bugün

Bir linkin park albümüdür.
En iyi şarkıları

numb
somewhere I belong
Breaking the habit dir.
Dinlenmeye başladığında sabhtan akşama kadar dinlenip insanın dünyadan uzaklaşmasına sebebiyet veren Linkin Park albümü.

(bkz: şarkıları da yazayım tam olsun)
Albümdeki Şarkılar:

1. Foreword
2. Don't Stay
3. Somewhere I Belong
4. Lying From You
5. Hit The Floor
6. Easier To Run
7. Faint
8. Figure
9. Breaking The Habit
10. From The Inside
11. Nobody's Listening
12. Session
13. Numb
yunanistan da dağcılık sporu ile ünlü bir şehirdir aynı zamanda.
öncelikle meteora bir şehir değildir. meteora içinde çok eski kiliseler bulunan antik bir yunan yerleşkesidir. yunanistan'ın iç kesimlerinde(teselya bölgesi) dağlık bir alandır burası. unesco dünya mirası listesinde de yer alır. dehşet güzel bir yerdir, imkan bulunursa gidilesidir..

http://www.photoseek.com/greece/Meteora.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Kastraki%2C_Phocis
yunanistan'ın kapadokyası. meteora bölgesinde bulunan yaklaşık 20 manastırdan bugün 6 tanesi faaliyet göstermektedir. etkileyici, mistik bir yer. genelde yunanistan tur programlarında yoktur meteora gezisi. mutlaka görülmeli. papazlar halen yaşamakta manastırlarda. gündelik yaşamdan uzak kalmak adına kayaların üzerine kurulu manastırlar. kayalar o kadar yüksekteler ki kimilerine ulaşmak zor ve dağcılık sporu yapmak için bu bölgeye gelenler de var. meteora' yla ilgili en ilginç manzaralardan biriyse papazların din için acı çekmek adına kendilerini kayalardan aşağı sarkıttıkları pazar filesini andıran file. bu filenin içine oturup saatlerce aç susuz ibadet ediyorlarmış. kısacası gidilsin görülsün.
Yunanistan'da kaya tırmanışı ile ünlü yer
meteora=gökte duran
hybrid theory ile beraber linkin park'ın best of'u sayılabilecek albümdür.
kayalarının tepesinde manastırları olan bölge. olum nasıl çıkıyodunuz, çıkmayı geçtim nasıl inşa ettiniz. onu da geçtim amacınız ne. neden ha neden?
neyse, fotoğrafları falan pek güzel, bakın.
7.nesil yazarlardandir kendisi.
(bkz: benim ki o)
bir yazar.
bi ara girdim işte demek istediğim yedinci nesil yazar.
nicki sebebiyle sürekli linkin park mı dinliyosun sorusuna maruz kalan kişi. dinlemiyorum kardeşim alla alla onla bir alakası yok. göklerde duran demekmiş o yüzden seçtim.
(bkz: #12095438)

değişik bir dil kullanan yazarımsı.
(bkz: #12529197) sözlüğe haxball linki koyup, daha girer girmez kickleyen yazar.

seçerek adam alın lan şu sözlüğe.
haxball turnuvasına beni davet eden yazar.
sözlüğe katabileceği çok şey olan yazar, umarım ertelemez ve bunu bir an önce yapar, süper yazar.
1vs1 haxball için hiç mütevazi olmayan yazar.

endipnot: yine de favorim lukaku
(#12850560)

üstüne vazife olmayan istatistiklerin uzman(!)ı yazar.
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(bkz: #11629352) the final countdown şarkısını children of bodom grubuna ait sanan cahil yazar.
yunanistan'da bulunan bir manastırdır.

görsel
Beyin uyuşturan, kafa iyileten,mutlu eden, heycanlandıran, gaza getiren, hüzünlendiren, adrenalin pompalatan, kızdıran sonra sadece durup dinleten arabada dinlenmesi ağır kaza tehlikesi içerdiği için tavsiye edilmeyen linkin park albümü.

Siz söylemeden faint dinleyerek zevk alan bir kız görürseniz yapışın bırakmayın. numb ı söylemeye gerek yok o parça tanrının cehester bennington ve mike shinodaya bir hediyesidir. insan yapımı olduğu hala muamma.
Kadınların giremedigi 6 manastırı olan dünyada en çok görmek istediğim yerlerin basında gelen büyüleyici yer. Keşişleri kandırıp içeri girmek için Erkek kılığına girmeyi planlıyorum.

görsel
2003 yılına ait olan linkin park albümü. pek çok insanın linkin park ile tanışmasını sağlamıştır ayrıca.

belkide grubun en iyi albümü olabilir.