina zank diye cikmasi;kendisinin karizmasina karizma katmaktadir.
  ayrica yuzune beyaz bir maske takar.hic konusmayan bir karakterdir,isine gucune bakar.tum kizkardeslerini oldurmek gibi bir gayesi vardir.
  1 ... a fine day to exit
 3. 3.
  halloween resurrection da belirtildiği üzere ,doğum tarihi 19 ekim dir.
  (bkz: terazi burcu erkeği)
  1 ... panapa
 4. 4.
  maskelere karşı ayrı bir takıntısı vardır.hatta maske takınca kişiliği değişir ve cinayet işler .çıkardıktan sonra ise hiçbirşey hatırlamaz.
  -1 ... iuliano
 5. 5.
  bildigin karpuzcu.

  zira, senelerdir elinden indirmedigi kasapvari bicagiyla en guzel manav olunup karpuz yardiracakken, kucuklugunde gecirmis oldugu bir travma sonucu, bicak kullanmasini daha o yasta ogrenemeyen bir kisilige sahip olmus bir halk kahramanidir.

  saka bir yana, hollywood un gorup gorebilecegi, en saglam seri katil tiplemelerinden birisidir, zira belki de en karizmasidir, ne jason voorhees gibi deli ya da aygir gorunumlu maskeli catlak, ne de freddy krueger gibi sebekoglu sebektir, milletin ruyasina girmeden, sogukkanli isini gorur. bicagini hep elinde tasir, erkek adamin mali meydandadir misali.
  1 ... faidelibilgi
 6. 6.
  kafayı cadılar bayramıyla bozmuş fantastik katil. cadılar bayramında milletin arasında dolaşır bıçağıyla, ancak kimse şüphelenmez. çok cool takılır. etrafına aldırış etmeden işi gücü ile ilgilenir.

  + aaa myers cadılar bayramı gelmiş lan...
  - wallaa mısın, cinayet işleyelim o zaman hamuğa koyim.

  birde sevişen çiftler ile kafayı bozmuştur. zaten kendisi cinayet işlerine ablası yüzünden bulaşmıştır. sevgilisiyle
  sevişmekte olan ablasını ve partneri onun ilk yediği halt olmuştur. sonra ıslah evine gönderilmiştir. ıslah evinden kaçtıktan sonra nerede sevişen çift gördüyse icaplarına bakmıştır.
  (bkz: michael myser in gerici olması)

  + aaa myers! sevişiyolar oğluuum kazanı çömleği patlattılar nerdesin?
  - way hamuğa kodumun mundarları, öldürecem ulan sizi...
  2 ... paladinden kacan skirmish
 7. 7.
  yoluk yoluk saçları olan ağırkanlı katildir.
  yalnız kurbanları o kadar koşup koşup, milim milim yürüyen adama kendilerini öldürtmeyi nasıl başarıyorlar inanılır gibi değil.
  -1 ... peizerat
 8. 8.
  sevişenleri öldürmesinden mütevellit arkadaşın şu gülünç yorumuna maruz kalan film karakteri.

  + tam müslüman olacak adam ha.
  2 -2 ... bizkitch
 9. 9.
  dünyanın ilk ve alanında en başarılı slasher'ı. ne jigsaw gibi götten boktan tuzaklar kurar, ne hannibal gibi insan yer, ne freddy gibi şaklabandır, ne de jason gibi öküzdür.
  soğukkanlıdır.
  hiç acelesi yoktur. kurbanlarının arkasından asla koşmaz, komşusuna kandil lokması götürür bir edayla yürür ve ne hikmetse kurban kendi ayaklarıyla michael abinin önüne düşer.

  genelde zina yapanları öldürür ancak istisnai durumlar da yok değildir.

  maskesinin altından ağır ağır nefes hırıltıları duyulur. asla konuşmaz, işini de severek yapar.

  (bkz: vay anasını satim)
  2 ... mope
 10. 10.
  maskesiz bir resmini bulamadığım şahsiyet.
  ... beyzan