bugün

Adanalı bı abimizdir severiz.
Tanırdım. iyi çocuktu. Kimseye zararı olmamıştır.

https://youtu.be/L90_zujDGA8

Severken, kendinden nefret edenler olmuş. Kayboldu gitti.
iyi galatasaraylıydı ama çok içerdi. hala öyle mi ? bilmem.
Şimdi sen gittin ya sözlüğün tip ortalaması düştü be Mastor.
hesabını silip giden Adanalı bı abi. entrylerini okumayı özledim doğrusu umarım yeniden gelir.
silik olmuş yazar. ben de '' nerelerde acaba ? '' diyordum. üzüldüm.
vay amk sözlükte ne kadar kız varsa adamın arkasından göz yaşı dökmüş. biz gitsek bi sözlük ibnelerinin yüreği burkulur. elin oğlunun gidişi bile şekil oluyor.

neyse; güzel geyik yapardı, tutardım kendisini. ışıklar içinde uyusun.
Aaa kaçırdınız dünya güzelini. Gül gibi kızcağızdı, noolacak şimdi.
Nesildaşlarım yaprak dökümü gibi gidiyor bir bir.
9. nesil silik olmuş.

içmedeyiz uludağ sözlük başlığı öksüz kaldığı için çaylak sanıyordum kendisini ama neden böyle oldu ki yahu. umarım evlilik sebebiyle falan bırakmıştır sözlüğü... yolu açık olsun.
Müthiş sempatik ama alkolikliğiyle üzüyor.
çok göze batıyorsun demek istediğim yazar... her başlığın arkasından bu herif çıkıyor...

benim gibi boş yapıyor genel olarak..
tabi lan manyak mısın hz dogukan saplardo muazzama.
burada olumsuz olan her şeyi ben yapıyorum paranoyaklar sizi..

tanım: sıradan öylesine bi yazar.
değişik bir kafa yapısına sahip. içtiği alkolün -ki ben evimde bira yapacak kadar alkol seven biriyim- her detayını paylaşır vs kızların yüzü görünmeden orasını burasını atmasına dırdır yapar, kızları orospu yerine koyar,kardeşim git instagramda tiktok da ahlak şovalyeciliği yap. burası insanların ister anonim kaldığı ister benim gibi kendini ifşa ettiği bi yer. ayrıca tanım yaptığı sözlük.

gizli meriç diye senin gibilere diyolar, düşman götüne aq.
geçen günler camide sikimi sallarım hepinizin karısına yeter diyebilecek kadar kalitesiz vasatın altı öylesine yazar olmuş zattır. üstelik karadenizli hep söylerim karadenizin dinsizleri doğunun dinsizlerine rahmet okutur diye..
Sevdigim bir yazar. Koreli kiz cocugu gorunce aklima geliyor.
meriç kardeş çok haklı mastor. seni kınıyorum gerçekten. bana da geçenlerde kaşar imasında bulunmuştun. selam yazan herkese boydan cırıl foto atmam beni kaşar yapmaz taam mı??
(bkz: #45000092)

Götünü memesini paylaşan her kadın orospu olmak zorunda değil dostum. Yanlış algılarlar yetişmişsin Türkiye'deki her 10 insandan 9'u gibi. Bi insan seksi sevebilir bunu konuşabilir kendi fiziğini sevip bunu da paylaşabilir her gün sikişedebilir. Bunların hiçbiri o kişiyi orospu yapmaz. X kişisini de savunmuyorum benim eleştirdiğim şey senin kafa yapın.
görsel
sen a* g*t hakkında tez yazabilirsin ama değil mi?
hem islama inanmayan hem de camide sikimi sallarım karınıza yeter diyebilecek kadar düşen kalitesizleşen inanan insanlara orospu çocukarı diyen diyebilen aşırı derecede sorunlu zımbırtı yazar. gerçekten çok yazık.

belgemiz burada dursun : görsel
aklı başında yazılar yazan mantıklı bir yazar bence.
O çiçekli gömleği ve renkli vans akkalarıyla hakim karşısına çıksa, bence inanmazlar küfür falan ettiğine.
beraat kararının çıkmayacağı bir entry olmasından dolayı ve insan önünde rencide edilip küçük düşürülmemizden ötürü, yaşadığımız psikolojik ezilme ve sorunların tazmini içinde başvuruyor olacağız.
Kendisine bir tavsiyem var. Eğer savcılık takipsizlik kararı, veya mahkeme beraat kararı verirse ve bu karar kesinleşirse bu durum “iftira” suçuna karine olacaktır. Dolayısı ile kendisi hem suç duyurusunda bulunabilir hem de güzel bir tazminat alabilir. Ama bu tavsiyemin karşılığında o tazminatın bir kısmını rakıda ezeriz birlikte ona göre.
an itibariyle hakaretten dolayı suç duyurusunda bulunduk. detayları yine sözlükten paylaşıyor olacağım ibret olması adına.
güncel Önemli Başlıklar