bugün

Asla Türk serverında oynanmaması gereken oyun. Hem oyuncuların yaşı küçüktür hem de boş muhabbetler döner oyun oynayamazsınız. ingiliz server ı idealdir. Ortalama bir oyundur, çok zaman çalar görevleri uzun sürer.
20-10 arası insanların oynadığı oyun. ayrıca buna benzer dandik oyunlar;
(bkz: Silkroad online)
(bkz: Knight online)
(bkz: trevian)
+**kim o?
-.....* abi benim kamil. *
+he söle kamil ablan mı gönderdi? *
-yok abi ablam evde tek oturuyor biz evde sıkıldık geldik.
+bu kim lan. pikacu kılıklı çoçuk. *
-hakan bu abi metin 2 de bana kasacak.
+ne kasması lan benim evde olmaz utanmıyonuz mu bu yaşta?
-*yok abi oyunda bana bişeler * vercek.
+he tamam geçin ozaman. ablan bişe göndermedi mi lan?
-yok abi sen ablamın yanına gitsene ders çalışırsınız. * *
+işim var lan hadi ne kasacaksanız kasın.
-metin 2 var mı sence abi?
+yok olm pes falan var oynayın işte.
-hahahahahaha.

-metin 2yi indirim şimdik
+lan virüslü falan şey indirin söle bana ne indirceni.
-aha işte orda abi.
oyun iner:
+kurdum tamam geçin oynayın
-sağol abi.
+lan kavga etmeyin ha kolu falan yere atmayın.
-ne kolu kol yok abi.
+hımm. hanginiz metin hanginiz 2
-hahahahah hhahahahah hahahahaha hahaha *
67 level'den sonra para akıtmanız lazımdır ayrıca itemler efsun yok ruh kagıdı felan resmen para tuzağı en iyi olmanın tek yolu para ep almaktır mesela örnek olarak 6 ay boyunca oynayan birinin skiller ancak g açılır ama paran varsa 400 tl gibi 3 günde bile açabilirsin kısaca artık ücretsiz diye bir sloganı vardı tamamen yalan
ortaokul, lise, hatta üniversite'de oynadığımız, oynuyor olduğumuz counter strike'in * tahtını sallayan oyun.

internet kafe'de

''lan arka kapıda amk.'',
''lan meydanda meydanda.'',
''lan 4.3 alsana amk.''
'' bot at lan.''

gibi güzide diyalogları yaşamadan, bu keyfi tatmadan büyüyen çocuklar olmaz umarım. * *
oyun alemine 2. seviyeden atılan oyundur. bu oyun allah 1, metin 2 şeklinde bir espriye sebebiyet vermiştir.
Küçük insanların oynadığı küçük bir oyun.Ama oynayan kitlesi yüksek seviyelerde.
ergenlik yıllarımın kabusu olmuş bir oyundur.
an itibariyle kurtulup bağımlılığımı yazarlık yaparak gidermeye çalıştığım sikkindirik oyundur.
Musa isimli çocuğun ölümü üzere hemen hemen herkes tarafından tanınan bir online oyun. illa oynicam diyorsanız tavsiyem metin2 us serverda oynamanızdır. hem hileci az hem de türk var baya.

bişi daha eklicem

oynarken ilk 2-3 yıl çok zevk alırsınız sonraki yıllar sıkılırsınız lakin oyunun yaş ortalaması odukça düşük.
şu aralar oynayıp bol bol güldüğüm oyun. ya bir oyunda şu diyalog yaşanabilir mi kardeşim:

eleman:elindeki sonbahar +9 kaç
nmut:buyur hacım anlamadım?
eleman:elindeki sonbahar kaç
nmut:???
eleman:elindeki sonbahar +9 mu
nmut:hee evet hacım öyle desene.
eleman:elindeki sonbahar ort kaç beceri mi taş ne
nmut(içinden):haah devreler yandı veletin.

edit:aman allahım eleman aramızdan biri mi yoksa??
bir darkorbit değil.
1 senelik aradan sonra meraktan bir girip bakayım dedim.

oyunun hali içler acısı. tam türkiye olmuş. inanılmaz bir enflasyon var geçen seneye göre fiyatlar %1000 artmış. pazarda milyon yangdan aşağı item bulmak imkansız gibi. hileler de önlememiş hala.

kendisine saygısı olan bir insanın oynayacağı oyun değil kısaca.
grafik kalitesi iyi olmasına rağmen oyuncularının yaş grubu ilkokul ve lise dolaylarında olan mmorpg tarzı oyun.
Anubis serverinde TheFountain 48 lwl çok sağlam savaşçı karakterimin bulunduğu online mmorpg tarzı oyun.
ilkokul çocuklarının gm olduğu oyundur.
0-6 yaş grubunun oyunudur.
zaman kaybına yarayan bir oyun. 8-13 yaş çocuklar için.
3 senemi verip sadece eğlendiğim oyun. ortamı yakalarsanız bırakamazsınız. oyun iyidir, pvp anlayışı falan çoğu mmorpg'den farklıdır. fakat oyuncu kitlesi genellikle çocuktur. bu yüzden oyun kötülenir. böyle olmadığını oyunu ilk zamanlarda oynayıp iyi arkadaşlıklar edindiğiniz zaman anlarsınız. e sonra ne oldu tabi, bir sürü şey değişti, birçok kişi pvp serverlara geçti. şu an için en iyisi pvp serverlarıdır. tabi dediğim gibi ortamınız yoksa.*
Oyunu bırak yanımda muhabbetinin edilmesini bile sevmediğim. 13 yaş ve altı grubu oyunudur.
Seviye ile yükselinen online oyundur. Genellikle bağımlılık yapar, Korece metin "TAŞ" anlamına gelen içinde görevleride bulunduran bir oyun.
ilkokul bebelerini oynadığı oyun hatta mahalede çocukların ağzında şöle bir laf geçiyor:
Allah 1
Metin 2
Maxpayne 3
Gta 4
diğer online oyunlar gibi gereksiz olan bir oyun. çok fazla zaman harcamanıza neden olabilir. onun yerine tipik bilgisayar oyunları oynamak daha iyi olacaktır.

bugün fanatiği olsanız da yıllar sonra çok pişman olacaksınız.
özellikle internet kafelerin en az 10 masasında ergenler tarafından oynanan oyun.
oynamadım fakat oynamadık diye de ismine de eleştiri yapamayacak değiliz herhalde. metin 2 diye oyun ismi mi olur allasen.

tanım: ismi garip bi' oyun.