1. 1.
  bayern münihin orta sahasında oynayan, takımı ayakta tutan en büyük değer gözüyle baktığım, chelsea'ye transferi yılan hikayesine dönüşen ve gündemi sürekli meşgul eden dinamo.
  ... salca
 2. 2.
  sezon sonu sozlesmesı bitecegınden avrupadaki her kulübün istahını kabartan bu yuzden de bayern munıhten yeni sozlesme icin yuksek mıktarda para ısteyen fakat bayernın ancak bellı bır noktaya kadar cıkabıldıgı pazarlıklar sonrası gamebookers.com ınternet sıtesı tarafından yeterki ballack bayern de kalsın arada farkı bız odeyelım dedıgı oyuncu
  ... city walk
 3. 3.
  almanya milli takımının en önemli oyuncusu.sahip olduğu üstün meziyetler **** sonucu her takım michael ballack'ı kadrosunda görmek ister.fakat gönlümüz manchester united'a gidip,kendisine gayet uygun olacak ingiltere futbolunda ter dökmesindedir.
  1 ... elendil
 4. 4.
  chelsea ile 3 yıllık kontrat imzalayan eski Bayern münih'li orta saha oyuncusu
  ... haznedaroğlu
 5. 5.
  30 haziran 2006 almanya arjantin macinda kalitesini ve almanya takımı için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteren, maçta bir liderlik örneği verip kah defansta kah orta saha da kah hücumda büyük mücadele gösteren çok büyük futbolcu

  edit: michael ballack bu performansıyla maçın adamı seçilmiş

  http://us.news1.yimg.com/.../20060630/i/857200396.jpg
  ... city walk
 6. 6.
  cok cimridir. londra da ev almamıstır. burada dandik bir eve verecegim parayla almanya da sato alırım demistir.
  1 ... anil teknik
 7. 7.
  gidişiyle bayern münih' in önemli güç kaybına uğramasına sebebiyet veren, chelsea' da ise istediğini bulamayan alman milli takımının dinamosu.
  ... legend of the stranger
 8. 8.
  chelsea'nin şampiyonlar ligi kadrosuna alınmayan futbolcu. alman milli takımı hocası löw sakatlığının en fazla 1 ay daha süreceğini söylerken cl kadrosuna alınmaması chelsea'nin ballack'tan vazgeçtiğini gösterir.
  ... uieat
 9. 9.
  ingiliz ekolüne ayak uydurması mümkün olmayan alman baltası. toplara bam güm vurmaktan başka pek bir özelliği yoktur.
  1 -1 ... chilavert
 10. 10.
  lampard ile yana yana oynaması ingiliz basınında çok eleştirilen alman futbolcu.
  ... mendoza