1. 1.
  11 yaş ve grubu oyunu.

  (bkz: aç alfa mavi kurt)
  41 -30 ... wololoo
 2. 2.
  genellikle 11-14 taş grubunun oynadığı oyun.chat bölümündeki muhabbetler görülmeye değerdir*grafik ve sistemdeki iyiliğe rağmen güvenlik açıkları bulunan oyun.
  11 -1 ... frostmourne
 3. 3.
  üçüncü server'ini açmaya hazirlanan online oyun. birinci server'deki düpe olayları ikinci server'deki ch'nin 2'de kalmasi sanirim bunu gerektirdi. keşke açılmasa ogame gibi oyuncular farklı farklı server'e bölünmese ama oluyor efendim ne yapalim?

  sanildigi gibi 11-14 yaş araligi degil 11-43 yaş aralığındadır oyunu oynayan oyuncularin yaşları, biraz köy dışına çıkıp gezmek oyuncularla iletişim kurmak gerek tabi.
  8 -6 ... wololoo
 4. 4.
  oldukça sarıcı online oyun. 2 günde 21. levele geldim, tek sıkıntım terminolojiyi tam çözememem. * *
  ayrıca internette her yerde liste liste hile programları vardır, bu tip sitelerde hile programlarını hazırlayan adamlar, gm'lerin oyunu hiç bilmediklerini iddia ediyor. anlaşılan bir idare ve kontrol eksikliği var.
  5 -1 ... regulus
 5. 5.
  http://www.youtube.com/watch?v=XRo4ayiG8yI+
  1 ... wololoo
 6. 6.
  yamulmuyorsam ciftlesme var bu oyunda.*
  level 25de cocuk yapabiliyormussunuz.**
  7 -8 ... imagine
 7. 7.
  hala tam surum olamayan oyun. orumcek zindanin 2. kati acilmis giris de ep yani türk lirasına dayanmistir. bunalti geldi vallahi, hayir yani 70 level olsan ne olacak? 55 levelim konusuyorum ne bir atraksiyon ne bir eglence orumcek, ork, şeytan kes dur nereye kadar? etkinliker desen ele yuze bulasmis gm diyor ki "size etkinlik metkinlik yok" cocuk muyuz lan biz? acikca cik de daha oyunu oturtamadik ama sizi parayla sovusluyoruz diye.

  tutmayın lan beni satıyorum 55 levellik carimi. aga pm pls
  6 -2 ... wololoo
 8. 8.
  kal online kolpası oyun.ninja yetenekleri güzelde anam saçma ya.kal online oynayın daha iyi.zaten çevirmen olarak tazmanya canavarını mı kullanmıslar anlayamadım.
  2 ... tutamadim kacirdim
 9. 9.
  adından kaybeden oyun. tamam cevırı yapılmış da adını niye çevirmişler onu anlamadım ben.
  2 -1 ... xargn
 10. 10.
  arkadaşımın :"metin var bak, lan türkçe oyun, birbirinle konuşuyosun balık avlıyosun, hayat dolu oyun falan, birlikte balık avlarız olm" tavsiyesiyle türklerin yaptığını sandığım, başlayınca "eziq" "ezuq" gibi kelimeleri sarf eden gerizekalıların oynadığı oyun olarak tanımladığım oyun.

  sonuç olarak oyunun başında ne kadar çok zaman geçirirse oyuncu, o kadar taşaklı oluyor. ben gider balığımı oltamla yakalarım, yanına mangalımı yakarım...
  7 -1 ... dun gidecegim yarin geldim
 11. metin 2 Başlığındaki Önemli Entry'ler