bugün

8 nisan 2012 real madrid valencia cf maçında döktürmüştür. eğer r. madrid şampiyon olamazsa bu adama dua etsin.
aslan yürekli çocuk. iyi ki galatasaray'da izledik onu. iyi ki bizimleydi. ben bu adamın futbolunda değilim; efendiliğiyle, dürüstlüğüyle şu an yeryüzünün bir numarası.
behzat ç ile dönüşümlü izlediğim real madrid- valencia maçında c.ronaldo'yu teke tekte geçirmemiştir ki bu her babayiğidin harcı değildir. son 1 aydır yükselen bir form grafiği var böyle devam etmesini diliyoruz.
19 nisan 2012 atletico madrid valencia maçında asist yapmıştır, ama rakibe. olsun arda'nın takımı o da.
19 nisan 2012 atletico madrid valencia maçında yaptığı asistin aynısının tıpkısını,15 nisan 2012 espanyol valencia maçında espanyollu oyuncuya da yapan vasat topçu.
arda'nın ayagını eline veren takdir edilesi topçu..
matadorluk kariyeri hemen biten futbolcu. hahahaha *
http://s14.directupload.n...mages/120515/mj9vaevy.swf
matodorluk maceresı ile güldürmüş olan zeki, çevik ve ahlaklı olan milli takım oyuncumuz.
matadorluğa özenen aslan parçası. bizleri güldürmüştür.

http://youtu.be/AZnX3ZC3qB0
futbolcu olarak başladığı spor hayatına matador olarak devam eden sonrasında da engelli koşuyla spor hayatını noktalayan sporcu. En başarılı olduğu dal tartışmasız engelli koşu.

http://s14.directupload.n...mages/120515/mj9vaevy.swf
anlamadığım şekilde adı fenerbahçe ile anılan futbolcu. avrupada başarılı olan bu adamın ne işi var türkiye'de.
Hemen bu sene premier lige transfer olsun. Ne işi var türkiyede? Fener olmuş , galatasaray olmuş , beşiktaş olmuş hiç farketmez. Asla 4-5 sene daha dönmesin.
fenerbahçe'ye gelme ihtimali olan futbolcu.
her transfer döneminde adı fenerbahçe'yle anılan/anılacak futbolcu.
fenere gelerek kariyerini sikmesini istemediğim futbolcu.
inşallah fenerbahçe'ye transfer olur ve ilk onbirde oynar dıye umdugun ön libero..

sakatlık hastasıdır.. en ufak darbede oyundan çıkar.

fiziki olarak berabat..

tek özelliği çengel gibi kayması idi, 0 da 2007-08 sezonunda lınderoth'dan sonra sezon sonuna kadar..

artık yeere bıle yatmıyor bu adam..

umarım gelır..
an itibariyle fenerbahçe ile her konuda anlaştığı ve milli takım kamp dönüşü imzaların atılacağı açıklanan futbolcudur.

hayırlı olsun diyoruz.
bir galatasaraylı olarak; fenerbahçe ile anlaştığına sevindiğim futbolcudur. emre belözoğlu gibi insanlardan arındırılmalıydı türk futbolu.
Vizyon sahibi bir oyuncudur. Avrupada oynamak için alacaklarından vazgeçmişti. Umarım türkiyeye erken dönüşü olmaz. Kendisinin fenerbahçeye transfer olması galatasaray taraftarının büyük bölümü gibi benide üzer ama emre belözoğlu gibi tepkide çekmez. Profesyonel futbolcudur bizdeykende galatasaraylıyım deyip taraftarı ayartma içinde olmamıştı fenerbahçeye gidersede olmaz. Yolun açık olsun. inşallah premier league yolu olur.
bildiğin taş gibi ön liberodur. top kesiciliği ve uzaktan attığı şutları üst düzeydir. fenerbahçe'ye gelmesi kariyerinin sonu olur ayrıca bizleri de çok üzer.
lig tv'nin son dakika haberine göre 7 milyon euro karşılığında fenerbahçe'nin valencia ile anlaştığı eski galatasaraylı futbolcu. sadece yazıklar olsun demek istiyorum ben eğer doğruysa. maddiyat bu kadar kemirmemeli beyinleri, kalpleri, maneviyat 7 milyon euro etmez topal!
Kariyeri için salakça bir tercihte bulunarak; attan inip eşeğe binmiştir.
galatasaray'a 20 yasinda dardanelspor'dan gelmis olup, bizzat galatasaray'in yetistirdigi bir oyuncu degildir.
bir galatasaray efsanesi de degildir. bir besiktasli olarak fenerbahce'ye transferini elestirenlere anlam veremiyorum.
ayrica galatasaray'dan ayrilirken yuklu miktarda alacagini da bu klup'te birakmistir.
valla ben sevindim transferine sonucta zaten valencia satmak istiyorsa adamin da "ben fener'e gitmem ya ben galatasaray'in cocuguyum lutfen bana herseyi yapin ama bunu yapmayin" diye aglayacak hali yok.
iyi hoş da 7 milyon euro çok.
fenerbahçe' ye transfer olduğuna inanmadığım futbolcu, hele 7 milyon avroya transfer olduğuna hiç inanmıyorum, 7 milyon ne lan hani chelsea istiyordu bu adamı?

bu entry burada dursun bakalım. g.t olursam gerçekten çok üzülürüm.

ayrıca bu transfer gerçekleşirse kendisine küfür falan edilmemelidir, kendisi adamdır, emre'den farklıdır, ama kızılabilir çünkü yaptığı* kendine ihanettir bi kere, ulan kendini yırtmışsın gitmek için, ispanya'da oynayabileceğin en iyi takımda oynuyorsun, ne diye dönüyorsun türkiye'ye?

Edit: hala transfer olduğuna inanmadığım adam.