bugün

bayağı saran 2 boyutlu futbol oyunu. başta kendinize bir nickname alıyorsunuz sonra oyuna dalıyorsunuz.
donanımhaber, antu, incisözluk ve galatasaray sözlük gibi platformlarda bayağı populer.

http://haxball.appspot.com/index.html
zevkli bir oyun kapısırız.
erepublik adlı oyunda gayet meşhurdur.
inci yazarlarının yeni uğrak mekanı olarak da bilinir.
uludağ sözlük adlı odanın şifresini öğrenmek istenilen oyun.
06 Ocak 2011 HAXBALL uludağ sözlük odası Maç Hatırası: (istiklal Marşı okurken)
görsel
an itibarı ile bok gibi lag olan oyun. kaleciyim lan kaç maçtır lag yüzünden. beni de görün artık.

düdüt: bilmeyenler için $ifremiz ulu
takım arkadaşı aradığım oyundur. kaşınanlar var. *
sözlükler sayesinde tanıştığım oyun. o değil de bu oyundan beni kim haberdar ettiyse alacağı olsun onun. kalkamıyorum lan başından.
Hareket tuşları ile yön verdiğiniz x yada boşluk tuşuyla şut çektiğiniz oyundur.
(bkz: oyunu bilmeyenler yardım)
bugün turnuvası yapılması halinde gol yağmuru olacak oyundur.
melis=) i deli merak ettiğim oyundur. oha lan o nasıl bi kız öyle. her türlü yani.

ayrıca oyunun belli bi saate bağlanması gerekir giri$ için. aksi takdirde sabahtan beri gidip çıkanlar çok oluyor acaba bizimkiler gelmi$ mi diye.
(bkz: ben)
şuan için takım kurmada kavga çıkan oyun.
nasıl bir hayvan olduğumuzu gözler önüne seren oyundur. la japonlar piksel piksel çalışıp kıçlarını yırtıyorlar pes yapacağız gerçekçi oyun yapacağız diye bizde gidiyoruz bu oyuna hasta oluyoruz. nasıl bir dna kodlarına sahibiz lan biz.

görüntü kalitesini filan geçtim oyun birde zırt pırt donuyor, sapıtıyor ona rağmen inatla oynuyoruz lan. hatta şu anda bile eve gidip haxball oynamak istiyorum. **
1 kişi gereken oyun.
oynayacak oyuncu arayışı içinde bulunduğumuz oyun.*
aynı nickle yani "ekmeksigaraveseda" olarak boy gösterdiğim, anında bağımlılık yapan oyun.
maalesef hayvanlık seviyesinde sapıklığın yapıldı yer oldu.

http://img151.imageshack.us/i/25919927.jpg/
sol frame'de görünce direk girip oynamak istediğim oyun. la olm yazmayın bununla ilgili bir şey feci kaptırıyorum kendimi.
laglar nedeniyle tadı fena halde kaçan oyundur.
oyuncu aranan oyundur. lagı olanlar kaleye. *
genellikle mavi takımın yendiği, çok malca olmasına rağmen çok zevkli ve saatlerce kendini oynattıran, legendkiller'in hep gol attığı oyun.
tadından yenmeyen oyundur efenim. keşke ciddi oynayacak olanlar gelse de keyifle oynayabilsek.
tadından yenmeyen oyunlardan biri.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
golden sonra istiklal marşı okuyarak oyuna başladığımız maçlara sahne oluyor.
görsel *