bugün

yüce allah'a yönelik bir hitap.

(bkz: amenerrasulü)
"Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol."
"Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol."
Bu iki cümleyi çok severim, her ne kadar öfkesini kontrol edemeyen sinirli biri olsam da. *
Tasaffuvçulara göre, bizim anlamaktan aciz olduğumuz, kerameti kendinden menkul zat-ı muhterem zat. Tasaffuv denen mikrop, islam dinine sokulmuş büyük bir fitnedir.
mevlana uzmanı biri olarak kesinlikle homoseksüel olduğunu düşünmüyorum. Fakat o uyuşturucu bağımlısı biriydi. Uyuşturucuya alıştıran da şems denilen sapık. şems hem homoseksüel, hem ayyaş hem de uyuşturucu mübtelası idi. Mevlana onu homoseksüel alışkanlıklardan kurtarmak için üvey kızı kimya ile evlendirmiştir. Bunu yapan biri homoseksüel olabilir mi ? Karakterine ters. her zaman aile yaşantısı olmuş, çoluk çocuk sahibi bir adam. moğollarla işbirliği yaptı mı peki? bakış açısına göre değişir. Kayseri'de katliam yapan moğollar aynı şeyi konya için düşünüyordu. o da daha fazla katliam olmasın diye moğollarla, hıristiyanlarla ve mevcut bizans yönetimiyle işbirliği yapmış ve bu gruplara direnen müslümanları arkadan bıçaklamıştır. islam'ın temel öğretilerini kökten değiştirmiş ve Kur'an yerine kendi yazdığı şiir kitabı Mesnevi'nin kutsal kitap kabul edilmesini istemiştir. islam alimlerine küfür etmiş onları 'orospu karılı köpek, kız kardeşi fahişe, eşek, sırtlan"... ve bunun gibi birçok ağıza alınmayacak sözler ve hikayelerle aşağılamıştır. kendisini ve ailesini tanrılık makamına yükselterek 'allahlık şarabından küplerle varilllerle içtim' diyerek tanrı olduğunu iddia etmiştir.
Küçükken Tanrı'nın tipinin Mevlana'nın tipi
gibi olduğunu düşünürdüm.Çocukluk işte...
Cennete diken arayarak girersen sen, orada senden başka diken bulamazsın.

Mevlana Celaleddin Rumi
ismi muhammed celaleddin olan din büyüğü.
dönemin fetösüydü muhtemelen. gavurdan bu kadar ilgi gören adamdan korkacaksın.
görsel
Çocukken Allah'ı böyle tavsir ederdim.
Ne olursan ol yine gel gel.

Sözü şarkıya dönüştürdün otur sıfır.
carrie ann moss' un okuduğunu ifade ettiği düşünür.
Küçükken Allahı bu sıfatta düşünüyordum.
Çakma uzman, islamın aksiyonu dediğin ne tam olarak? Anlatsana hele bilgilenelim biz de.
Nasrettin Hoca'nın ölümüne sebep olmuş şahıs.
islamın, hem manevi yönü vardır, zikir tesbih uzlet gece namazı dua ve takva aynı zamanda kıtal, Cihad, devlet, tebliğ yönüde vardır.
şems ile bir garip aşk yaşayan adam. bir gün konya'ya yolum düşerse türbesini göreceğim umarım.
"Mikrop insanın içine girse de allahtan "hasta et" emrini almadan hasta edemez."
Bu adamın bu topraklarda övgüyle bahsedilmesi şaka gibi.

mevlanın aslında bahsedildiği gibi birinin olmaması. Aksine kendisinin Türk düşmanı olduğunu, Türklerin katledilmesindeki rolünü ve evlat katili olduğunu. Aklıma her geldiğinde, her platformda dile getireceğim.

Türk gençlerinin, bu adamın aslında nasıl biri olduğunu görmesi lazım.
Bu topraklarda ş*msi t*briziyle lgbtnin temellerini atan büyük düşünür. Ne yiyişmeler dönmüş o yıllarda be.
Mesnevide müstehcen hikayeler olduğu söyleniyor buna kim nasıl cevap verebilir izahı varmıdır.
MEVLANA: "Efendimiz, mevlâmız" mânâsında olan bu kelime, hürmeten büyük kimselere söylenmiştir. Hazret mânâsında da kullanılır."
"bilemezsin, sana verecek bir armağanı ne çok aradığımı.
hiçbir şey içime sinmedi.
altın madenine altın sunmanın ne anlamı var?
ya da okyanusa su.
düşündüğüm her şey, doğu'ya baharat götürmek gibiydi.
kalbimi ve ruhumu da vermemin bir yararı yok.
çünkü sen zaten onlara sahipsin.
o yüzden sana bir ayna getirdim.
kendine bak ve beni hatırla."
güncel Önemli Başlıklar