görsel

Bir hristofik gerçektir.

Hem alkolik hem gavur.

Miryem ana aşkına.

Olmadı.

Cık cık cık.
Uludağ sözlükte gavur çok.
iyi de bundan bize ne?
ben çözemedim bu arkadaşı. yorumsuz.
Ekşide de ayni nickle mi yazıyor merak ettigim şahıs.
Yumuşak kalpli birisi.

Silkerler buni. Kadinlar yani. Kalbini felan.

Bence biraksin yumuşak ayaklarini. Sert maço ol. Swh ehehe.
entrilere bakılırsa erkeksi lezbiyendir.
egeliyim egeliyim diyor ama en fazla afyonlu falan olur. bir izmir bir manisa bir aydın muğla zor yani senden çıkmaz.
annesiyle sıkı kanka olabileceğim yazar. nede olsa aynı jenerasyonuz.

Ayrıca kendisini egeli sanması da ayrı bi muamma. Sen tombik bi adana karpuzusun artık kabullen bunu.
Ickiyi bırak, içki bütün kötülüklerin anasıdır diye defalarca uyardigim fakat bir sonuç alamadığım yazar. Egeli den cok bir trakya veya adanaliya benziyor.
Sürekli soguk fayanslara karşı icki iciyordu son zamanlarda mekanı degistirdi neden acep.
Izmirli kız yazar ise kendisiyle bir kahve icebilirdik ama adanalı bir tirrek olduğu yönünde iddaalar var. Adanalıları da severim gerçi. Neyse ben bik bik hanımla iceyim kahveyi, sonra da cumaya gideriz inş.
Kanka kusura bakma bir keresinde nickinin ardına "bator" koyarak tatsız bir şaka yapmıştım. Konu neydi hatırlamıyorum ama pişmanım, beni affet.
alkol konusundaki özgüvenimi yerle bir eden yazar. ağanın eli bükülmez...
hem galatasaraylı hem köpekleri seviyor. gel de sevme.
bir derdi var belli, yoksa bu kadar kimse içemez...
Tontiş bir adana karpuzcuğu tanesi egenin ortasına düşüverir ve hikaye orada başlar.
görsel

Bu yaşta bu kadar alkolik olmak ta ne bilem.

Gençmiş bi de. Kendine yazik. Pehh.
Yazık etme kendine, genç adam! Babalarından başlayarak benim 40 yıldır ruhlarınızı yoğurmaya çalıştığımı bil, yoluna dikkat et ve dar çerçevelerden kurtul!
Necip Fazıl.

Lütfen artık fazla içme.
alkol alması eski bir alkolik olarak beni ilgilendirmiyor. zararı kendisinedir. bırakıp bırakmayacağını kendisi bilir.
galatasaraylılığı ve köpek sevgisi ile sevilen yazardır.
ayrıca 18 yaşın üstündeyse içmesine de kimse karışamaz. o apayrı bir şey.
görsel
ne içtiğinden kime ne ? istediği gibi içebilecek yazar. ne de olsa 18 yaşından büyük, doğru ve yanlışı ayıracak olan o.

edit: istediğin gibi iç kardeşim. kendi karaciğerinden sen sorumlusun.
Organ yetmezliği is coming dediğim yazar.

görende yedi sülalesini katletmişler de biçaresiz kalmış gibi.

AMAN NE hali varsa görsün yazarı. Gençliğine yazik. Çok ta ayyaşalko.

Şovu kes. Alkolle şov yapmakta ne bilim. Komikê.
Benim alkole karşı tutumumun bir üst versiyonu. Sanırım birkaç seneye bende onun gibi olacağım. Ölmeden önce oturup içmek istediğim bir yazar.
Kendisinden her an tek yiyebilirim fakat tostun yanında muzlu süt içilmesini tavsiye etmiştir. Üstelik Fruko gazoz dururken.