bugün

güzel bulduğum oyuncu.
Murat Dalkılıç ile aşk yaşıyormuş.

görsel
çök duru ve bakışları beni benden alıyor.

seni çok sevdim güzel kız.

yürüyedur.
Feci bir hatuna benziyor bu kızıl.
2. entryden anladığımız kadarıyla tek vasfı murat dalkılıç ile aşk yaşaması
Çok hoş hatun be keşke benim olsa.
(bkz: çok tatlı memeleri olan arkadaş)
Sözlük enayileri tarafından keşfedilmemiş afet ki offf hem de offff.

Bu kadın için bırak eşi boşamayi, böbreğimi satarım.
(bkz: lola bunny)
Asyaya cansu dereye yani muayene olduğu öksürürken kendisini dinlediği sahne süperdi o tür sahnelerle çokça beklediğim şeker gibi bal gibi oyuncu kız o sahnede ben 36.5tan 39a atlamıştım en azından beni ısıttığın için teşekkürler güzel.
millet afet mafet demiş fakat koca gözlü itici kızın tekidir. cansu dere o yaşında bu kızdan daha çekicidir.
Babası arnavut anası selanikliymiş

(bkz: Sabetayist)

Hiç estetiği yokmuş

(bkz: Yersen)

Ayrıca bok falan diyor ayıb. Bi de fikirleri çok çabuk değişiyor. Kendi dünya görüşü yok gibi.
aşırı güler yüzlü ve sempatik bence çok hoş bir enerjisi var bir o kadar da güzel. Oyunculuğunu da takdir ediyorum başarı onunla olsun.
reklamlardan köşeyi dönen hatun. turkcell reklamından 1 milyon lira aldığı söyleniyor.
https://pbs.twimg.com/med...F3Gj1HXsAoPw8U?format=jpg

Vermişler eline ödülü

https://pbs.twimg.com/med...F3KzZMWUAAI0D_?format=jpg
dekolte ile teşhircilik arasındaki farkı bilmiyor.
durun bir dakika
''özgürlük ile ahlaksızlık arasındaki farkı bilmiyor'' daha doğru olmaz mıydı?
oyunculuğuna ödül verilmiştir.

bence memeleri daha çok hak ediyor o ödülü.
Güzel bir hanım kızımız. Allah sevdiğine bağışlasın.
Yeniden kırmızı noktalı programlara,tutti Frutti kıvamına ülkece dönüşümün sinyalini veren kız.
baya tatlı hatun. Elbisesi de çok yakışmış. buram buram eski türkiye esintileri yaşattı.
2 Ocak 1997 tarihinde doğmuş bir türk oyuncudur.

ilk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynayan Sezen, ardından Siyah inci dizisinde oynadı. ilk başrol oyunculuğunu Leke dizisinde üstlendi. Ardından Sevgili Geçmiş dizisinde de başrolü üstlendi. Sezen, dizi projeleriyle birlikte sinema filmlerinde de yer aldı. 2018 yılında gösterime giren Bizim için Şampiyon ilk ciddi sinema oyunculuğu oldu. Aynı yıl içerisinde Tilki Yuvası ve Dünya Hali gibi filmlerde oynadı. 2019 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmeliğini yaptığı Mucize 2: Aşk filminde rol aldı. 2020 yılında TRT 1'de yayımlanan Ya istiklal Ya Ölüm dizisinde başrol karakter olan "Nazan" karakterini canlandırdı. Sadakatsiz dizisinde başrol karakterlerinden biri olan "Derin" adlı karakteri canlandırmaktadır.
bırakın her şehiri, her ilçede onlarca melis sezen var, bundan tek farkı meme açmıyorlar.
Ödül töreninde heyecanlanıp iki kelimeyi bir araya getiremeyip biraz dağıtmış. Ağırbaşlı davransa daha şık dururdu.
Kadın kendini oynuyormuş sadakatsiz'de meğersem.
Memelerine puanım 7/10 olan hatun.