entry'ler (137)

kızını üniversiteye yollayan baba cehennemliktir

o zaman türbanlı kızları niye üniversite'ye yolluyorsunuz ve zamanında türbanlı açılımı yaptınız üniversiteler için?

ölmek

Sık sık arzuladığım durum.

sözlük yazarlarının beslediği hayvanlar

pencereden sokak kedilerini besliyorum.

sevgi

Bu dünyada yok. Hayatımın beş altı yılını sevgi görmek için harcadım. Elde var koca bir sıfır.

engelli hakları

doğuştan zengin değilseniz veya aileniz zengin değilse pek işe yaramayan haklardır.

elleri güzel olan kadınlar

elleri öpülesi ve sevilesi kadınlardır.

türkiye de seks

yapmak zordur. özellikle bedensel engelli ve çirkin bir insansanız benim gibi.

şu dünyada iki şeye üzülüyorum bir sevgisiz büyümüş olmama ve buna.

telegram

kadınların ifşa olmadan güvenle nude fotoğraf gönderebildiği uygulama.*

kendinizle sevgili olur muydunuz

görme ve duyma engelli olsaydım evet. neden mi? çünkü;
''Aslında en iyi aşk, değil tanımak, hiç görmediğin kişiye duyulan aşktır. Körler iyi âşık olurlar mesela." Orhan Pamuk

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

kadınlar çünkü iyi ve saygılı, sakin erkekleri sıkıcı bulduklarından iyi erkek bulamazlar.

anhedoni

beynimin kimyasal yapısı bozulduğundan dolayı müzdarip olduğum hastalık.

tükenmişlik sendromu

uzun zamandır yaşadığım, kurtulamadığım sendrom.

ağlamak

yaşadığım her günün gecesinde yaptığım eylem. bazen o kadar çok ağlıyorum ki boğazım düğümleniyor ve ağrıyor.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

ağlamaya çalışıyorum.

yalnızlık

öldüğünde kimsesizler mezarlığına gömülüp, mezar çiçekleri ile baş başa kalmaktır.

çirkin olmak

anne babanın çocuğuna bıraktığı lanetli bir mirastır. ölene kadar bu acıyı hissedecektir.

intihar

"Sadece, canım isteyince ölmek elimde olduğu için yaşıyorum. intihar fikri olmasa, kendimi çoktan öldürmüş olurdum." -E Michel cioran.

iz bırakan kitap cümleleri

“çoğu insan ölüme hazır değildir, ne kendi ölümlerine ne de başkalarınınkine. şoka girerler, ödleri patlar, beklenmedik bir sürprizdir ölüm onlar için. olmamalı oysa. ben ölümü sol cebimde taşırım. bazen cebimden çıkarıp onunla konuşurum: "selam yavrum, nasılsın? ne zaman geleceksin beni almaya? hazırım."
-charles bukowski

yazarların en büyük bedensel acısı

bel ağrısı ve karıncalanma.

türk kızlarına bir öğüt bırak

nude fotoğraf atarken yüzünüzü göstermeyin.