bugün

hadi özışık a ahlak dersi veren çakma gazetecidir. ekonun kurduğu tv de program yapar işkembeden atıp tutar tuhaf biridir. gerçekten çok yazık..
Özgür gündem eski yazı işleri müdürüdür.
(bkz: kolpa)
Kıbrıs davamızın milli lideri denktaşa dolaylı yoldan katil, türk sihalarına oyuncak, 2015 temmuzunda suruçta kobaniye destek için toplandıkları sırada terör saldırısında havaya uçan terör yandaşı sosyalist maskeli hdpkklılara da türkiyenin devrimci ilerici yurtsever gençleri * (!) Diyen kişi.
görsel
rusya muhibbi. rusya nın ukrayna ya açtığı savaşta rusların haklı olduğunu söylüyor.

görsel

dünyayı ateşe atan adamı savunuyor.
hemen yarın çıkıp bursaspor taraftarından özür dilemelidir. takmış kafayı dünkü bursa-amed maçındaki bursaspor tribünlerine. kendisine sormak lazım diyarbakır'daki maçta sözde pkk bayrakları açanlara, bursasporlu futbolcuları neredeyse öldürecek kadar kin kusan bölücülere neden ses çıkarmıyordun ey merdan? o zaman neden sesin çıkmıyordu? bursaspor taraftarından çıkıp özür dilemelisin.
Geçmiş entrylere bakayım dedim şöyle bir entry buldum. Geçmişte korkusuz, duruşu bilmem ne deyip övdüğün adamdan bugün özür bekliyorsun.

görsel
Tele 1 reklam vermeyen iyi partiyi oy vermemekle tehdit etmiş gazeteci bozuntusu.
aslına rücu etmiş .....

Merdan Yanardağ:

• Abdullah Öcalan'a uygulanan tecritin
hukukta hiçbir yeri yoktur.

• infaz yasaları geçerli olsa serbest
bırakılması gerekiyor.

• Öcalan çok kitap okuyan, siyaseti doğru
okuyan, doğru çözümleyen son derece zeki bir kişidir.

7:55 PM · Jun 25, 2023
https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWhsCzzZjo3bcuAAAA

türk düşmanları mesaiye başladı .
iyi parti trolleri tarafından hedef tahtasına konmuş.
Merdan Yanardağ’ın yayın yönetmenliğini
yaptığı Tele 1, Öcalan’la ilgili skandal sözlerin
yer aldığı videoyu kaldırdı.

Yanardağ ise görüntülerin ‘montaj’ olduğunu iddia etmişti.

Sizce görüntüler montaj ise video neden kaldırıldı?

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWgIC9jZyAhrguAAAA

Teröristbaşı Abdullah Öcalan’la ilgili skandal
sözlerin sarf edildiği Tele 1 hakkında inceleme başlatıldı.

12:46 AM · Jun 26, 2023
https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWhIC2jbKI_7cuAAAA
tabii birileri de osman öcalanın akp tarafından
trt ye çıkartılması rezaletini hatırlatabilir .
Devlet baba saplarrrr.
(bkz: merdan yanardağ ın tutuklanması)
akp'liler söyleyince hiçbir sorun çıkmayan şeyleri söyleyince hapse atılan gazeteci...
Fikirlerini benimsemiyorum. Apo'ya radyo değil de TV verildiğini ve kendi tuttuğu takımının maçlarını seyredebileceğini söyleyen BOP'çu benim için neyse, bu dürzü de odur. Ötesi değil.
öncelikle geçmiş olsun. merdan yanardağ'ın ayşenur aslan ile ruh ikizi olduğunu düşünüyorum. aynı Bergman ile Fellini gibi.
--spoiler--
akp ye istemeden de oy kazandırıyorlar
--spoiler--

dostum önceleri ben de senin gibi düşünüyordum. artık öyle düşünmüyorum. bir değil iki değil üç değil. görme engelli biri bile düştüğü kuyuya tek bir sefer düşer. halk tv tele1 szc gibi kanalları izlememe kararı aldım. sadece masterchef izleyeceğim bundan sonra.