abimin oynadığı dört karakterden oluşan salakça ama oynaması zevkli bir oyundur.
isteyen kişiye yardım edebileceğim oyun.
(bkz: bedava lan korkmayın)
yaklaşık bir yıl önce tamamiyle oyundan kaynaklanan parayı arttıran bir bug ı adminlerin ban sebebi olarak görmesiyle bıraktığım rpg oyunu.

(bkz: embesil)
internet cafelerde yasaklanan oyun.

http://tinyurl.com/yllfk7g
+ +4 savas tırpanı kaça?
- 50k alıyosan al yoksa bb *
türkçenin amına koyan gençlerin oynadığı oyunlardan biridir. (#7510927)
knight online çakması bir tür saçmalıktır.
başlandımı kurtulunmayan acayip bağımlılık yapan babanızın cep telefonundan gizlice ejder parası satın alıp 2.kata çıkardığınız ve saç aldığınız paraların oyunu bırakınca boşa gittiğini anladığınız fakat daha sonra oyunu 2dakka açım bakim diyip tekrar bağlandığınız ve bırakmak istesenizde oyundakı sanal arkadaşlarınızdan ve sevgililerinizden vazgecemediğiniz oyun. (bulaşmayın derim)

şahsen kız olduğum halde oyunu bırakamadım bir kankam vardı oyunda kız olduğunu sanıyordum cok güzel taklit yapıyormuş helal olsun erkek olduğunu anlayınca şok oldum.
küçük yaşların internet tabanlı oyunlarından biridir ancak yaş fazkı gözetilmeksizin oynanmakta ve bağımlılık yapmaktadır. öyle ki bu oyun para kazanmak için bile oynanabiliyor.
çoluk çocuğun maskarası olan bir oyundur.
2007 senesinden sonra fena halde çöküşe uğrayan, bir nevi sanal kapitalizm. oyun öyle boyutlara ulaştı ki para vermeden en fazla sohbet edebilirsin. hala f2p demezler mi bi de. espri yeteneklerine lafım yok, lakin dürüst olmalı gameforge.
Basından :: Çinde Bir Metin2 oyuncusu , Oyundaki kılıcını çalan kişiyi öldürdü..
oyunun zaman, item, level hileleri internette mevcuttur ama yaparken yakalanırsanız 0' dan başlamak zorunda kalıyorsunuz.
internet kafelerdeki çocukların %70 inin delicesine oynadığı saçma oyun.
(bkz: kantırın yerini alan oyun)
her türlü küfrün rahatlıkla öğrenilebileceği oyun.
bi virüs bence ama beyne bulaşan bi virüs. kokain gibi aslında *
''kanka aranıyor'' diye ilan verilen tek mekandır.
"sevgili aranıyor" denilen oyun.*
kesinlike eskisi gibi olmayan oyun.ilk başlarda bende oynardım.ozamanlarda oyunda büyükler olurdu 11-12 yaş grubu hiç rastlanmazdı.ama bırakalı çok oldu.yeni serverların eklenmesiyle oyun çoluk çocuk doldu.zaten alesta serverında oynamıyorsanız oyunu hiç oynamayın daha iyi.oyunun devamı için;
(bkz: age of hüseyin)
edit:imla
allah 1 metin 2 diye ugruna kafayı yedikleri oyun. aynı zamanda okula gitmek istemeyen 25 yazsın gibi 10 yas ve altının saglam dostluklar kurdugu oyun. :)
bir türlü sevemediğim ama mecbur kalınca oynadığım oyundur..zamanında bu oyunu beraber oynamaya gittiğim metin abi bana ''O klasik espiriyi yaparsan mikerim belanı....'' diye tatlı-sert bir uyarıda bulunmuştu..
birincisi çıkmadan ikincisi çıkan ilk oyun.
(bkz: metin2)
Grafikleri diğer online oyunlara göre daha iyi olan oyun. Oyun Güney Kore'de ki Ymir Entertainment tarafından yapılmıştır. GameForge adında ki Alman şirketi Avrupa'da oyunun dağıtımını üstlenmiştir. Bunun dışında Z8Games adındaki Kanada-Amerika ortaklığı olan şirket de Kuzey Amerika'da dağıtımını yapmaktadır. Genel olarak çok başarılı bir oyundur fakat oyunun Türk serverindeki yöneticiler çok ilgisizdir. Hile, bot, ve gerçek parayla oyun parası çekmek ( Yasal olarakda yasaktır. ) ve çar soyulması gibi olaylar normal karşılanır. Oyunun Türk serveri oynanmaz bir hal almıştır...
kısa bir süre oynadığım, genç körpelerce kuşatılması ve bir ticaret alanı olması sonucu bıraktığım malum online oyundur.oyun güze hoştur, açıkları çoktur. server datalarını bulup kendinize özel bir server bile kurabilirsiniz.
ilginç olaylara tanıklık ettiğim oyun. bu oyun nasıl oynanır ne yapılır hiç bir fikrim yok. yalnız kuzenimin başına gelenleri anlatmadan geçemeyeceğim. 12 yaşında kuzenim bir oyuncunun önemli bir kılıcını almış vay efendim sen misin alan kuzenimi ölümle tehdit etmeler küfürler üstelik bunu yapan 25 yaşında bir delikanlı. teyzem ise savcılığa suç duyurusunda bulunup şikayetçi oldu. hangi çağda hangi devirde yaşıyoruz arkadaşlar bir oyun için cana kastetmek ne demektir. 12 yaşındaki bir çocuğa ana avrat sayıp boğazını kesmek istemek nedir???