1. 1.
  insanların oyunun içinde kendilerini kedi, köpek, çiçek, böcek sandıkları hayali meydan muharebelerine dalarken ailelerinin dağılma noktasına geldiği bağımlılık yaratan ve internet üzerinden oynanan bilgisayar oyunu.
  32 -6 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  internet üzerinden çeşitli gruplar oluşturularak oynanan, bağımlılık yapan, cep partner kıvamında ilişkiyi bitirme kapasitesi yüksek olan bilgisayar oyunu.
  11 ... 35mm
 3. 3.
  ultima online ın yandan yemişi.
  5 -10 ... gilberto
 4. 4.
  bizler ortaokul ve ilkokul döneminde birbirimize kaç pokemon tason var kaç sporcu kağıdın var diye sorarken şimdinin gençliği kaç kalkanın var levelin kaç diye sorduğu oyun.
  21 -1 ... pavell
 5. 5.
  zamanında 62 lvl assasiana *sahip oldugum yaptıgı aşırı bagımlılık dolayısıyla son sistem itemlerimle 100 ytl karsılıgında karakterimi sattıgım cılgın mmorpg tarzı oyun.
  3 -1 ... old times
 6. 6.
  akıllara zarar bir vesile olmakla beraber şahsen ben de oynamış ve görmüş bir insan olarak şunu söyleyim ki; ufak veletleri derslerinden eden, harçlıklarını lüzumsuz yere harcatan ve bağımlılık yapan hatta zaman kaybından başka bir şey olmayan bir lüzumsuzluk abidesidir... bu oyun için kendini arkadaş çevresinden hatta kız arkadaşından soyutlayan bile vardır, sürekli bu oyunu oynamaktan artık insan kıçında çıban çıkmasına da sebep olmaktadır ki o kötü birşeydir, kısaca gereksiz ve saçma bir unsur.
  9 ... akrep
 7. 7.
  bu aksam bilimum oyun manyaklarının ısrarlarına dayanamayarak oynamaya karar verdikten ve account aldıktan sonra serverin coktugu oyun.. * *
  6 -2 ... ozsaycan
 8. 8.
  oyunda polat alemdar,g-a-l-a-t-a-s-a-r-a-y gibi nickli adamlarin oldugu,aga para versene be *diye mesaj gelebilen oyundur.
  11 -1 ... a fine day to exit
 9. 9.
  teknolojik dilenciliğin yapıldığı ilk oyun.
  27 ... martyns
 10. 10.
  yeni internet cafe oyunu...
  -1 ... halbarad