1. 658.
    metin 1’i varmı diye merak ettiğim oyun.
    2 ... nonstoprunner
  2. 658.
    yaparlar aga çünkü çok iyi para döndürüyorlar pvp serverlar. kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez hesabı. vergisini de vermiyorlar zaten ayrıca büyük serverların sahiplerinin yarısı yurtdışına çıktı zaten çoktan aqmun kekolarını zengin etti oyun.

maliyeden biri varsa veya iletebilecek varsa türk metin2 pvp server sahiplerini araştırın la zahmet olmazsa.
    ... ne alakasi var oglum
  3. 657.
    Zamanında oynamış olduğum oyundur. 70 lvl yakın dövüş ustası ninja çarım vardı. interner kafede çaldılar ve çarımı boşalttılar. Haftalarca ağladıktan ve yaklaşık 2 ay depresyonda kaldıktan sonra bi daha oynamadım. Benim için kanayan bir yaradır.
    ... ki halim yok
  4. 656.
    en son 10 sene önce türk oynamıştım.

ara sıra oynadığım bir pwp de 120 lwl çarım var.

gelen olursa eline veririm çok iddialıyım.
    ... ernesto doqukan guevara
  5. 655.
    net olarak ömrümden çalan oyun evet benim gerizekalılığım slmlar.
    ... sarapgetirhanci
  6. 654.
    Senuzulme reis.

metin 2
    3 ... le siradan siradam
  7. 653.
    Ergenliğimin oyunu.

Bir ali abim vardı. Oyuna bir para dökerdi abooov. Ep alır hesabı bana verirdi şu hesabı kesecek olmasın derdi. Öyle böyle değil aga o dönemde günde 600 ep alıyordu. Benden 20 yaş büyüktü evli barklı adam. Msnde konuşurken çocuğu kucağında konuşurdu. Benim kafam çalışmıyor bu item işine diyordu deli gibi kasılırdı. Yeniçeride bir dönem ortamın anasını belledik bununla.

10 farklı ban yemiş hesap açtırdım gm şantajı ile. Önceden küçük le ve büyük ı aynı görünüyordu o sayede çok hesap açtırdım. Birinde para teklif ettim kabul ettiler sonra kabul ettikleri için şantaj yapıp çar açtırdım. Serverde ban yiyen büyükler beni arardı. Sevmediğim loncadan biriyse Para karşılığı açtırırdım hesaplarını. Locada en küçük bendim. Diğerleri hep +25di. Kimi 42 yaşındaydı. Hala numaraları var. 13 yıl olmuş duruyor aq.
    4 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  8. 652.
    bu oyunu oynamak için oyun kültürünüzün olmaması gerekiyor.
    ulan hep topu on tane skill var.
    oyuncu yaş ortalaması desen 15 var yok.

grafikler desen, götüme kalem sokup domalarak daha iyisini çizerim.
    yanlış.

hiç yakıştıramadım.
    hiç.
    1 -7 ... mavi gozlu kizlari severim
  9. 651.
    ilk alesta ile başlayıp tramola ile devam edip oradan tuvada kasılıp yeniçeri de kral olduğum oyundur.

ilk başladığımda daha oyunu bilen yoktu. skilleri g olan yoktu

Allah affetsin kız çar açıp çok çar soydum. Mahallenin bebeleri Server söylerdi item söylerdi o itemi alıp hediye ederdim gençlere Server farketmezdi.

Bir gün mübarek bayram günü namazı kıldım eve geldim metin 2 açık birisine önce 3 adet +9 büyük kılıç gösterdim ve dedim ki

+sa elindekini bunun gibi 3 tane yapak mı? ikisi senin biri benim olacak ama.
    -nasıl
    + bende çoğaltma hilesi var. Etki alanında olursan dediklerimi yaparsan olur. Gel benimle.

Dağların yakınına gidilir

- ne yapacağım.
    + şimdi ben uzaklaşacağım elindekini yere atıp f1 sen f12 ye kadar basacaksın. 2 saniye bekleyip alacaksın ama kaybolma ihtimali var item yok olabilir.
    - biri alırsa
    + almaz haritaya bakar ol birisi olmasın.
    - tamam

Eleman yere attı hemen speed hack ile gittim aldım.

- aga kayboldu.
    + ne kayboldu dolunay mı yandı deme aga
    - şu mübarek bayram günü Allah seni bildiği gibi yapsın. Sen aldın itemi haritada seni gördüm ettim ama farklı ekran açıktı alamadım diye eleman 1 saat boyunca yazdı

en son baktım çok ağlıyor mübarek bayram günü iyilik yapayım diye verdim dolunayı. Yalnız 51 ortalama vardı boru değil o zamanlar o daha ejder plaka yoktu oyunda.

Bazılarına 3 kere aynı işlemi yaptırıp itemlerini alırdım. Allahım affet o itemleri hep fakir fukaraya dağıttım.
    2 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  10. 650.
    seksi ninjlamla oynamaya devam.
    10 yıllık emek.
    1 -1 ... promer